Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIERZBNO, 212 000 zł
powierzchnia:
10070 m2
 
 
 
 
 
 
Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 10 070 m2, z dojściem do wody, zlokalizowana w Gminie Warnice, obręb Wierzbno. Wydane warunki zabudowy/ z 2009 r./ dla przedmiotowej działki przewidują inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Działka zlokalizowana jest poza granicami obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 oraz specjalnego obszaru ochrony siedlisk Dolina Płoni i Jezioro Miedwie. Charakter inwestycji i usytuowanie nie będzie miało negatywnego wpływu na obszar chroniony pod warunkiem, że nie zostanie naruszona obowiązująca linia zabudowy na przedmiotowej działce. Wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - max 20% Zapotrzebowanie w wodę- z gminnej sieci wodociągowej, Ogrzewanie gazowe, elektryczne lub paliwo stałe. Oferta idealna dla ludzi ceniących ciszę, spokój oraz kontakt z naturą; wspaniała lokalizacja do uprawiania sportów wodnych, łowienia ryb... Dojście do wody zarośnięte jest trzciną. Polecam ze względu na atrakcyjną cenę oraz świetną lokalizację nad Miedwiem. Wierzbno 1,07 HA działka -- Mapy Google: https://drive.google.com/open?id=14e5QMFnH3_BRloJvVYz4KKQY-Zcusp=sharing POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj