Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZASTAŃ, 180 000 zł
powierzchnia:
1200 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działki w Zastaniu od 1200m2 do 2000m2 Pow 1200m2 Media Prąd woda z własnej studni Na sprzedaż działka w okolicach lasu i jeziora Koprowo. Na działce jest skrzynka z prądem, woda na dzień dzisiejszy z własnej studni ale do 2023 ma być położony wzdłuż działek wodociąg miejski. Działki leżą w cichej i spokojnej okolicy w kompleksie działek, które są pomału zagospodarowywane przez kolejnych właścicieli. Do kupienia w tej okolicy jest kilka działek o pow od 1200 do 2000m2. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ZASTAŃ, 599 999 zł
powierzchnia:
1210 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka z pięknym widokiem i dostępem do wody. Pow -1210m2 ( 3 działki) Na Sprzedaż 3 działki każda o powierzchni 1210m2, wszystkie posiadają dostęp bezpośredni do wody, właściciel również uzyskał zgodę na wybudowanie pomostu. Z działek roztacza się piękny widok na wodę w okolicy spokój i cisza Działka posiada według mpzm status 4UT, uzbrojenie w pobliżu prąd i woda. Dodatkowo do działek przylega stare gospodarstwo z budynkami działka ok 2000m2 i ziemia rolna 0,5 ha te nieruchomości również są na sprzedaż. Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. MPZM określa warunkia zbudowy: 1) maksymalna wysokosc zabudowy do dwoch kondygnacji, w tym jedna w poddaszu (do 8m wysokosci do kalenicy od poziomu terenu), dachy dwu lub wielospadowe o kacie nachylenia 350 do 45o , 2) maksymalna powierzchnie zabudowy do 20% powierzchni działki, 3) ustala sie srednia wielkosc działki rekreacyjnej 1.200 - 1.500 m2, 4) dopuszcza sie realizacje obiektow usługowych nieuciazliwych, zwiazanych z obsługa ruchu turystycznego do 10% powierzchni działki na warunkach okreslonych w ust. 3 pkt 1, z tym, ze całkowita powierzchnia zabudowy nie moze przekraczac 20%, 5) na terenach obowiazuje zakaz wtornego podziału istniejacych działek geodezyjnych. Wielkosc działki pod zabudowe rekreacyjna na terenie podzielonym nie moze byc mniejsza niz 500m2. Wskazane jest scalanie działek małych do powierzchni minimum 1.000m2, 6) dopuszcza sie realizacje garazy na warunkach okreslonych w ust. 3 pkt 1 oraz ustala sie minimum dwa miejsca postojowe na terenie kazdej działki rekreacyjnej. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj