Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZABIERZEWO, 450 000 zł
powierzchnia:
7400 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
ZABIERZEWO - 60 KM OD SZCZECINA - dojazd trasą S3 DZIAŁKA ROLNA 7400 m2 położona na uboczu wsi Zabierzewo, 300 m od jeziora Przybiernowskiego - STREFA TURYSTYKI POBYTOWEJ Działka ogrodzona siatka leśną, zagospodarowana w: - 2 stawy zarybione z pomostami o pow. 420 m2 i 378 m2 - nasadzenia w drzewa i krzewy, w tym owocowe - trawniki w porze wegetatywnej wokół stawów wiecznie zielone bez podlewania - niski poziom wód gruntowych - pawilon o pow. 28 m2 z płyty obornickiej umeblowany i gotowy do zamieszkania (prąd i woda) - garaż drewniany o pow. 35 m2 wraz z narzędziami ogrodniczymi - wiata piknikowa, drewutnia, ognisko kamienne z utwardzeniem wokół i siedziskami z głazów - tyrolka o długości 68 m przebiegająca nad stawem. Pozostała, niewielka część terenu podmokłego z lasem łęgowym olszy czarnej o powierzchni ok. 400 m2 - teren pierwotnie nie przekształcony. Do działki prowadzi droga gminna szutrowa uzbrojona w wodę, prąd i gaz (odległość mediów do działki: woda 30 m, prąd 60 m, gaz 6 m) Zaletą terenu jest położenie na uboczu wsi, bez uciążliwości zapachowych, hałaśliwości, co zapewnia spokój i ciszę. Działka w części o powierzchni 2000 m2 z wystawą południowego stoku może być zabudowana. Dla zainteresowanych - do obejrzenia film OKIEM DRONA. Oferta na wyłączność Zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj