Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZAŁOM, 185 000 zł
powierzchnia:
1437 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowym miejscu Załomia - ulica Zimowa!!! Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami - prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz!!! Teren płaski, suchy. Działka w kształcie foremnego prostokąta o powierzchni 1437m2. Idealne położenie względem stron świata - wjazd od północy - ogród od strony południowej - przez cały dzień nasłoneczniony! Wokół domki jednorodzinne, ładne, nowe osiedle. Warunki zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z infrastrukturą techniczną - możliwość wybudowania bliźniaka! - zabudowa max. dwukondygnacyjna - parter + poddasze użytkowe / nieużytkowe - linia zabudowy 7m od drogi - powierzchnia zabudowy do 20% - szerokość elewacji frontowej - 12 - 20,5m - wysokość do kalenicy - 9,5m - dach stromy wielospadowy - 35 - 45st. - układ głównej kalenicy równoległy do obowiązującej linii zabudowy Działka posiada mapę do celów projektowych oraz dokumenty geodezyjne do wydania pozwolenia na budowę. Polecam ze względu na piękne i spokojne miejsce. Jeśli masz pytania - dzwoń! Posiadamy aktualną ofertę wszystkich działek dostępnych w Załomiu! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj