Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale na wynajem

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 2 800 zł
powierzchnia:
79 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Lokal użytkowy położony w samym sercu miasta przy Alei Wojska Polskiego! Kamienica odrestaurowana, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Lokal z możliwościami adaptacji na wiele działalności np.: Kancelarie, biuro, gabinet medyczny, gabinet kosmetyczny, szkołę, zajęcia, szkolenia.... Całkowita powierzchnia lokalu to 79m2 na którą składają się dwa duże pokoje około18 i 20 m2, kuchnia z oknem z której wchodzi się do łazienki z toaletą, podwójny przedpokój, pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym Vaillant oraz toaleta. W lokalu można wygospodarować cztery niezależne pokoje w wyniku podzielenia na pół większego pokoju, którego okna wychodzą od strony ulicy oraz przeniesieniu kuchni do przedpokoju który jest bardzo przestronny. Przedpokój posiada wnękę gdzie idealnie można wkomponować aneks kuchenny. Pomimo zorganizowania aneksu w przedpokoju zostaje dużo miejsca na np. sprzęt biurowy, poczekanie czy recepcję. Przez ostatnie 14 lat lokal był przeznaczony na Kancelarię. Przed Kancelarią była prowadzona działalność kosmetyczna-gabinety. Serdecznie polecam ze względu na topową lokalizację i atrakcyjną cenę! Możliwość przemalowania/odświeżenia lokalu przez Właściciela. Możliwość aranżacji lub przystosowania do własnych potrzeb lokalu z wsparciem Właściciela. Do uzgodnienia. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚWIERCZEWO, 6 900 zł
powierzchnia:
109 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal o powierzchni 109 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal świeżo wybudowany, powierzchnia jest obecnie wykańczana - zakończenie robót planowane jest na wrzesień 2020 r. W lokalu będzie nowa posadzka z paneli winylowych, sufit podwieszany z oświetleniem elektrycznym, ściany malowane, nowa stolarka okienna (w tym drzwi wejściowe, duże witryny) oraz rozprowadzona instalacja klimatyzacji z funkcją grzania. W lokalu zostanie wydzielone WC. Do czynszu najmu należy doliczyć VAT, koszt mediów: energia elektryczna, woda i ogrzewanie - według zużycia. Sąsiedztwo licznych sklepów i hurtowni wielu branż. Do całego obiektu przylega utwardzony plac manewrowy - istnieje możliwość korzystania z niego, parkowania samochodów, dojazdu samochodów typu TIR. Świetna lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, dogodny dojazd do autostrady (A3, A6). Bardzo dobra wizualizacja hali, widoczność z drogi o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego. Dojazd dla pracowników i klientów komunikacją miejską - blisko przystanki. Możliwość prowadzenia działalności magazynowej, handlowej, wystawienniczej lub produkcyjnej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 1 400 zł
powierzchnia:
12 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomieszczenia użytkowego zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w ścisłym centrum Szczecina. Pomieszczenie ma 12 m2. Po lewej stronie, zaraz przy wejściu, znajduje się szafa przesuwna z lustrem. Obok jest rzad szafek z umywalką i znajdujące się nad nią lustro. Prawą stronę zajmuje sporej wielkości lustro naścienne, nad którym zawieszone są dwa kinkiety. Dzięki dużemu oknu w pomieszczeniu, trafia do niego sporo światła, ale zamocowane żaluje zapewnią dyskrecję. To idealna propozycja na gabinet lekarski i innego rodzaju działalność medyczną, ale nie tylko. Lokal posiada 5 niezależnych pomieszczeń i znajduje się na parterze. Do dyspozycji najemców jest recepcja oraz łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę z lustrem i WC. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. Dodatkowe koszta to rachunki za media wg najmowanej powierzchni. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zdecydowanym atutem tego lokalu jest położenie w samym sercu miasta, a także wejście prosto z ulicy. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 1 600 zł
powierzchnia:
15 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomieszczenia użytkowego zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w ścisłym centrum Szczecina. Pomieszczenie ma 15 m2. Po lewej stronie, zaraz przy wejściu, znajduje się duża szafa przesuwna z lustrem. Jest tu także łóżko zabiegowe, duża stojąca lampa diagnostyczna, a także sporej wielkości lustro naścienne, nad którym zawieszone są dwa kinkiety. Prawą stronę lokalu zajmuje rząd szafek, na końcu którego znajduje się umywalka z lustrem. Dzięki dużym oknom w pomieszczeniu, trafia do niego sporo światła, ale zamocowane żaluje zapewnią dyskrecję. To idealna propozycja na gabinet lekarski i innego rodzaju działalność medyczną, ale nie tylko. Lokal posiada 5 niezależnych pomieszczeń i znajduje się na parterze. Do dyspozycji najemców jest recepcja oraz łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę z lustrem i WC. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Czynsz najmu wynosi 1600 zł. Dodatkowo opłaty za media wg najmowanej powierzchni. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zdecydowanym atutem tego lokalu jest położenie w samym sercu miasta, a także wejście prosto z ulicy. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 1 400 zł
powierzchnia:
12 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomieszczenia użytkowego zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w ścisłym centrum Szczecina. Pomieszczenie ma 12 m2. Po lewej stronie na końcu pomieszczenia znajduje się szafa przesuwna z lustrem. Prawą stronę zajmuje szafka z umywalką i lustrem, a także mały regał. W pomieszczeniu znajdują się również dwa metalowe parawany medyczne. Dzięki dużemu oknu w pomieszczeniu, trafia do niego sporo światła, ale zamocowana roleta zapewni dyskrecję. To idealna propozycja na gabinet lekarski i innego rodzaju działalność medyczną, ale nie tylko. Lokal posiada 5 niezależnych pomieszczeń i znajduje się na parterze. Do dyspozycji najemców jest recepcja oraz łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę z lustrem i WC. Ogrzewanie - gazowe, ciepła woda z pieca gazowego. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. Dodatkowo płatne rachunki za media wg najmowanej powierzchni. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zdecydowanym atutem tego lokalu jest położenie w samym sercu miasta, a także wejście prosto z ulicy. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj