NASZ ZESPÓŁ

Zespół biura nieruchomości Multi

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej obsługi każdego z klientów jest doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasi fachowcy, zatrudnieni w biurze nieruchomości lewobrzeżnym i prawobrzeżnym, służą Państwu doradztwem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Przedstawiamy Państwu nasz zespół.

CENTRALA

Beata Jóźwiak

Beata Jóźwiak

Makler nieruchomości

licencja: 4454

b.jozwiak@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025225

Wiesława Ziółkowska

Wiesława Ziółkowska

Makler nieruchomości

licencja: 4454

w.ziolkowska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506269199

Marzena Chamryga

Marzena Chamryga

Makler nieruchomości

licencja: 4454

m.chamryga@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190721

Lidia Łuszczek

Lidia Łuszczek

Makler nieruchomości
Police i okolice

licencja: 4454

l.luszczek@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025553

Jacek Raszkowski

Jacek Raszkowski

Makler nieruchomości

licencja: 4454

j.raszkowski@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025055

Robert Dorosz

Robert Dorosz

Doradca ds nieruchomości komercyjnych

licencja: 4454

r.dorosz@multinieruchomosci.pl

tel.: 502027367

Andrzej Krzemiński

Andrzej Krzemiński

Pośrednik nieruchomości

licencja: 4454

a.krzeminski@multinieruchomosci.pl

tel.: 662182949

Władysław Peisert

Władysław Peisert

Pośrednik nieruchomości
Zarządca nieruchomości

licencja: 10566

w.peisert@multinieruchomosci.pl

tel.: 693642883

ODDZIAŁ LEWOBRZEŻE

Katarzyna Lener

Katarzyna Lener

Makler nieruchomości

licencja: 22652

k.lener@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190594

Karolina Fiedorek

Karolina Fiedorek

Makler nieruchomości

licencja: 22652

k.fiedorek@multinieruchomosci.pl

tel.: 798600031

Barbara Kamzelska

Barbara Kamzelska

Makler nieruchomości

licencja: 22652

b.kamzelska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190613

Grzegorz Wieteska

Grzegorz Wieteska

Makler nieruchomości

licencja: 4454

g.wieteska@multinieruchomosci.pl

tel.: 519190608

Dorota Żabczyńska

Dorota Żabczyńska

Makler nieruchomości

licencja: 4454

d.zabczynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025227

ODDZIAŁ PRAWOBRZEŻE

Magdalena Redkiewicz

Magdalena Redkiewicz

Makler nieruchomości

licencja: 22652

m.redkiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 668482423

Anna Górczana

Anna Górczana

Makler nieruchomości

licencja: 22652

a.gorczana@multinieruchomosci.pl

tel.: 570021520

Sylwia Jocz

Sylwia Jocz

Makler nieruchomości

licencja: 22652

s.jocz@multinieruchomosci.pl

tel.: 730130095

Dominika Belter

Dominika Belter

Makler nieruchomości

licencja: 22652

d.belter@multinieruchomosci.pl

tel.: 797969888

Katarzyna Duszyńska

Katarzyna Duszyńska

Makler nieruchomości

licencja: 22652

k.duszynska@multinieruchomosci.pl

tel.: 601151373

Administracja

Paweł Szymański

Paweł Szymański

Właściciel

licencja: 4454

p.szymanski@multinieruchomosci.pl

tel.: 501078807

Magdalena Góra

Magdalena Góra

Dyrektor biura

licencja: 22652

m.gora@multinieruchomosci.pl

tel.: 570371143

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Finanse i księgowość

j.szymanska@multinieruchomosci.pl

Joanna Hajdukiewicz

Joanna Hajdukiewicz

Doradca kredytowy

j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

tel.: 506 269 599

Aleksandra Mikołajewska

Aleksandra Mikołajewska

Administracja

licencja: 4454

a.mikolajewska@multinieruchomosci.pl

tel.: 506025503