Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIRÓW, 160 000 zł
powierzchnia:
1029 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży działka o powierzchni 1 029m2 w Wirowie w sąsiedztwie nielicznych zabudowań jednorodzinnych wolnostojących. Działka położona na uboczu w ustronnym, bezpiecznym miejscu. Idealna do postawienia domu dla rodziny z dziećmi. Lokalizacja zapewnia dużo prywatności, ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą. Sąsiedzi mieszkający w pobliżu przyjaźni i pomocni. Możliwość spędzania aktywnie wolnego czasu - w pobliżu las, sieć ścieżek rowerowych, którymi można dojechać zarówno do Gryfina, Bań, jak i do Gardna oraz atrakcyjny plac zabaw. Jezioro oddalone jest od działki o niecały kilometr. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji - nieduża odległość do większych miast: - do Gryfina jedynie 5km, - do Szczecina około 30km. Wszystkie media znajdują się tuż przy działce w drodze. Miejsce idealne do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój i prywatność z dala od zgiełku i pędu miasta. Również rodziny z dziećmi zapewnią swoim pociechom w tym miejscu szczęśliwe dzieciństwo, przepełnione codziennymi obserwacjami natury, nowymi odkryciami i przygodami. Serdecznie zapraszamy na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj