Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TRZEBAWIE, 250 000 zł
powierzchnia:
2096 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA,ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż kompleks 3 działek w wsi Trzebawie, gm. Węgorzyno, pow. łobeski. Dzialki: obręb 0005 Trzebawie, dz nr 145/15- 2096 m2, 145/16- 2015 m2, 135/1- 1400 m2, łącznie 5511m2, plus udział w drodze dojadowej 8/40 w dz 145/14- 1213m2. Bezpośrednie dojście do jeziora Woświn (odleglość cirka 50 m). Na kazdej z dzialek jest umiejscowiony dom/domek drzewniany z wodą i prądem. Domy rekeracyjne po 25, 25, 40m2 w podstawie plus tarasy. W każdym 4-5 miejsc noclegowych. Każdy z domków calkowicie jest umeblowany i wyposażony w sprzet RTV i AGD. Przy każdym z domow znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków. Domy i teren sa monitorowany systemem kamer. Przy 2 domach sa rownież garaże. Dla klientów chcących na tym terenie prowadzić dzialalność agoturystyczno-wypoczynkową dodatkowa informacja iż na terenie 3 działek docelowo można usadowić 8 domków (info o sprzedajacych do weryfikacji). Cena calości 650 tys .Istnieje możliiwość zakupu pojedynczych działek. Każda ma osobną kw. Jezioro Woświn jest objete strefa ciszy, a więc zagwarantowany jest spokój. Odleglości od Stargardu 35 km, od Szczecina 65 km. Zapraszam na prezentacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
TRZEBAWIE, 100 000 zł
powierzchnia:
3311 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka nad jeziorem Woświn 800 ha I klasy czystości wody w Otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego. Ostoja ciszy i wolności. Do Szczecina 75 km, do Kołobrzegu 95 km. nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży to działka z udziałem w drodze tylko 2 min od jeziora. Na działce jest prąd. obok nieruchomości o podobnym przeznaczeniu, które już mają swoich nabywców Wszystkie one są o podobnej lub większej wielkości, tym samym właściciele ich mają poczucie intymności przy spędzaniu wolnego czasu. Nieruchomość jest na skraju wsi. jeździ tam autobus. Społeczność wiejską stanowi 80 mieszkańców. do Węgorzyna ok 15 km. Przeznaczenie działki pod rekreację W jeziorze są karpie, szczupaki , okonie , liny, płocie i inne. Idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników sportów wodnych. Woświn - jezioro na Pojezierzu Ińskim, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Węgorzyno, w dorzeczu Uklei. Jezioro znajduje się na obszarze pomiędzy miastami Węgorzyno i Dobra. Jedno z największych jezior na Pojezierzu Ińskim i największe jezioro w dorzeczu Regi. Wikipedia Poziom lustra wody: 79 m Rodzaj jeziora: rynnowe Głębokość - średnia - maksymalna: 9,4 m; 28,1 m Klasa czystości wody: II (w roku 2000) Wymiary - max długość - max szerokość: 9,5 km; 2 km POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj