Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁĘGI, 357 000 zł
powierzchnia:
1400 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Łęgi o powierzchni 1400 m2. Teren płaski, w kształcie prostokąta o powierzchni 1400 m2. Sąsiednie działki zabudowane nowopowstałą zabudową jednorodzinną. Dla oferowanej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, zbiornikiem na nieczystości ciekłe wraz z niezbędną infrastrukturą: - maksymalna powierzchnia zabudowy - 10 % - szerokość elewacji frontowej 11-17 m. - dach dwuspadowy lub wielospadowy, kąty nachylenia połaci dachowych 35 st. - 45 st. - wysokość głównych kalenic dachów 7 m - 9 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku - maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej do okapu głównych połaci dachowych 4 m. - powierzchnia biologicznie czynna - min 50%. Atrakcyjna lokalizacja idealna pod budowę domu dla osób pragnących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa wolnostojąca. Media w drodze. Niewątpliwym atutem jest niedaleka obecność jednego z najstarszych i największych w województwie rezerwatu przyrody z pięknym jeziorem "Świdwie". Rezerwat nazywany jest również "imperium ptaków" ze względu na ich liczne gatunku, które możemy spotkać podczas wędrówki. Polecamy ofertę ze względu na spokojną, otoczoną przyrodą lokalizację, optymalną powierzchnię oraz gotowość do rozpoczęcia budowy. Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁĘGI, 170 000 zł
powierzchnia:
1000 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka pod budowę domu z wydanymi warunkami zabudowy w Łęgach. Teren płaski, w kształcie prostokąta o powierzchni 1000 m2. Sąsiednie działki zabudowane nowopowstałą zabudową jednorodzinną. Dostępne uzbrojenie - w drodze przy działce: prąd, gaz. Zaopatrzenie w wodę ze studni, a odprowadzenie ścieków sanitarnych do szczelnego zbiornika. W wydanej w 2022 roku decyzji o warunkach zabudowy teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ze zgodą na budowę domu jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: - powierzchnia zabudowy - do 13% powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna - min 50% - szer. elewacji frontowej - od 9,4 do 15 m - wys. górnej krawędzi elewacji frontowej - od 3 m do 4 m - dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni - wysokość kalenicy do 9 m Oferta godna uwagi ze względu na optymalną powierzchnię, lokalizację i gotowość do budowy wymarzonego domu. Działka obsadzona 20-letnim świerkiem pospolitym, obecnie ok 50% zadrzewienia usunięte. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŁĘGI, 596 000 zł
powierzchnia:
28100 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Proponujemy do zakupu działkę rolną zlokalizowaną w Łęgach, gm. Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 2.81 ha. W skład nieruchomości gruntowej wchodzą 3-y działki współgraniczące o powierzchni: - 2.61 ha stanowi użytek - Ł IV o pow. 2.61 ha, - 0.08 ha stanowi użytek - W-Ł IV o pow. 0.08 ha, - 0.12 ha stanowią użytki - Ł IV o pow..0.03 ha, N o pow. 0.09 ha. Działka rolna, brak planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działek drogą gruntową. Działka użytkowana, wykaszana jako łąka, bez zalesienia ( np samosiejkami). Teren płaski, nieogrodzona. W części południowo-wschodniej przechodzi rz. Mała Gunica na powierzchni 0.08 ha ( W-ŁIV). W pobliżu działki znajduje się las oraz oczko wodne. W rejonie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Niniejsza działka może stanowić świetną inwestycję pod podział. W Księdze Wieczystej brak wpisów w Dz. III i Dz. IV. Ponadto można dodatkowo dokupić działkę współgraniczacą o powierzchni 0.70 ha, co łącznie da 3.57 ha. Ciekawa lokalizacja pod przyszłą inwestycj,ę Cena ofertowa do rozmów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.