Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na sprzedaż w GRYFINO

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na SPRZEDAŻ
GRYFINO, 419 085 zł
powierzchnia:
93 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjne lokale usługowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście. Budynek wyróżnia nowoczesna i prosta stylistyka oraz wygodna lokalizacja w zielonej i świetnie skomunikowanej części Gryfina. Lokale usługowe znajdują się na poziomie parteru i przyziemia budynku i wyposażone są w duże witryny wystawowe. Aktualnie do sprzedaży możemy zaoferować Państwu 7 lokali o pow. od 93,13 m2 do 164,27 m2, poniższa oferta dotyczy zaś lokalu o łącznej pow.93,13 m2. Pow. parteru(pow.usługowa) wynosi 73,24 m2, pow.przyziemia wynosi 19,89 m2 i składa się na nią zaplecze (15,89 m2), wc (2,58 m2),przedsionek (2,67 m2). Z uwagi na atrakcyjne położenie jak również dobrą komunikację lokal idealnie nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej m.in. handlowej, gastronomicznej, biurowej. Do ceny ofertowej należy doliczyć obowiązujący podatek VAT. Polecamy i zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
GRYFINO, 517 247 zł
powierzchnia:
120 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjne lokale usługowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście. Budynek wyróżnia nowoczesna i prosta stylistyka oraz wygodna lokalizacja w zielonej i świetnie skomunikowanej części Gryfina. Lokale usługowe znajdują się na poziomie parteru i przyziemia budynku i wyposażone są w duże witryny wystawowe. Aktualnie do sprzedaży możemy zaoferować Państwu 7 lokali o pow. od 93,13 m2 do 164,27 m2, poniższa oferta dotyczy zaś lokalu o łącznej pow.120,29 m2. Pow. parteru(pow.usługowa) wynosi 80,19 m2, pow.przyziemia wynosi 40,10 m2 i składa się na nią zaplecze (37,15 m2), wc (2,46 m2),przedsionek (2,97 m2). Z uwagi na atrakcyjne położenie jak również dobrą komunikację lokal idealnie nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej m.in. handlowej, gastronomicznej, biurowej. Do ceny ofertowej należy doliczyć obowiązujący podatek VAT. Polecamy i zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
GRYFINO, 513 464 zł
powierzchnia:
119 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjne lokale usługowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście. Budynek wyróżnia nowoczesna i prosta stylistyka oraz wygodna lokalizacja w zielonej i świetnie skomunikowanej części Gryfina. Lokale usługowe znajdują się na poziomie parteru i przyziemia budynku i wyposażone są w duże witryny wystawowe. Aktualnie do sprzedaży możemy zaoferować Państwu 7 lokali o pow. od 93,13m2 do 164,27m2, poniższa oferta dotyczy zaś lokalu o łącznej pow.118,94 m2. Pow. parteru(pow.usługowa) wynosi 79,31 m2, pow.przyziemia wynosi 39,63m2 i składa się na nią zaplecze (38,01 m2), wc (2,34 m2),przedsionek (2,50 m2). Z uwagi na atrakcyjne położenie jak również dobrą komunikację lokal idealnie nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej m.in. handlowej, gastronomicznej, biurowej. Do ceny ofertowej należy doliczyć obowiązujący podatek VAT. Polecamy i zapraszamy na prezentację. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj