NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurze nieruchomości lewobrzeżnym i prawobrzeżnym, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

CENTRALA

Beata Jóźwiak

Beata Jóźwiak

Pośrednik nieruchomości

licencja: 21393

b.jozwiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025225

Lidia Łuszczek

Lidia Łuszczek

Makler nieruchomości
Police i okolice

licencja: 4454

l.luszczek@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025553

Marzena Chamryga

Marzena Chamryga

Makler nieruchomości

licencja: 4454

m.chamryga@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190721

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Makler nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506269199

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23600

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025055

Andrzej Krzemiński

Andrzej Krzemiński

Pośrednik nieruchomości

licencja: 12782

a.krzeminski@multinieruchomosci.pl

tel.: 662182949

Władysław Peisert

Władysław Peisert

Pośrednik nieruchomości
Zarządca nieruchomości

licencja: 10566

w.peisert@multinieruchomosci.pl

tel.: 693642883

Robert Dorosz

Robert Dorosz

Doradca ds nieruchomości komercyjnych

licencja: 4454

r.dorosz@multinieruchomosci.pl

tel.: 502027367

Beata Ignaś

Beata Ignaś

Makler nieruchomości

licencja: 2936

b.ignas@multinieruchomosci.pl

tel.: 501151460

ODDZIAŁ LEWOBRZEŻE

Magdalena Redkiewicz

Magdalena Redkiewicz

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23573

m.redkiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 668482423

Katarzyna Lener

Katarzyna Lener

Makler nieruchomości

licencja: 22652

k.lener@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190594

Barbara Kamzelska

Barbara Kamzelska

Makler nieruchomości

licencja: 22652

b.kamzelska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190613

Grzegorz Wieteska

Grzegorz Wieteska

Makler nieruchomości

licencja: 22652

g.wieteska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190608

Mirosława Chwalko

Mirosława Chwalko

Pośrednik nieruchomości

licencja: 23572

m.chwalko@multinieruchomosci.pl

tel.: 606323214

Anna Górczana

Anna Górczana

Makler nieruchomości

licencja: 22652

a.gorczana@multinieruchomosci.pl

tel.: 570021520

ODDZIAŁ PRAWOBRZEŻE

Sylwia Jocz

Sylwia Jocz

Makler nieruchomości

licencja: 22652

s.jocz@multinieruchomosci.pl

tel.: 730130095

Katarzyna Duszyńska

Katarzyna Duszyńska

Pośrednik nieruchomości

licencja: 16676

k.duszynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 601151373

Dominika Belter

Dominika Belter

Makler nieruchomości

licencja: 22652

d.belter@multinieruchomosci.pl

tel.: 797969888

Dorota Żabczyńska

Dorota Żabczyńska

Makler nieruchomości

licencja: 22652

d.zabczynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 577855700

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel

licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501078807

Magdalena Góra

Magdalena Góra

Dyrektor biura

licencja: 22652

m.gora@multinieruchomosci.pl

tel.: 570371143

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Finanse i księgowość

j.szymanska@multinieruchomosci.pl

Aleksandra Mikołajewska

Aleksandra Mikołajewska

Administracja

licencja: 4454

a.mikolajewska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025503

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Specjalista ds. kredytów

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599