Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŚWIELUBIE, 78 000 zł
powierzchnia:
1478 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1478m2 w Świelubiu, 12km od Kołobrzegu. Działka z pozwoleniem na budowę i wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny, budynek gospodarczy, garaż. Projekt budowlany (dom Viking 3), badania i opinia geotechniczna o warunkach wodnych. Zgodnie z warunkami zabudowy budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, powierzchnia zabudowy do 200m2 budynek gospodarczy - wolnostojący, powierzchnia zabudowy do 50m2 garaż - wolnostojący, powierzchnia zabudowy do 50m2 Na działce media: -energia elektryczna - na działce, -gaz - w drodze (wydane warunki przyłączenia) -ścieki - zgodnie z projektem-przydomowa oczyszczalnia ścieków lub zbiornik bezodpływowy -woda - wykonane badanie i projekt dot. studni głębinowej -dostęp do drogi gminnej na działce nr 71. Pozwolenie na budowę wydane 02.06.2021r. i należy w ciągu 3 lat od tej daty rozpocząć budowę. Przyszły inwestor ma prawo do odnowienia wygasłego pozwolenia, jeśli będzie planował rozpocząć budowę po tym terminie (wystąpić z wnioskiem o nowe pozwolenie na budowę). W bliskiej okolicy znajdują się zabudowania jednorodzinne, zieleń, las. Oferta dostępna wyłącznie u nas. Zapraszamy do kontaktu POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.