Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lokale na wynajem w Szczecinie

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, 9 000 zł
powierzchnia:
200 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Przedstawiam budynek do wynajęcia w najpiękniejszej części Szczecina, użyję tutaj określenia - w sercu Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, Filharmoni Szczecińskiej: budynku, który w 2015 roku zdobył nagrodę Mies van der Rohe Award 2015 w dziedzinie architektury współczesnej, czyli jednej z najbardziej prestiżowych nagród architektonicznych na świecie, przyznawanych przez Komisję Europejską oraz Fundacje Miesa van der Rohe. Oferowane powierzchnie do wynajęcia znajdują się rownież w sąsiedztwie Muzeów, Zamku Książąt Pomorskich oraz Szczecińskich Bulwarów. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Trasy Zamkowej, która jest głównym i zarazem najpiękniejszym w Polsce wjazdem i wyjazdem do miasta. Do wynajęcia powierzchnie z przeznaczeniem biurowym, medycznym, oświatowym lub hotelowym, w zależności od potrzeb Najemcy. Na powierzchnię 3500m2 składają się 4 kondygnacje z windą, z dostępnymi miejscami parkingowymi na wewnętrznym dziedzińcu budynku. Wysokości w budynku 3m+. Możliwość wynajęcia powierzchni od 100 mkw do 3500 mkw. Powierzchnie mogą być dostosowane pod potrzeby Najemcy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ZDROJE, 18 600 zł
powierzchnia:
160 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo - usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 160 m2 budynku składa się: sala typu openspace, pięć pomieszczeń biurowych, magazyn, pomieszczenie socjalne, WC oraz oddzielne pomieszczenie z prysznicem. Wysokość pomieszczeń 3,40 m. Ściany i suity gładzone i malowane, na posadzkach wysokiej wytrzymałości kafle przemysłowe, zamontowane sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. W całym obiekcie rozprowadzona instalacja nagłośnieniowa firmy BLAUPUNKT, instalacja alarmowa zintegrowana z czujnikami dymu. Pomieszczenia biurowe wydzielone ściankami działowymi - można dostosować obiekt do potrzeb najemcy. Ogrzewanie nowoczesnym piecem gazowym. Na działce znajduje się gaz oraz siła. Obiekt nadaje się do prowadzenia działalności biurowej, handlowej, ekspozycyjnej bądź nieuciążliwej produkcyjnej. Nośność posadzki pozwala na składowanie ciężkich artykułów. Istnieje możliwość wyposażenia obiektu w regały do składowania towaru. Przed lokalem duża działka ( ok. 2800 m2) - możliwość wykorzystania jako parking lub powierzchnię handlową. Plac utwardzono 60 cm warstwą tłucznia, oświetlony i monitorowany. Bezpośredni wjazd z głównej, bardzo ruchliwej ulicy. Szybki, bezproblemowy wyjazd w kierunku autostrady. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra wizualizacja, miejsce o dużym natężeniu ruchu. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej. Wymagana kaucja. Do czynszu najmu będzie doliczony podatek VAT. Dodatkowe opłaty: energia elektryczna, gaz, woda - według zużycia, Internet, ochrona - według potrzeb najemcy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 10 148 €
powierzchnia:
550 m2
Rodzaj lokalu:
INNY
 
 
 
 
Obiekt, zlokalizowany w samym centrum miasta, stanowi atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem jest łatwość dojazdu do kompleksu środkami komunikacji miejskiej (liczne linie tramwajowe i autobusowe) oraz miejsca parkingowe znajdujące się w obiekcie i okolicy. Na wynajem powierzchnia biurowa o powierzchni około 550 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Dostęp do lokalu odrębnym wejściem. Możliwy również dojazd windą. W kompleksie funkcjonują firmy handlowe, spedycyjne, morskie oraz usługowe z branży gastronomicznej, beauty, medycyna pracy, SPA. Lokal pod usługi medyczne, finansowe lub inne biurowe. DODATKOWE INFORMACJE: - czynsz najmu wynosi 15 EUR/ m2 netto miesięcznie - koszty eksploatacyjne - 4,50 EUR/m2 miesięcznie netto (energia elektryczna, klimatyzacja, wywóz śmieci, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, ochrona obiektu, recepcja, wizualizacja najemcy na tablicach recepcyjnych) Współczynnik narzutu powierzchni ogólnodostępnych wynosi 10% (kuchnie, toalety, korytarze, recepcja). W kompleksie znajdują się miejsca parkingowe. Koszt wynajmu jednego stanowiska parkingowego wynosi 270 zł miesięcznie netto. Obiekt jest klimatyzowany. Posiada nowoczesną instalację sygnalizacji pożaru. Wyposażony jest w nowoczesną centralę telefoniczną umożliwiającą cyfrową transmisję danych i obrazu w ramach ISDN. Możliwe korzystanie z dostępu do sieci INTERNET poprzez łącza stałe. Istnieje możliwość monitoringu wynajmowanych pomieszczeń. Umowa najmu na min. 24 miesięcy. Kaucja w wysokości 2 miesięcznego czynszu+ opłaty eksploatacyjne (z VAT). Budynek posiada świadectwo charakterystyki energetycznej: - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU=55,5 kWh/(m2 rok) - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK=128,7 kWh/(m2 rok) - wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP=228,8 kWh/(m2 rok) - jednostkowa wielkość emisji CO2 ECO2= 0,071 tCO2/(m2 rok) - udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową UOZE= 2,3% Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, 400 zł
powierzchnia:
10 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych w Silver Office Center - TOP lokalizacja w Szczecinie! Ścisłe centrum miasta - Aleja Wyzwolenia w pobliżu Hanza Tower, możliwość wynajęcia różnych powierzchni, miejsc parkingowych, dostosowania lokali do własnych potrzeb, przejrzyste warunki najmu to jedynie podstawowe atuty tego miejsca! Dysponujemy powierzchniami biurowymi i magazynami już od 10 m2 do nawet 3000 m2! Standardowe biura i lokale o powierzchni od 10 m2 do 50 m2, ponadto magazyny o różnych rozmiarach, czy też możliwość wynajęcia większych powierzchni biurowych, użytkowych, lub całych pięter! Opłaty: od 40 zł netto za 1 m2 wynajmowanej powierzchni lokalowej (w zależności od piętra i usytuowania lokali) 10 zł netto za 1 m2 zryczałtowanej opłaty* Łączny koszt już z opłatami wynosi od 50 zł netto/m2 bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat! Kaucja: dwumiesięczny czynsz najmu *Zryczałtowane opłaty zawierają opłaty za media, ochronę, sprzątanie części wspólnych a także limitowany darmowy internet Miejsce postojowe 270 PLN/msc. Przy większych powierzchniach, lub kilku lokalach istnieje możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Ponadto istnieje możliwość najmu powierzchni magazynowych w cenach od 30 zł netto/m2 do 50 zł netto/m2. Najważniejsze informację: - Idealna lokalizacja - ścisłe centrum miasta - blisko Hanza Tower, Galaxy, Manhattan, Urząd Miasta, Park Kasprowicza, Jasne Błonie, placówek usługowych, oświatowych czy gastronomicznych, - Możliwość skorzystania z miejsc parkingowych, - Duży atut dla najemców jak i niezmotoryzowanych klientów - tuż obok przystanki licznych linii komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej a także stacji roweru miejskiego, - Możliwość dostosowania biura dla własnych potrzeb (z meblami, lub bez, możliwość remontu), - Możliwość dostosowania długości trwania umowy, - Całodobowy dostęp do budynku - prowadzisz działalność i bywasz w biurze tak jak to sobie wymarzysz, - Możliwość korzystania z części wspólnych - aneksów kuchennych, łazienek i innych, - Szybki internet w cenie, - Całodobowa ochrona w budynku, - Usługi dodatkowe: wynajem sal konferencyjnych, sprzątanie lokali, wirtualna recepcja i inne Już dziś obejrzyj i zarezerwuj, zanim wyprzedzą Cię inni! Prezentowana oferta dotyczy małego biura o powierzchni 10 m2 o inne rodzaje biur i magazynów zapytaj w wiadomości prywatnej, lub skontaktuj się z Nami telefonicznie. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN PŁONIA, 2 760 zł
powierzchnia:
120 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Na wynajem atrakcyjny, duży lokal biurowy o powierzchni ok. 120 m2 znajdujący się na 1. piętrze budynku biurowego z ok. 1996 roku. Nieruchomość zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - dzielnicy Płonia. Blisko przystanek komunikacji miejskiej. Dogodny i łatwy dojazd do centrum Szczecina, portu morskiego, czy trasy wyjazdowej S10. W skład lokalu wchodzą: - 4 pomieszczenia biurowe, - sekretariat wraz z korytarzem i szafą w zabudowie, - łazienka z wanną, umywalką i WC, - wspólna klatka schodowa. Lokal w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Ogrzewanie gazowe. Ciepła woda z sieci miejskiej. Dostępne media: prąd, gaz, woda. Rodzaj kanalizacji - miejska. Internet w zakresie najemcy. Światłowód w drodze (planowane podłączenie). Lokal dobrze doświetlony - duża ilość okien. Budynek biurowy wyposażony w instalację alarmową. Możliwe założenie monitoringu oraz wynajęcie firmy ochroniarskiej. Teren wokół budynku wybetonowany, częściowo wyłożony kostką brukową, ogrodzony, z dużą ilością miejsc postojowych dostępnych w cenie najmu. Czynsz najmu netto 2.760 zł (23 zł/m2). Dodatkowo opłaty za media (liczniki) oraz kaucja (miesięczny czynsz). Lokal dostępny od zaraz! Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Wynajem lokali w Szczecinie


Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!
Nasze biuro nieruchomości to miejsce pełne ludzi z pasją. To właśnie dlatego oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, nie zapominając o tych, których interesuje wynajem lokali w Szczecinie. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy poszukują lokalu do wynajęcia niezależnie od tego, na co zamierzają go przeznaczyć. Pomagamy w znalezieniu odpowiedniego lokalu, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się zaufać właśnie nam, był w pełni zadowolony z naszych usług.

Lokal wynajem Szczecin – zróżnicowana oferta


Stawiając na nasze usługi, każdy może być pewny, że ma szansę na znalezienie lokalu idealnie dopasowanego do własnych potrzeb. Wszystko dlatego, że w naszej agencji nieruchomości bardzo dbamy o szeroką ofertę. Proponujemy naszym klientom lokale różniące się powierzchnią, a także lokalizacją. Lokal na wynajem w Szczecinie to w naszym przypadku zarówno centrum miasta, jak i peryferie. Proponujemy lokale położone także w ościennych miejscowościach. Nie zapominamy, że potrzeby klientów różnią się także pod względem standardu lokalu. Dlatego w naszej bogatej ofercie znaleźć można zarówno miejsca luksusowe, które idealnie sprawdzą się na przykład jako stojący na wysokim poziomie salon fryzjerski, jak i te o przeciętnym poziomie, w których można ulokować punkt sprzedaży środków chemicznych do pielęgnacji samochodów.

Wynajem lokali Szczecin – pewny stan prawny i nie tylko


Wiemy, że wielu klientów obawia się najmu bez pośrednictwa agencji nieruchomości. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, każdy może być pewny, że stawia na lokal, którego stan prawny został dokładnie sprawdzony. Pozwala to uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Dbamy o to, aby każda ze stron – zarówno najemca, jak i wynajmujący – czuli się naprawdę bezpiecznie. Nasze pośrednictwo to najlepsze, na co można postawić, decydując się na wynajem lokali w Szczecinie.

Wsparcie doradców na każdym etapie


Wiemy, że nie każdy klient jest w stanie szybko samodzielnie dokonać wyboru. Dlatego dbamy o najwyższą jakość obsługi, oferując wsparcie doświadczonych doradców na każdym etapie. Pracownicy naszej agencji zawsze bardzo chętnie udzielają wyjaśnień i przedstawiają dokładnie każdą ofertę. W razie potrzeby odpowiadają na pytania zadawane przez klientów.
Szukają Państwo lokalu na wynajem? Zależy Państwu na tym, aby mieć naprawdę duży wybór? Interesują Państwa lokale w Szczecinie, ale również w okolicznych miejscowościach? Zależy Państwu na bezpieczeństwie transakcji i pośrednictwie profesjonalistów? Nasza agencja nieruchomości to gwarancja sukcesu. Z nami wynajem lokali w Szczecinie jest naprawdę bezpieczny!