Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIKLINO, 375 000 zł
powierzchnia:
24900 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 2,49 ha i MPZP Działki położone są na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczenie: 03MN - mieszkalnictwo jednorodzinne. Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego oraz ochrony środowiska: podstawową formą zabudowy działki jest pojedyńczy wolnostojący budynek mieszkalny; dopuszcza się użytkowe wykorzystanie poddasza; dopuszcza się budowę jednego parterowego wolnostojącego budynku gospodarczego i parterowego garażu wolnostojącego lub garażu wbudowanego; wymaga się utrzymania powierzchni biologicznie czynnej na poziomie nie mniejszym niż 60% powierzchni działki. Powierzchnie i wymiary: Działka nr 6 - 0,97ha, 348m x 27.5m Działka nr 7 - 0,82ha, 331m x 22,5m Działka nr 8 - 0,70ha , 320m x (13m-32m) Łącznie powierzchnia terenu to 2,49 ha. Prąd i kanalizacja w drodze. Działki sąsiadują z łowiskiem dla wędkarzy, stawem o powierzchni powyżej 3ha. Dojazd drogą utwardzoną. Lokalizacja blisko morza Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wiklino, 25 km do nadmorskich Rowów i 30 km do Ustki, a do powiatowego Słupska 15 km. 100 km drogą wojewódzką 213 do Trójmiasta. Ta lokalizacja to raj dla wielbicieli przyrody i aktywnego wypoczynku. Malownicza okolica zapewnia prawdziwy wypoczynek z dala od świata. Świetne tereny do relaksu, gwarantujące ucieczkę od zgiełku miasta, 40 minut rowerem nad Jezioro Gardno i do Słowińskiego Parku Narodowego, 50 kilometrów do wspaniałych Ruchomych Wydm na Mierzei Łebskiej. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do mnie. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania". Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup działki. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj