Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

oferty nieruchomości

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
KOŁOBRZEG, 8 800 000 zł
powierzchnia:
3462 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
INWESTYCJA W PORCIE W KOŁOBRZEGU - 3 budynki. Niepospolita lokalizacja z pięknym widokiem na morze. Inwestycja na działalność przemysłowo handlową, z możliwością zmiany przeznaczenia budynków, według potrzeb i pomysłu. DUŻY POTENCJAŁ również na działalność turystyczną. Przeznaczona dla poważnych inwestorów. Planowana działalność - biurowiec wraz z miejscami noclegowymi, duża pralnia przemysłowa, inne, związane z turystyką. Dla obiektu zostały wydane warunki rozbudowy o ok.1000m2 (dodatkowe piętro) na muzeum morza, wraz z zapleczem hotelowym (bez podziału procentowego na część muzealną i hotelową - według potrzeb inwestora). W budynku dwa mieszkania po 150 m2 i pozostała część pow.3480 m2 przeznaczenie przemysłowe, biurowe. Pierwotny zamiar - muzeum morskie (projekt i wizualizacja na zdjęciach) suwnica 6t, obecnie 300 i 500m2, wynajmowane. Obecnie zostały wyremontowane pomieszczenia maszynowni, gdzie zostało zrobione biuro z pomieszczeniami socjalnymi i dwa magazyny pod wynajem na hurtownie -nowe izolacje, posadzki z bramą i wjazdem do hali -instalacje ogrzewania gazowego z przyłączem (dwie nagrzewnice gazowe na hale i jeden piec na ogrzewanie biura i socjalnego) -instalacja wodno - kanalizacyjna -instalacja elektryczna z nowym przyłączem -instalacja alarmowa, okratowania wewnątrz. W budynku chłodni na parterze około 200 m2: -nowe tynki -sufity podwieszane pokryte blachą -instalacja wodno-kanalizacyjna -instalacja elektryczna. W chłodni około 80 % jeszcze do wyremontowania i wynajęcia. W budynku biurowo mieszkalnym dwa lokale po około 150 m2, w tym jeden dwupoziomowy, wszystko po remoncie pod wynajem. Miejsca parkingowe na 20 samochodów Możliwa negocjacja ceny dla zdecydowanego inwestora. Polecam i zapraszam na prezentację - tylko poważne oferty. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
PRZECŁAW, 25 697 zł
powierzchnia:
1389 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Oferowana hala położona jest na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Jest to hala jednonawowa, jednokondygnacyjna wykonana w konstrukcji stalowej. Wysokość hali w kalenicy 9 m. Posadzka wykonana w nowoczesnej technologii korundowej chroniącej przed pyleniem. W biurach zainstalowane czujniki wykrywacze pożaru. Hala wyposażona: od frontu 2 doki z rampami hydraulicznymi - bramy segmentowe 3 m x3 m; tył hali dwie bramy 3 m x 3 m na poziomie "0". Parametry powierzchnia do wynajęcia : 1. Hala magazynowa - 1 389 m2 2. Część biurowo socjalna 269,40 m2 -------------------------------------------------- 1. Cena za 1 m2 powierzchni magazynowej: 18,50 zł netto + VAT 2. Cena za 1 m2 pomieszczenia administracyjno - biurowego z częścią socjalną dla pracowników wynosi 34 zł/ 1 m2 + VAT 3. Opłata eksploatacyjna za 2,50 zł netto / 1 m2 Media rozliczane według wskazań liczników. Obecnie cały kompleks jest chroniony przez profesjonalną agencję ochrony działającą: - w dni powszednie od 16.00 do 7.00 rano, - w soboty, niedziele i święta przez całą dobę. Koszty związane z ochroną pokrywają wszyscy wynajmujący proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni magazynowej. Dodatkowe atuty : łatwy dojazd do drogi S3. Działka posiada zagospodarowanie odpowiednie dla funkcji zabudowy - tj. utwardzone drogi wewnętrzne i place manewrowe, zatoki parkingowe, chodniki oraz urządzone zieleńce. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN SŁONECZNE, 29 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Parking do dyspozycji najemców oraz klientów. Świetna ekspozycja samego budynku, jak i lokalu z uwagi na przeszklenie ściany frontowej. Oferowana powierzchnia dotyczy lokalu w standardzie deweloperskim, obecnie jest to powierzchnia typu open space i wynosi około 1 000 m2. Istnieje możliwość podziału tej powierzchni na potrzeby Najemcy. Lokal posiada odrębną klatkę schodową oraz dostęp do windy towarowej, więc idealnie nadaje się zarówno na działalność biurową, usługową, jak i handlową. W najbliższym sąsiedztwie takie firmy/sklepy jak: VOX, Enea, Bodzio Meble, Agata Meble, Castorama, Leroy Merlin, Kaufland, salony samochodowe Toyota, czy Centrum Sportu. * Lokal posiada duże możliwości aranżacyjne ze względu na otwartą przestrzeń. * Dobre doświetlenie - przeszklona ściana frontowa i świetliki w dachu. * Nowoczesne witryny - dobra widoczność z ulicy i możliwość umieszczenia wielopowierzchniowej reklamy. * Lokal posiada wentylację, ogrzewanie, niezbędne okablowanie (na tym etapie istnieje możliwość łatwego dostosowania i rozmieszczenia instalacji komputerowej/telefonicznej). * Internet światłowodowy. * Dostęp do windy towarowej oraz rampy rozładunkowej. * Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. * Indywidualne wejście od frontu budynku z osobną klatką schodową. * Dodatkowe doświetlenie w suficie w postaci świetlików. Załączone zdjęcia prezentują przykładową, wykończoną powierzchnię, przystosowaną na potrzeby innego najemcy. Czynsz najmu to 29 zł/m2 netto. Dodatkowe opłaty to eksploatacja powierzchni w kwocie 7,90 z netto/m2, obejmująca ochronę budynku, sprzątanie terenu i części wspólnych, podatek od nieruchomości, odśnieżanie etc., opłaty za ogrzewanie 7,90 zł netto/m2, prąd według podliczników, woda i śmieci - opłata ustalana indywidualnie z Najemcą. Zapraszam serdecznie na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN CENTRUM, 1 500 000 zł
powierzchnia:
250 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Nowa cena:), Lokal na sprzedaż w bezpośrednim sąsiedztwie Galaxy Oferujemy do sprzedaży skomercjalizowany lokal użytkowy o pow. 250 m 2 położony w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej, bardzo duży przepływ ludzi. Lokal jest po kapitalnym remoncie, wysoki standard wykończenia . Na nieruchomość składają się : sala obsługi 154, 50 m 2 ( witryna sklepowa na całej długości lokalu) , sala konferencyjna 19 m 2, zaplecze socjalne - 24 m 2, aneks kuchenny 6, 6 m 2, toalety i komunikacja 10, 5 m 2, magazynki ( 4, 5 m 2/ 3, 5 m 2). Na podłogach nowy gres i wykładzina, ściany w gładzi tynkowej oraz w części ściany szklane na pełną wysokość pomieszczenia, nowoczesne oświetlenie sufitowe. Lokal nie wymaga żadnych nakładów inwestycyjnych. Idealnie nadaje się na działalność biurową ( kancelarie) jak i wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową. Czynsz do wspólnoty wynosi 2 603,75 zł/ na miesiąc: zaliczka na utrzymanie nieruchomości, opłata za c.o., opłata za dostarczanie zimnej wody, ścieki, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, fundusz remontowy. Oferowana nieruchomość generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej ( do sierpnia 2031 r ), które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości. Położenie lokalu (unikatowa lokalizacja, niska cena sprzedaży, wysoki standard wykończenia pomieszczeń) to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. Uwaga: Do ceny sprzedaży należy doliczyć należny podatek VAT. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
POLICE, 1 017 540 zł
powierzchnia:
16959 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Do sprzedaży niezabudowana działka położona na terenie dla którego jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona symbolem użytku 3-SF 38UR, tj: teren zabudowy usługowo - rzemieślniczej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty przemysłowe oraz zajezdnia autobusowa. Działka nie jest uzbrojona. Dla powyższej nieruchomości wykonana została koncepcja zagospodarowania działek pod budowę hal magazynowych z zapleczem socjalno- biurowymi, które oprócz sposobów zagospodarowania działek obejmuje również propozycje uzbrojenia terenu w niezbędne sieci. Zgodnie zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie działki dopuszczalna jest zabudowa o obszarze 40% powierzchni działki i wysokości do 20 m. Dojazd do działki drogą betonową i kawałek drogą utwardzoną. Zapraszam na prezentacje. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!