Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TRZEBAWIE, 388 000 zł
powierzchnia:
19400 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka rolno - budowlana w Trzebawiu nad jeziorem Woświn, zachodniopomorskie. Działka w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, jak również usługowa. Powierzchnia wynosi 19 400 m2, uzyskano decyzję o warunkach zabudowy, dla budynku jednokondygnacyjnego z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalny jako II kondygnacji w poziomie dachu, dopuszcza się podpiwniczenie budynku w części lub w całości. Dach dwuspadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu 35 stopni. Wysokość budynku mierzona od najniższego punktu w terenie do kalenicy nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t., wysokość do okapu dachu mierzona od najniższego punktu w terenie nie może przekroczyć 3,5 m. Maksymalna powierzchnia zabudowy 0.2, intensywności zabudowy max. 0,35. Działka uzbrojona w prąd oraz wodę. Dojazd drogą asfaltową, działka ładnie położona , wystawa południowa w odległości 200 m od linii brzegowej jeziora. W cenie działki zagwarantowany jest udział w drodze prowadzącej do brzegu jeziora. Okolica bardzo ładna, wieś rekreacyjna. W sąsiedztwie zagospodarowany jest już duży kompleks działek. Funkcja terenu : usługi, turystyka, rekreacja, budownictwo mieszkaniowe. Teren objęty Naturą 2000, "Ostoja Ińska". Granica Otuliny Ińskiego Parku Krajobrazowego. Jezioro bardzo czyste, trzecie co do wielkości na Pomorzu Zachodnim. Odległość od Szczecina to ok. 70 km, 11 km od Chociwla. Cena 38 8000,- zł: 20,-zł /m2 Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TRZEBAWIE, 110 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka rekreacyjna z warunkami zabudowy Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2, wymiary 27 m x 111 m. Na działce znajduje się odwiert głębinowy o wydajności 19 m3/h oraz przyłącze energetyczne. Teren działki jest zadbana, obsiana trawą i opłotowana. Działka jest zlokalizowana około 200 m od linii brzegowej jeziora. W cenie działki udział w działce drogowej prowadzącej na brzeg jeziora Woświn. Dojazd do działki drogą asfaltową, a ostatnie 100 m drogą polną. Wystawa działki południowa. Okolica bardzo ładna, wieś rekreacyjna, spokojna. W sąsiedztwie zagospodarowany jest już duży kompleks działek. Funkcja zabudowy i zagospodarowania terenu, wynikająca z ustaleń obowiązującego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Terenu - "Teren usług (UT - turystyki)", rekreacja, tereny zabudowy mieszkaniowej. Uzyskano decyzje o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowanie budynku rekreacji indywidualnej z garażem, do 2 kondygnacji druga w dachu z stromym, dwu lub wielospadowym jednak nie wyższym niż do kalenicy 9,0 m n.p.t. , o kącie nachylenia nie mniej niż 35 stopni. Wysokość dachu nie może przekroczyć 3,5 m od poziomu terenu. Powierzchnia zabudowy - max 0.12, powierzchnia zabudowy biologicznie czynnej - min 0.80. Na działce tej uzyskano decyzję o warunkach zabudowy z dnia 06.05.2009 r. dla inwestycji polegającej na "budowie budynku rekreacji indywidualnej z garażem wraz z niezbędną infrastrukturą". Teren objęty Naturą 2000, "Ostoja Ińska". Granica Otuliny Ińskiego Parku Krajobrazowego. Jezioro bardzo czyste, trzecie co do wielkości na Pomorzu Zachodnim. Odległość 70 km do Szczecina, 11 km do Chociwla. Cena działki 110000 zł; 37 zł/ 1 m2. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj