Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 75 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Na wynajem duża hala o powierzchni 2 500 m2 wraz z powierzchnią biurową o powierzchni 400 m2 oraz 100 m2. Obiekty znajdują się w doskonałej lokalizacji, w części przemysłowo - produkcyjnej w Dąbiu. Do hali jest dojazd drogą asfaltową a następnie kostką brukową. Teren jest ogrodzony a przed wjazdem na obiekt znajduje się szlaban. Przy samej hali znajduję się bardzo dużo miejsc parkingowych. W pobliżu znajduję się stacja PKP oraz przystanki autobusowe jak i sklepy spożywcze. Do hali można wejść bezpośrednio przez dwie główne bramy oraz z boku od strony przestrzeni biurowej. Wjazd do hali z poziomu zero. Obok hali znajduje się duży plac pozwalający na manewrowanie tirem. Cały obiekt posiada ogrzewanie olejowe. W hali znajduję się podłączenie wody przy samej bramie. Na hali znajdują się wywiewy ciepłego powietrza. W budynku o przeznaczeniu biurowym występują dwie kondygnacje. Na każdej znajdują się toalety oraz pomieszczenia socjalno - gospodarcze. Na górnym piętrze występuje dużo przeszkleń. Cały budynek jest klimatyzowany. Zarówno hala jak i przestrzeń biurowa zachowana są w bardzo dobrym standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia połowy hali i dostosowania ją pod swoje potrzeby. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN KIJEWO, 9 000 zł
powierzchnia:
400 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Hala magazynowo-produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na terenie ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowana w sąsiedztwie jednej z głównych dróg wyjazdowych ze Szczecina ( Węzeł Szczecin- Kijewko). W skład przedmiotu najmu wchodzi: - hala ok. 300 m2; - biura ok. 80 m2: - plac manewrowy (ok. 4.000 m2). HALA: * wysokość hali około 3 m; * brama wjazdowa z poziomu 0; * możliwość rozładunku z rampy; * dodatkowe bezpośrednie wejście od strony biurowej; * przyłącza: prąd, rozprowadzony monitoring wewnętrzny; * w hali ok. 20 m2 zajmuje chłodnia - w razie potrzeby istnieje możliwość zlikwidowania; * w zależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieje możliwość dostosowania hali do własnych potrzeb; BIURA * 3 duże pomieszczenia biurowe; * zaplecze socjalne ( kuchnia, szatnia, toaleta z prysznicem); * 3 rodzaje ogrzewania (piec gazowy, napromienniki ciepła lub klimatyzator). W celu zminimalizowania kosztów została założona instalacja fotowoltaiczna. PLAC MANEWROWY: * częściowo utwardzony; * ogrodzony, zamykany na noc; * miejsca parkingowe; * możliwość wjazdu dla TIRa. OPŁATY: - czynsz najmu 9.000,-zł netto (należy doliczyć podatek VAT); - media (prąd, woda) zgodnie ze wskazanymi liczników; - Kaucja. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN KIJEWO, 9 000 zł
powierzchnia:
400 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Hala magazynowo- produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowana w sąsiedztwie jednej z głównych dróg wyjazdowych ze Szczecina ( Węzeł Szczecin- Kijewko). W skład przedmiotu najmu wchodzi: - hala ok. 300 m2; - biura ok. 80 m2: - plac manewrowy (ok. 4.000 m2). Hala: * wysokość hali około 3 m; * brama wjazdowa z poziomu 0; * możliwość rozładunku z rampy; * dodatkowe bezpośrednie wejście od strony biurowej; * przyłącza: prąd, rozprowadzony monitoring wewnętrzny; * w hali ok. 20 m2 zajmuje chłodnia - w razie potrzeby istnieje możliwość zlikwidowania; * w zależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieje możliwość dostosowania hali do własnych potrzeb; Biura: * 3 duże pomieszczenia biurowe; * zaplecze socjalne (kuchnia, szatnia, toaleta z prysznicem); * 3 rodzaje ogrzewania (piec gazowy, napromienniki ciepła lub klimatyzator). W celu zminimalizowania kosztów została założona instalacja fotowoltaiczna. Plac manewrowy: * częściowo utwardzony; * ogrodzony, zamykany na noc; * miejsca parkingowe; * możliwość wjazdu dla Tira. OPŁATY: - czynsz najmu 9.000,-PLN netto (należy doliczyć podatek Vat); - media (prąd, woda) zgodnie ze wskazanymi liczników; - Kaucja. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
LUBIESZYN, 18 000 zł
powierzchnia:
900 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Hala o powierzchni 900 m2 na działce objętej planem zagospodarowania przestrzennego. Na powierzchnię składa się hala o powierzchni 750m2 oraz zaplecze socjalne o łącznej powierzchni 150m2 szatnie, łazienki, kuchnia z jadalnią. Do hali wjazd z poziomu 0 przez bramę. Powierzchnia magazynowo produkcyjna zlokalizowana na poziomie O, w najwyższym punkcie wysokość 6,48m powierzchnia przystosowana do produkcji, posadzka jest pokryta wykładziną antystatyczną odprowadza ładunki elektryczne, co umożliwia produkcję podzespołów i elementów wymagających odprowadzania ładunku elektrycznego, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna, oświetlenie, ogrzewanie. Plac manewrowy i parkingi około 36 miejsc parkingowych Dodatkowo specjalne miejsce na odpady (+dwa hydranty) - zgodnie z nowymi przepisami Własny transformator i agregat prądotwórczy o mocy 75KW napędzany silnikiem wysokoprężnym na olej napędowy, Ogrzewanie, własna kotłownia na olej opałowy Dwa Hydranty o wydajności 10 dm3/s Rok budowy 2004, dobudowa i generalny remont obiektu w 2018 roku. Czynsz najmu plus VAT plus media (woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie) Kaucja 1 miesięczna. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN REDA, 5 500 000 zł
powierzchnia:
668 m2
Rodzaj obiektu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Na sprzedaż hala magazynowo-handlowo-biurowa przy ul.Cukrowej. Rok budowy 2015. Dokumentacja budowlana do wglądu. Obiekt od początku powstania służy jako obiekt magazynowo-biurowo-handlowy. Z uwagi na na miejsce-położenie obiektu,jest to niezwykle atrakcyjna propozycja dla przyszłego inwestora. Nieruchomość jest położona na granicy miasta Szczecin i Gminy Kołbaskowo(bardzo dobry dojazd do Centrum miasta i do granicy z Niemcami). Hala może być wykorzystywana jako wielometrażowy sklep,magazyn ect. Na terenie również znajduje się magazyn pomocniczy o pow.350 m2(lekka konstrukcja). Dodatkowym atutem jest pasywny co miesięczny dochód w postaci wpływu 2500 zł(maszt Orange) i 500 zł(bilboard reklamowy). Teren jest w całości ogrodzony,posiada dwie bramy wjazdowe oraz parkingi dla klientów i pracowników. Wielkość działki pozwala na Wybudowanie jeszcze jednego obiektu co dodatkowo uatrakcyjni tę ofertę. Zestawienie pom. sala sprzedaży 434m2 kotłownia 9,25m2 magazyn 149,1m2 korytarz 22,5m2 biuro16,9m2 biuro 17,25m2 po.gospodarcze 2,2 m2 łazienka 3,2m2 pom.socjalne 13,45m2 Działka w użytkowaniu wieczystym do 27/10/2099 r. W ramach umowy wieczystego użytkowania jest służebność dostępu do torów kolejowych. Zapraszam do kontaktu i osobistej weryfikacji. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
ŁOBEZ, 699 000 zł
powierzchnia:
3021 m2
Rodzaj obiektu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 0,3021 hektara, która oferuje nieograniczone możliwości adaptacji i wykorzystania. Działka jest doskonale przygotowana do różnorodnych celów, dzięki starannemu wyposażeniu i zabudowaniom. Na terenie nieruchomości znajduje się już wiele istotnych udogodnień, które tworzą doskonałe warunki do rozpoczęcia działalności lub realizacji projektu. Teren jest oświetlony dzięki zamontowanym lampom z wyprowadzonymi kablami pod kamery, co zapewnia ochronę i bezpieczeństwo. Dodatkowo, cała działka jest ogrodzona, co gwarantuje prywatność i kontrolę nad terenem. Plac został utwardzony i wyłożony solidną kostką brukową, zużywając aż 1400 m2 tego materiału. To sprawia, że nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego użytku, a jednocześnie daje przyszłym właścicielom szansę na dowolną adaptację w zależności od potrzeb. Doskonale nadaje się jako warsztat samochodowy lub magazyn dzięki dużemu, utwardzonemu obszarowi. Nowe bramy garażowe, sterowane na pilota, ułatwiają dostęp do nieruchomości, a wewnątrz budynku znajdują się grzejniki oraz oświetlenie. Lokalizacja nieruchomości jest niezwykle korzystna, ponieważ łączy się z główną drogą prowadzącą do Drawsko Pomorskie i Świdwina. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy chcieliby otworzyć myjnię samochodową lub inny rodzaj działalności związanego z ruchem drogowym. Nieruchomość jest prawdziwą okazją dla tych, którzy poszukują miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nie tylko zapewnia ona gotową infrastrukturę, ale także mnóstwo możliwości kreatywnego wykorzystania. Jeśli jesteś zainteresowany/a, serdecznie zapraszamy na prezentację, którą możesz umówić na każdy dzień, abyś mógł/mogła osobiście ocenić potencjał tej nieruchomości. To doskonała inwestycja, która może przynieść wiele korzyści i sukcesów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!