Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WOLIN, 5 490 000 zł
powierzchnia:
110000 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
ZAPRASZAM NA FILM PREZENTUJĄCY TĘ WYJĄTKOWĄ NIERUCHOMOŚĆ: Posiadłość ponad 11 hektarów, usytuowana na malowniczym wzgórzu, skąd rozprzestrzenia się piękny widok na okoliczne miejscowości i akwen wodny. Nieruchomość w kształcie przybliżonym do prostokąta, bezpośredni dostęp do wody. W jednej części działki znajduje się piaszczysta plaża z gdzie można cumować duże jednostki pływające. Wyjątkowy dostęp do natury, akwenu zalewu szczecińskiego oraz Morza Bałtyckiego od strony Świnoujścia i Dziwnowa pozostają do dyspozycji nowego właściciela. Istny Raj. Na nieruchomości znajdują się dwa domy o powierzchni, jeden około 200 m2, drugi około 400 m2, oraz zabudowania gospodarcze o powierzchni około 600m2. Jeden z domów wybudowany w nowoczesnej technologi może obecnie pełnić funkcje agroturystyczną. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, spokój i indywidualizm. Potencjał działki i piękno okolicy, najlepiej poczuć osobiście, dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty i prezentacji. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. ZAPRASZAM SERDECZNIE, SPRAWDŹ CZY TO TA WYMARZONA NIERUCHOMOŚĆ. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj