NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurze nieruchomości lewobrzeżnym i prawobrzeżnym, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel

licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501 078 807

Magdalena Góra

Magdalena Góra

Dyrektor biura

licencja: 22652

m.gora@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 371 143

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Finanse i księgowość

j.szymanska@multinieruchomosci.pl

Aleksandra Mikołajewska

Aleksandra Mikołajewska

Administracja

licencja: 4454

a.mikolajewska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 503

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Specjalista ds. kredytów

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599

CENTRALA

Beata Ignaś

Beata Ignaś

Pośrednik nieruchomości

licencja: 2936

b.ignas@multinieruchomosci.pl

tel.: 501 151 460

Andrzej Krzemiński

Andrzej Krzemiński

Pośrednik nieruchomości

licencja: 12782

a.krzeminski@multinieruchomosci.pl

tel.: 662 182 949

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Agent nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 199

Władysław Peisert

Władysław Peisert

Pośrednik nieruchomości
Zarządca nieruchomości

licencja: 10566

w.peisert@multinieruchomosci.pl

tel.: 693 642 883

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23600

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 055

ODDZIAŁ LEWOBRZEŻE

Magdalena Redkiewicz

Magdalena Redkiewicz

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23573

m.redkiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 668 482 423

Katarzyna Lener

Katarzyna Lener

Agent nieruchomości

licencja: 22652

k.lener@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 88 20 20

Mirosława Chwalko

Mirosława Chwalko

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23572

m.chwalko@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 031 056

Anna Górczana

Anna Górczana

Agent nieruchomości

licencja: 22652

a.gorczana@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 021 520

Grzegorz Wieteska

Grzegorz Wieteska

Agent nieruchomości

licencja: 22652

g.wieteska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519 190 608

Monika Młodawska

Monika Młodawska

Agent nieruchomości

licencja: 22652

m.mlodawska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 802 942

Maria Śledź

Maria Śledź

Agent nieruchomości

licencja: 22652

m.sledz@multinieruchomosci.pl

tel.: 570 031 026

ODDZIAŁ PRAWOBRZEŻE

Dominika Belter

Dominika Belter

Pośrednik nieruchomości

licencja: 24108

d.belter@multinieruchomosci.pl

tel.: 797 969 888

Katarzyna Duszyńska

Katarzyna Duszyńska

Pośrednik nieruchomości

licencja: 16676

k.duszynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 601 151 373

Beata Jóźwiak

Beata Jóźwiak

Pośrednik nieruchomości

licencja: 21393

b.jozwiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 025 225

Dorota Żabczyńska

Dorota Żabczyńska

Agent nieruchomości

licencja: 22652

d.zabczynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 577 855 700

ODDZIAŁ KOŁOBRZEG

Lilianna Pokorniecka

Lilianna Pokorniecka

Agent nieruchomości

licencja: 4454

l.pokorniecka@multinieruchomosci.pl

tel.: 515 298 015