Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na wynajem w DOBRA

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
DOBRA, 11 000 zł
powierzchnia:
503 m2
Rodzaj obiektu:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Do wynajęcia wolnostojący obiekt, dwukondygnacyjny w miejscowości Dobra Szczecińska, który w ostatnich latach funkcjonował jako obiekt gastronomiczny. Obiekt został wybudowany na działce o powierzchni 1600m2, która jest w pełni zagospodarowana. Parter obiektu to trzy pomieszczenia mogące obsługiwać gości (jedno z nich posiada zabudowany bar), toalety, kuchnię oraz jej pełne zaplecze, pomieszczenia socjalne, techniczne oraz biura. Na drugiej kondygnacji znajduję się największa sala mogąca pomieścić około 100 gości, toalety oraz trzy pokoje hotelowe z łazienkami. Teren na którym znajduję się obiekt nie posiada na dzień dzisiejszy planu zagospodarowania przestrzennego co oznacza, że w przypadku zainteresowania się obiektem pod kątem prowadzenia innej działalności niż obiekt gastronomiczny sposób zagospodarowania oraz warunki zabudowy ustala się w drodze decyzji o warunkach zabudowy. Jedna z lepszych lokalizacji w Dobrej Szczecińskiej. Obiekt w dużej części jest wyposażony w ruchomości niezbędne do prowadzenie działalności gastronomicznej. Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura. Dostępne od zaraz Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
DOBRA, 12 000 zł
powierzchnia:
750 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Nieruchomość zabudowana budynkami: produkcyjno - socjalno - biurowym, magazynowym, hudrofornią i wiatami. Dla terenu brak MPZP natomiast w studium dzialka jest w strefie koncentracji komercyjnych funkcji usługowych powiązanych z obsługą ruchu drogowego lokalnego i tranzytowego. Działka utwardzona. Dojazd do działki drogą asfaltową. Instalacja zewnętrzna, wodna, kanalizacyjna, transformator na działce. Dodatkowo własne ujęcie wody, w całości teren ogrodzony. Sieć gazowa w pobliżu. Zabudowa socjalno - biurowa w pełni podpiwniczona. Do dyspozycji parking na kilkadziesiąt samochodów osobowych i dostawczych. Rampa dla samochodu ciężarowego.Teren całkowicie oświetlony. Budynki wybudowano w latach 50 - tych, remontowano i modernizowano w latach 70 - tych i 90 - tych. Obecnie w doskonałym stanie. Fundamenty żelbetowe, ściany zewnętrzne i działowe murowane z cegły i bloczków betonowych, stropy prefabrykowane, żelbetowe. Podłogi lastrico, cementowe, terakota. Instalacje wewnętrzne - wod. kanalizacja z sieci, c.o. typu wodnego (kocioł grzewczy koksowo-węglowy), instalacja alarmowa antywłamaniowa, oraz kontroli dostępu, telefoniczna, odgromowa. Hala 750 m2 - wysokość do dźwigarów 5 m, do sufitu 6 m2, posadzka bezpyłowa, ogrzewana, oświetlona. Za dodatkową opłatą istnieje mozliwość wynajęcia powierzchni biurowej 15 zł/m2. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
DOBRA, 18 500 zł
powierzchnia:
1200 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu obiektu magazynowo-biurowego, położonego w Dobrej Szczecińskiej w drugiej lini zabudowy, oddalonej od drogi głównej ok. 300 m. W otoczeniu przemysłowo-usługowym, teren ogrodzony, monitorowany. Obiekt położony w miejscowości Dobra, ok. 10 km. od centrum Szczecina a 6 km od granicy w Lubieszynie. Hala o pow. 1200 mkw + pomieszczenia biurowo-socjalne ok. 70 mkw + 45 mkw pomieszczeń: szatnie, prysznice, toalety dla pracowników hali. Stan pomieszczeń biurowych i socjalnych na parterze surowy zamknięty. Wymiary hali 75 x 15 m, wysoka 5,1 m, ocieplona, posadzka przemysłowa bezpyłowa. Duża brama wjazdowa do hali (możliwość wjazdu TIR-a), utwardzony plac manewrowy (kostka brukowa), dwie bramy wjazdowe na posesję oraz parking dla samochodów osobowych. Istnieje również możliwość wynajęcia pomieszczeń na piętrze budynku, tj. sala konferencyjna ok 92m2 i dwa duże pomieszczenia 56m2 i 80m2 przeznaczone na biura, toalety, łazienka z prysznicem. Cały ogrodzony teren to ok. 6700 mkw, biurowiec i dwie hale po 1200 mkw każda, jedna z suwnicą. Na tą chwilę do wynajęcia hala z posadzką bezpyłową, bez suwnicy, ewentualnie możliwy wynajem całości. Przy działalności produkcyjnej możliwość dużego poboru mocy. Hala nadaje się pod każdą działalność (składowanie, produkcja, działalność uciążliwa). Zapraszam na prezentację. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj