Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WARNOŁĘKA, 159 252 zł
powierzchnia:
13271 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA,KOMERCYJNA,REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka w miejscowości Warnołęka. Piękna miejscowość nad Zalewem Szczecińskim. Działka o powierzchni 13 271 m2 (1,3271 ha). Zatwierdzone Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego - strefa dominującej zabudowy usług turystycznych, rekreacji i sportu z infrastrukturą komunikacyjną i techniczną, -dopuszcza się lokalizację funkcji uzupełniającej -zabudowy mieszkaniowej z usługami oraz obiektów celu publicznego W zakresie przeznaczenia terenów w granicach strefy wskazuje się -rozwój zabudowy usług turystycznych, rekreacji i sportu z wykluczeniem usług zawiązanych z turystyką żeglarską lub sportów wodnych, -ograniczony rozwój zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej -udział w powierzchni terenów zieleni urządzonej - nie mniejszy niż 20%, -zachowanie ogólnodostępnego pasa szerokości 20m wzdłuż pasa technicznego wybrzeża Zalewu Szczecińskiego, lokalizację projektowanej ścieżki rowerowej wokół Zalewu Szczecińskiego o znaczeniu międzynarodowym. Obowiązek wyniesienia posadzki parteru ponad poziom wody stuletniej co najmniej 0,5m oraz zakaz lokalizacji zabudowy podpiwniczonej. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj