Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działka budowlana na sprzedaż w Szczecinie

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN OSÓW, 1 990 000 zł
powierzchnia:
2021 m2
 
 
 
 
 
 
Polecam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną na Osowie przy ul. Sierakowskiej z prywatnym lasem. Regularny kształt prostokąta i powierzchnia 2 021 mkw. pozwala na usytuowanie przepięknej rezydencji w tej prestiżowej lokalizacji. Bezpośrednio przy działce jest woda, kanalizacji i prąd, gaz oddalony o około 100 metrów. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, którego obecna treść określa: -przeznaczenie terenu to zabudowa wyłącznie mieszkaniowa jednorodzinna (wolnostojąca lub bliźniacza) z zakazem lokalizacji usług -maksymalna wysokość zabudowy do kalenicy 8 metrów, nie więcej niż 2 kondygnację, z nachyleniem dachu 30-42 stopni -maksymalna powierzchnia zabudowy 25% -minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70% -minimalna szerokość frontu działki budowlanej, bezpośrednio przyległej do ul. Sierakowskiej 25 metrów Przedmiotem oferty jest udział w większej działce z określoną powierzchnią i jej lokalizacją do wyłącznego korzystania przez właściciela. Obecnie gmina rozpoczęła procedurę aktualizacji MPZP, w której między innymi wnioskowano o możliwość pośredniego (przez drogę wewnętrzną) dostępu do ul. Sierakowskiej, co pozwoli na wyodrębnienie działki. Pożądana lokalizacja, rezydencjonalna zabudowa w okolicy i bliskość natury tworzą tą ofertę wyjątkową! Cena działki to 1 990 000 PLN netto (+ 23% VAT), na którą wystawiana jest faktura VAT, co pozwala na brak podatku PCC od zakupu. Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN SKOLWIN, 2 350 000 zł
powierzchnia:
7848 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Atrakcyjna działka z dużym potencjałem dla inwestora w rozwijającej się dzielnicy Szczecina. Teren ma kształt nieregularny, przylegający najdłuższą granicą do drogi publicznej - ulica Saperska oraz najkrótszą do ulicy Plażowej, gdzie jest możliwość wjazdu na działkę. Wszystkie media w drodze - ulica Saperska oraz Plażowa. Dla tego terenu brak aktualnego obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego następujące zapisy: Funkcja dominująca: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, Funkcje uzupełniające: zabudowa wielorodzinna niskiej intensywności, usługi, usługi związane z obsługą kompleksu leśnego, zieleń urządzona, Zasady zabudowy: zabudowa jednorodzinna o przeważającej formie budynków wolnostojących, maksymalna wysokość zabudowy 3 kondygnacje; koncentracja wyższej zabudowy wzdłuż ulic, W sąsiedztwie dominuje zabudowa bliźniacza oraz jednorodzinna. Cicha, zielona okolica w bliskości lasu oraz rzeki Odry. W niedalekim sąsiedztwie powstaje duża inwestycja duńskiej firmy Vestas z branży energetyki wiatrowej. Według zapowiedzi firmy ma ona zatrudniać ponad 1000 osób już w 2026 roku! co przełoży się na ceny oraz atrakcyjność nieruchomości w tej dzielnicy. Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN JEZIERZYCE, 387 000 zł
powierzchnia:
1940 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę zlokalizowaną w prawobrzeżnej części miasta na osiedlu administracyjnym Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Chcesz w przyszłości wybudować dom w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych? To oferta dla Ciebie! O NIERUCHOMOŚCI: Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o powierzchni 1 940 m2 granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość znajduje się w kameralnym kompleksie działek przeznaczonych pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd odbywa się drogami o nawierzchniach częściowo utwardzonych. Dla przedmiotowego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym sprzedawana działka położona jest na obszarze przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wymiary działki to około 35 m x 50-60 m. Kształt zbliżony do trapezu prostokątnego. Teren lekko pochyły (ze spadkiem w kierunku północno-wschodnim). MEDIA: - sieć wodociągowa (na działce), - sieć elektroenergetyczna (skrzynka elektryczna na działce), - sieć gazowa (w drodze, około 8 m od granicy działki), - sieć kanalizacyjna (we własnym zakresie). LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w południowo-wschodnim krańcu miasta, przy ulicy Palmowej, w bezpośrednim otoczeniu terenów leśnych. Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne oraz tereny niezabudowane - tereny zielone, tereny sportowo-rekreacyjne. W dalszej odległości znajdziemy sklepy, obiekty oświatowe, przychodnię, apteki oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Ze względu na wyżej wymienione powody, jest to idealna propozycja skierowana dla osób ceniących piękno przyrody, pragnących posiadać własną wyjątkową działkę w kameralnym otoczeniu z jednoczesnym dogodnym dostępem do infrastruktury miasta. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN KIJEWKO, 749 000 zł
powierzchnia:
2001 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni 2001 mkw w Szczecinie na Prawobrzeżu , w dzielnicy Kijewko .Okolica malownicza, położona blisko pełnej infrastruktury - 2km od osiedla Nad Rudzianką a jednocześnie na skraju Puszczy Bukowej ,z jednej strony las i teren dziewiczy, jeszcze niezabudowany a z drugiej strony ,w sąsiedztwie mamy , nowo wybudowane domy. To atrakcyjna oferta dla osób poszukujących swojego miejsca na dom wśród natury ,dla miłośników spokoju ,ciszy a jednocześnie bardzo blisko miasta.Działka uzbrojona w prąd i wodę, w kształcie kwadratu ,ogrodzona ,można realizować ,już rozpoczętą budowy domu wg.projektu Dom Kształtny . Ten projekt przewiduje budowę na bardzo dobrze przygotowanym podłożu domu z użytkowym poddaszem lub parterowy ,garażem na dwa samochody . Na działce już stoi domek letniskowy z wiatą z grillem , kuchnią z kominkiem - wędzarnią wybudowaną z cegły klinkierowej oraz zadaszonym tarasem. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych ,maksymalna wysokość zabudowy ; dwie kondygnacje naziemne lecz nie więcej niż 10m . oraz minimalna powierzchnia działki budowlanej nie mniejsza niż 1000mkw.W związku z powyższym istnieje wiele możliwości realizacji swoich planów inwestycyjnych poprze podział tej działki na dwie , zamieszkanie z większą np dwupokoleniową rodziną lub odsprzedanie drugiej części ,znajomym lub przeznaczenie dla dzieci .Możemy realizować swoje życiowe plany lub marzenia , na przykład podejmując się prowadzenie własnego biznesu (usług)lub zdalnie wykonując swoją pracę w domu z dala od zgiełku miejskiego .To również wspaniały azyl, sypialnia dla osób ,które wykonują swoją pracę za granicą a rodziny mają w Polsce i tu wracają ,odpoczywają w kraju. Zapraszamy do indywidualnej weryfikacji oferty, cena do negocjacji , zapraszamy do współpracy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN OSÓW, 780 000 zł
powierzchnia:
944 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferuję uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 944 m2 objętą MPZP oraz z projektem na 2 bliźniaki oraz rozpoczętym pozwoleniem na budowę Lokalizacja: Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym rejonie Osowa, cechującym się nowoczesną zabudową jedno- i wielorodzinną. Działka posiada dogodny wjazd od północno-wschodniej strony świata. Charakterystyka nieruchomości: Ta działka jest w pełni uzbrojona i gotowa do zabudowy. Posiada aktualne pozwolenie na budowę oraz wszystkie niezbędne przyłącza. Co istotne, jest ona objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Kupując tę działkę, otrzymują Państwo również udział w prywatnej, wewnętrznej drodze dojazdowej. Dodatkowym atutem jest brak linii wysokiego napięcia w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Warunki zabudowy: Działka podlega miejscowemu planowi zagospodarowania przestrzennego "Osów - Andersena", który określa następujące warunki: Możliwość budowy wolnostojących lub bliźniaczych budynków mieszkalnych. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 35% powierzchni działki. Maksymalna wysokość budynku to 9,5 metra, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne. Budynki mieszkalne z dachami stromymi. Usługi mogą być lokalizowane wyłącznie na parterach budynków mieszkalnych. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej wynosi do 50% powierzchni działki. Dodatkowe informacje: Istnieje możliwość otrzymania w cenie tej działki projekt architektoniczno-budowlanym dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (każdy segment po ok 98m2 PU). POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN BUKOWO, 80 000 zł
powierzchnia:
413 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Działka rekreacyjna, ROD Korab, 413m2 z pięknym domkiem na terenie działki w pełni wyposażony na terenie Szczecin Bukowo. Działka rekreacyjna położona w ustronnym miejscu ogródków działkowych ROD Korab. Ogródki w tym miejscu są otoczone lasem co oznacza również pełen spokój, ciszę i śpiew ptaków. Ze względu na położenie nie ma problemów z kradzieżami, nikt postronny się tam nie kręci. Pod samą działką bez problemu można zaparkować samochody. Na działce są kamery. Dodatkowo obecnie zasadzone są pomidory, ogórki, kabaczki, kalarepa, pietruszka, fasola, rzodkiewka, papryka itp...zbiory już niebawem. Na działce dokonano następujących inwestycji: * nowy tunel foliowy * nowa blaszana narzędziownia postawiona na fundamencie z płyt chodnikowych * 9 drewnianych grządek podwyższanych z grubej modrzewiowej deski (impregnowanej pokostem lnianym, który nadaje się do kontaktu z warzywami przeznaczonymi do konsumpcji), wypełnionych dobrej jakości glebą, wszystko pięknie rośnie, dodatkowo podpory do ogórków/fasoli; grządki wytrzymają wiele lat * rozebrano starą altankę z dykty, wyrównano cały teren działki czarnoziemem, zasiano na całym terenie nową trawę. * postawiono nowy domek drewniany 16m2, w pełni wyposażony z tarasem * postawiono nowy wychodek z suchym kompostem * postawiono kompostowniki, umożliwiające kompostowanie w wielu komorach * działka w pełni umeblowana, zaopatrzona we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt. * postawiono nową huśtawkę, piaskownicę. * dostępny basen dla całej rodziny * miejsce na ognisko z paleniskiem, miejsce do grilowania, trójnóg, palenisko, siatka z wysięgnikiem. Woda w sezonie (woda całoroczna jest planowana w ROD Korab w najbliższych latach). Prąd można doprowadzić na działkę, skrzynka znajduje się niedaleko wzdłuż alejki. Na miejscu na co dzień pracował agregat prądotwórczy na paliwo do prac ogrodowych z wykorzystaniem sprzętu elektrycznego. Najważniejsze nasadzenia na działce: * hortensje, * piwonie * porzeczki (czarne i czerwone) * maliny, smaczne i dobrze plonujące * truskawki * duży krzew aronii * winorośl wzdłuż ogrodzenia, duże plony * drzewa owocowe (śliwa, jabłonie) * nowe drzewka posadzone w 2019 r. (2 jabłonie i śliwa) * róże * skrzynie z ziołami (czosnek, rozmaryn, lubczyk itd) * i wiele innych Świetna działka o unikalnej w skali miasta lokalizacji, sprzedawana tylko ze względu na zmienione plany życiowe. Zapraszamy serdecznie na prezentację ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Działki w Szczecinie


Jesteśmy doświadczonym i cieszącym się doskonałą opinią biurem nieruchomości, które zwraca uwagę bogatą ofertą. Pamiętamy nie tylko o tych klientach, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom, ale także o tych, których interesują działki w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, aby w naszej agencji każdy mógł znaleźć taką działkę, jakiej aktualnie potrzebuje.

Działki Szczecin – szeroki wybór różnych działek


Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Oferowane przez nas działki w Szczecinie to nieruchomości zarówno duże i przestronne, na których z powodzeniem może stanąć naprawdę niemały dom, jak i te niewielkie, które sprawdzą się w przypadku małych rodzin szukających swojego miejsca na ziemi. W ofercie posiadamy zarówno typowe działki budowlane, jak i rekreacyjne, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom każdej grupy klientów.

Działki Szczecin – nieruchomości o różnym standardzie


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Jesteśmy agencją, która nastawiona jest na zadowolonych klientów. Dlatego ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą liczyć na fachowe, w pełni profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej działki. Dbamy o to, aby żaden z naszych klientów nie żałował podjętej decyzji. Zawsze dokładnie przedstawiamy posiadane oferty, dokładając wszelkich starań, aby rozwiać wszystkie wątpliwości klienta. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nasza oferta jest więc naprawdę wszechstronna, a ci, którzy zdecydowali się na nasze usługi mogą być pewni, że dokonali naprawdę bardzo dobrego wyboru. Jeśli szukają Państwo działki w Szczecinie, która idealnie odpowie na posiadane potrzeby, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Działki budowlane Szczecin


Planują Państwo budowę domu? Chcecie kupić piękną działkę budowlaną w Szczecinie? Nasza agencja nieruchomości to naprawdę świetny wybór. Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Doskonale odnajdą się w takim miejscu rodziny z dziećmi, ale także single, którzy mają dość zgiełku miasta.
Działki budowlane Szczecin – różna powierzchnia i kształt
Nie każdego interesuje taka sama działka budowlana w Szczecinie. Zdając sobie z tego sprawę, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się działki różniące się zarówno powierzchnią, jak i kształtem. Proponujemy naszym klientom działki duże, które pozwalają na budowę naprawdę dużego domu i zaplanowanie niemałej przestrzeni rekreacyjnej, jak i te zdecydowanie mniejsze, które są odpowiednie na niewielkie domy. Nasza agencja nieruchomości dysponuje działkami mającymi także różny kształt. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć działkę najlepiej wpisującą się w indywidualne potrzeby pasującą do domu, który ma na niej stanąć.

Uzbrojone działki budowlane Szczecin


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Tym samym każdy, kto zdecyduje się na zakup takiej nieruchomości może być pewny, że część kwestii formalnych związanych z budową domu nie będzie musiała być już dopilnowana. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Dbamy o to, aby wszystkie wątpliwości naszych klientów zostały rozwiane. Jeśli pojawią się jakieś pytania, można je śmiało zadawać naszym doradcom. Zawsze udzielą oni wyczerpującej i jasnej odpowiedzi. Jesteśmy agencją, która wyróżnia się naprawdę szerokim wachlarzem usług. Gwarantujemy nie tylko dostęp do najlepszych ofert. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny, co dla wielu naszych klientów jest ogromnym ułatwieniem.