Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
UNIEŚCIE, 370 000 zł
powierzchnia:
816 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Teren nad morzem i jeziorem jednocześnie... Apartamenty? Pensjonat? ... Nieruchomość, to dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 816 m2, trapez o wymiarach 32 x 27 x 36 x 20 metrów, Teren płaski, uzbrojony w prąd na działce, a woda, kanalizacja i gaz w drodze - odległość 5 metrów. lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja... Grunt znajduje się między Bałtykiem, a jeziorem Jamno, na mierzei o szerokości około 700 metrów w odległości 500 metrów do morza i 200 metrów do jeziora, W wyjątkowo cichej okolicy jak na miejscowość turystyczną, w sąsiedztwie drewnianych domków letniskowych, kameralnych apartamentowców i pensjonatów... Do Promenady - centrum Mielna - 4 kilometry, a pierwsze atrakcje nadmorskiej miejscowości już za 16 minut spacerem lub 4 minuty rowerem. Przeznaczenie terenu Działki znajdują się na terenie, który w Studium Uwarunkowań i Kierunków Rozwoju Gminy przeznaczony jest pod zabudowę usługowo-mieszkalną, W 2010 roku wydane zostały warunki zabudowy na: "budowę budynku mieszkalno-usługowego - pensjonatu na pobyt do stu osób wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną" Przeznaczenie terenu, sosnowy, nadmorski las, piaszczysta plaża, żeglowne jezioro, ... to gwarancja dobrej inwestycji... Jeżeli chcesz dowiedzieć więcej? Zadzwoń. Bezpłatnie pomożemy w udzieleniu lepszego kredyty na zakup nieruchomości. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj