Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Lokale oddawane na rynek przez firmy deweloperskie są stosunkowo drogie, a ponadto, po dokonaniu zakupu, klient musi się liczyć z kosztami związanymi z koniecznością wykończenia wszystkich pomieszczeń. Biuro MultiNieruchomości proponuje Państwu ciekawą alternatywę, jaką są tanie mieszkania na sprzedaż. Poniżej prezentujemy szereg lokali z rynku wtórnego, które znajdują się w różnych lokalizacjach Szczecina, a także okolicznych miejscowości.

Proponujemy Państwu mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni i liczbie pokoi. Dostępne są u nas zarówno przytulne kawalerki, lokale dwupokojowe, a także większe, których powierzchnia oscyluje wokół a nawet przekracza 100 metrów kwadratowych. Oferujemy tanie nieruchomości znajdujące się zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Wszystkie propozycje zostały dokładnie opisane, a nasi doradcy są gotowi do ich prezentacji.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
BERLIN BERLIN, 1 349 833 zł
powierzchnia:
63 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1/4
 
 
W Berlinie blisko Viktoria-Lusise Pl. pomiędzy Schonebergiem, a dzielnicą Wimelsdorf 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. I piętro w budynku z windą wybudowanego w 1956 roku z cegły. W latach 2011 do 2015 budynek był systematycznie modernizowany, a mieszkanie w 2013 roku przeszło kapitalny remont. Pokoje 20 m2 z wyjściem na balkon 4,35 m2, pokój 13 m2 i 6,6 m2, kuchnia 5 m2, łazienka 3,8 m2, przedpokój 6 m2. Opis mieszkania: W 2013 roku została zmodernizowana instalacja elektryczna, wycyklinowano parkiety, ułożono nową terakotę w kuchni, łazience, przedpokoju i na balkonie. Powiększono łazienkę o 1,1 m2 zamontowano nową kabinę prysznicową 80 cm x 100 cm i przyłącze do pralki i suszarki, ogrzewanie podłogowe z termostatem. W kuchni nowe meble, płyta grzewcza ceramiczna, zlewozmywak jednokomorowy. W całym mieszkaniu nowe okna PCV, gładź na ścianach. Nowe drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami, wzmocnione drzwi zewnętrzne. W pokoju szafa z półkami. OPIS BUDYNKU: W budynku z 1956 roku wybudowanego z cegły wymieniono okna na PCV. Przeprowadzono w 2011 roku kapitalny remont dachu oraz zamontowano solary co przyczyniło się do obniżenia kosztów ogrzewania i podgrzania wody. W 2015 roku zainstalowano kotłownię centralnego ogrzewania z nowym piecem gazowym. Czynsz 212 EURO w tym 62,50 zaliczka na ogrzewanie i podgrzanie wody, 16,58 funduszu remontowego. Wspólnota zgromadziła na dzień 31.12.206 r. fundusz remontowy w kwocie ogółem 111 000 EURO. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane do 31.12.2023 roku. Najemca płaci czynsz 475 EURO, a wraz z zaliczką na ogrzewanie tzw. Warmmiete w kwocie 642 EURO. Dochód netto dla właściciela 5000 Euro rocznie. TYLKO U NAS NIE PŁACISZ TAKSY NOTARIALNEJ !!! więcej szczegółów na www.multinieruchomosci.pl POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj