Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZASTAŃ, 112 500 zł
powierzchnia:
1500 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Przepięknie zlokalizowana działka rekreacyjna w miejscowości Zastań . Działka położona jest pomiędzy Morzem Bałtyckim ( odległość do plaży w Międzywodziu to 2 km ), a Jeziorem Kaprowo i Zalewem Kamieńskim. Działka posiada 500 m2 powierzchni. Właściciel działki posiada udziały w drodze dojazdowej do posesji. Droga dojazdowa nie utwardzona pokryta zbitą ziemią umożliwiającą dojazd do działki. Działka położona na obszarze obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego z wyznaczeniem na tym terenie przeznaczenia pod zabudowę rekreacyjną z możliwością lokalizacji domków letniskowych. Maksymalna wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji, do 8 metrów wysokości do kalenicy od poziomu terenu ( dachy dwu lub wielospadowe ) Maksymalna powierzchnia zabudowy do 20 % powierzchni działki. Do działki prowadzi droga utwardzona. W drodze prąd, Na działce istnieje możliwość wykopania studni głębinowej. Kanalizacja - szambo. Działka położona jest ok. 7 metrów n.p.m. W pobliżu sklep, komunikacja miejska, droga rowerowa do plaży, tereny rekreacyjne. Na działce nasadzenia - drzewa i krzewy. Istnieje możliwość zakupu 2 działek sąsiadujący ( każda o powierzchni 500 m2 ) i jednej o powierzchni 2344 m2 i uzyskania jednej , ustawnej działki o powierzchni 3850 m2 ( cena za m2 - 75 zł ). Serdecznie polecam ze względu na unikatową lokalizację i przystępną cenę. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZASTAŃ, 175 800 zł
powierzchnia:
2344 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Przepięknie zlokalizowana działka rekreacyjna w miejscowości Zastań . Działka położona jest pomiędzy Morzem Bałtyckim ( odległość do plaży w Międzywodziu to 2 km ), a Jeziorem Kaprowo i Zalewem Kamieńskim. Działka posiada 2344 m2 powierzchni - istnieje możliwość podziału. Właściciel działki posiada udziały w drodze dojazdowej do posesji. Droga dojazdowa nie utwardzona pokryta zbitą ziemią umożliwiającą dojazd do działki. Działka położona na obszarze obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego z wyznaczeniem na tym terenie przeznaczenia pod zabudowę rekreacyjną z możliwością lokalizacji domków letniskowych. Maksymalna wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji, do 8 metrów wysokości do kalenicy od poziomu terenu ( dachy dwu lub wielospadowe ) Maksymalna powierzchnia zabudowy do 20 % powierzchni działki. Do działki prowadzi droga utwardzona. W drodze prąd, Na działce istnieje możliwość wykopania studni głębinowej. Kanalizacja - szambo. Działka położona jest ok. 7 metrów n.p.m. W pobliżu sklep, komunikacja miejska, droga rowerowa do plaży, tereny rekreacyjne. Na działce nasadzenia - drzewa i krzewy. Istnieje możliwość zakupu 3 działek sąsiadujący ( każda o powierzchni 500 m2 ) i uzyskania jednej , ustawnej działki o powierzchni 3850 m2 ( cena za m2 - 75 zł ). Serdecznie polecam ze względu na unikatową lokalizację i przystępną cenę. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj