Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TARNÓWKO, 98 000 zł
powierzchnia:
2400 m2
 
 
 
 
 
 
Atrakcyjna działka budowlana z potencjałem obięta planem zagospodarowania przestrzennego. Działka położona na delikatnym stoku,z której rozprzestrzenia się przepiękny widok. Grunt z przeznaczeniem pod usługi komercyjne i publiczne z możliwością zamieszkania . Obecnie działka częściowo zadrzewiona sadem (możliwość usunięcia bez pozwolenia na wycinkę drzew) Działka znajduje się w drugiej lini zabudowy z własnym wjazdem 1-min pieszo do przystanku autobusowego Działka znajduje się 10 min. samochodem od centrum Goleniowa, Wieś Tarnówko położona jest na Równinie Nowogardzkiej w niewielkiej dolinie otoczonej przez wzgórza-drumliny.ze względu na malownicze tereny i położenie nazwano ją sypialnią Goleniowa Przy drodze do Tarnowa warto zobaczyć również aleję ok. 150-letnich dębów. Najstarsze ślady osadnictwa pochodzą z okresu kultury lateńskiej. Potwierdzają to znaleziska archeologiczne. Pierwsza nowożytna wzmianka o wsi pochodzi z wieku XV Dodatkowo działka budowlana o powierzchni 600 m2 przy drodze głównej Cena 28.000 zł do lekkiej negocjacji. Nasze biuro posiada wykwalifikowanych pracowników,pomożemy wyciąć i jeżeli będzie to niezbędne wykarczować teren. Serdecznie zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj