Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na wynajem

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
PRZECŁAW, 18 560 zł
powierzchnia:
1098 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Oferowana hala położona jest na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Jest to hala jednonawowa, jednokondygnacyjna wykonana w konstrukcji stalowej. Posadzka wykonane są w nowoczesnej technologii korundowej chroniącej przed pyleniem. W biurach są zainstalowane czujniki wykrywacze pożaru. Dokłade parametry całości : Powierzchnia do wynajęcia : 1. Hala magazynowa - 1 098, 90 m2 2. WC przy hali 4,6 m2 3. Pomieszczenia biurowe 54,8 m2 4. WC z przedsionkiem 6,3 m2 -------------------------------------------------- Razem 1.164,60 m2 Koszt pomieszczenia administracyjno - biurowego z częścią socjalną dla pracowników wynosi 25zł/ 1 m2 + VAT + opłata serwisowa 1,70 zł Obecnie cały kompleks jest chroniony przez profesjonalną agencję ochrony działającą: - w dni powszednie od 16.00 do 7.00 rano, - w soboty, niedziele i święta przez całą dobę. Koszty związane z ochroną pokrywają wszyscy wynajmujący proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni magazynowej. Koszt ochrony wynikający z najmu hali nr 1 wy-nosi ok. 1400 zł. netto + VAT. Dodatkowe atuty : łatwy dojazd do drogi S3. Działka posiada zagospodarowanie odpowiednie dla funkcji zabudowy - tj. utwardzone drogi wewnętrzne i place manewrowe, zatoki parkingowe, chodniki oraz urządzone zieleńce. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
PRZECŁAW, 16 000 zł
powierzchnia:
840 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia hala o powierzchni 840 m2. Hala doskonale przystosowana pod cichą produkcję (dotychczas funkcjonowała tu produkcja precyzyjnych urządzeń medycznych). Hala murowana, bardzo dobrze docieplona, utrzymana w idealnym stanie. Wysokość hali w najwyższym punkcie 6m (do użytku 5 m) oraz w części hali wysokość 3,50 m w najwyższym punkcie i 2,90 m w najniższym. Dach blacha + papa docieplone styropianem. Posadzka częściowo kafle, częściowo bezpyłowa - malowany beton z udźwigiem 5T/m2 i dodatkowo wydzielona część pod bardzo ciężkie maszyny - ok 1 m fundamentu betonowego. Hala bardzo dobrze doświetlona w sposób naturalny - liczne okna (nowe plastikowe). Do dyspozycji własny transformator, aktualnie podłączona moc 40 KW z możliwością rozszerzenia do 250 KW. Hala wyposażona w system wentylacyjny mechaniczny i grawitacyjny, system monitoringu - kamery przemysłowe, sprężone powietrze i woda - dwie sprężarki śrubowe, w części biurowej klimatyzacja. Ogrzewanie gazowe - własny piec, woda i kanalizacja gminna. Dwie bramy dla dostaw o wymiarach wys. 2,80/2,40 m oraz brama wys. 2,80/2,90 m z niewielką rampą. W hali część biurowa oraz pełne zaplecze socjalne - szatnie, łazienki, zaplecze kuchenne. Do części biurowej eleganckie, reprezentacyjne wejście od frontu hali. Hala położona na terenie 8400 m2 w całości ogrodzonym (możliwość ochrony fizycznej) i częściowo utwardzonym polbrukiem. Dojazd do obiektu drogą utwardzoną , idealny dojazd oraz duży plac manewrowy dla samochodów TIR. Hala położona w niewielkiej odległości od drogi krajowej 13 prowadzącej do przejścia granicznego w Kołbaskowie . Idealne połączenie z centrum, dostępna komunikacja miejska. Cena najmu 16.000 zł (VAT może być doliczony, ale jest również możliwość ceny bez VAT-u) . Dodatkowe opłaty to media wg liczników oraz podatek od nieruchomości (obecnie 1300 zł / m-c). Polecam Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
PRZECŁAW, 2 600 zł
powierzchnia:
184 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia powierzchnia produkcyjna/warsztatowa/magazynowa z zapleczem biurowym i socjalnym w Przecławiu. Hala magazynowa to 150m2 + 34m2 pod biuro wraz z zapleczem socjalnym. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna. Przydział mocy energia elektryczna (KW): 12 kW (istnieje możliwość wykonania instalacji o większych parametrach). Nowa posadzka przemysłowa wykonana wg normy DIN 18202 wiersz 4. Pomieszczenia częściowo wykończone. czynszu). Cena 14zł + 23% vat/1m2. Opis miejsca położenia: Przecław to duża i w szybkim tempie rozwijająca się wieś podszczecińska. Nie posiada typowego charakteru rolniczego. W północnej części rozwija się budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, w południowej - bliższej autostrady - zlokalizowane są działki komercyjne na których wybudowane są zakłady produkcyjne m.in.: Roofex, Elbaco Sp. z o.o.. Stena Recycling Sp z o.o., Durable Sp z o.o. oraz centra logistyczne firm DHL i UPS. W okolicy znajdują się również firmy branży naprawy i obsługi samochodów ciężarowych oraz stacja kontroli tychże pojazdów. Miejscowość leży na południowy zachód od granic administracyjnych miasta Szczecina, granicząc z Osiedlem Gumieńce. Nieruchomość pod wynajem leży bezpośrednio przy drodze krajowej nr 13 relacji Szczecin - Kołbaskowo i znajduje się 4,5 km od zjazdu z Autostrady A6, która znajduje się w szlaku komunikacyjnym Gdańsk - Berlin. Autostradą tą można dojechać do trasy E65, która znajduje się 13 km od położonej nieruchomości. Orientacyjny czas dojazdu: Przecław - Berlin: 1godz. 20min. Przecław - Gorzów: 55 min. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj