Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działka budowlana na sprzedaż w Szczecinie

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN KLUCZ, 340 990 zł
powierzchnia:
793 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży są dwie działki położone w dzielnicy Klucz w Szczecinie. W okolicy szkoły, przedszkola, węzły komunikacyjne, a także dyskonty i lokale usługowe. Działki znajdują się przy zamykanej na bramie na pilota uliczce, gdzie może powstać maksymalnie 10 domów co gwarantuje spokojne i kameralne sąsiedztwo. Piękny teren dookoła, z niewielkim spadkiem, gdzie w okolicy powstają nowe domy jednorodzinne. Przy działce skrzynka ZK, woda, gaz w drodze wewnętrznej, kanalizacji brak - szambo szczelne. Działki o powierzchni: 793m2 i 812m2 w cenie 430zł/m2 brutto. Nieruchomości objęte planem zagospodarowania przestrzennego "Żydowce Osiedle" - XXXII/918/21, gdzie według planu oznaczone są terenem elementarnym o symbolu - D.K.1047.MN, czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza, a do najważniejszych zapisów planu należą: - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%, - maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki: 25%, - maksymalna wysokość zabudowy - 9,5m, - dachy o dowolnej geometrii. Wraz z działką nabywany jest udział w drodze wewnętrznej wliczony w cenę nieruchomości. Działki posiadają dostęp do drogi publicznej. Polecam i zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN KIJEWKO, 299 000 zł
powierzchnia:
1101 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest foremna działka położona na prężnie rozwijającym się osiedlu - Kijewko - w prawobrzeżnej części Szczecina. Nieruchomość położona na pograniczu Puszczy Bukowej, gdzie w okolicy powstaje nowa, liczna zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduję zabudowę związaną z usługami, a do najważniejszych jego cech zaliczamy: - dopuszcza się usługi w zakresie obsługi firm i klientów, handel artykułami innymi niż artykuły żywnościowe w lokalach o powierzchni sprzedaży do 200 m2, handel artykułami żywnościowymi do czasu rozpoczęcia funkcjonowania cmentarza komunalnego przy ul. Świętochowskiego, sport, turystyka, - minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej: 65 %, - obiekty budowlane lokalizuje się w odległości nie mniejszej niż 15,0 m od drzew, - maksymalna powierzchnia zabudowy: 25 % powierzchni działki budowlanej, - dopuszcza się lokalizowanie budynku na granicy z terenem elementarnym D.B.5023.MN,U, - maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 10,0 m, - budynki kryte dachami stromymi; dla garaży wolno stojących i obiektów gospodarczych dopuszcza się dachy o dowolnej geometrii. Działka, według planu zagospodarowania, oznaczona jako teren elementarny D.B.5024.U. Przy działce skrzynka ZK oraz linia telefoniczna, gaz w odległości około 120 metrów. Przyłącze wody miejskiej w znacznej odległości, natomiast do końca roku powinny zostać zakończone prace związane z opracowaniem modyfikacji planu zagospodarowania przestrzennego przewidujące również montaż własnego ujęcia wody ze studni głębinowej. Polecam i zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 699 000 zł
powierzchnia:
924 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na pograniczu Gumieniec i Mierzyna-boczna od ulicy Okulickiego. Powierzchnia działki: 924 m2. Działka znajduje się na końcu drogi prywatnej (w cenę sprzedaży działki jest wliczony udział w drodze). Droga jest oświetlona, w wyniku inwestycji właścicieli częściowo wyłożona polbrukiem. Na działce jest prąd. Ponadto, przed inwestycją budowy drogi, zostało zaprojektowane i wykonane przyłącze kanalizacyjne oraz wodne (wszystkie "wyjścia" mediów są na terenie nieruchomości). Właściciel dysponuje umową z WOZ na dostarczanie wody oraz protokołem odbioru instalacji ściekowej z POLDEK. Niezależnie od tego, na działce może być posadowiona studnia. Do działki są alternatywne drogi dojazdu - przez Gumieńce lub przez Mierzyn . W bliskiej odległości działki znajduje się przedszkole, szkoła, przystanki autobusowe oraz sklepy. Jednocześnie usytuowanie działki zapewnia spokój i ciszę. Dwie sąsiednie nieruchomości są zabudowane, co pozwala na odpowiednie usytuowanie przyszłego domu tak, by zachować prywatność. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu - oznacza to swobodne usytuowanie zarówno domu, garażu, wiat, czy ogrodu. Działka położona jest na terenie niezalewowym. Ponadto, ziemia na działce nie jest gliniasta, co jest istotne zarówno z punktu widzenia budowy domu, jak i stworzenia przyszłego ogrodu. Właściciel dysponuje także pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, parterowego o powierzchni zabudowy 221,70 m2, według indywidualnego projektu. Oznacza to, że wszystkie formalności potrzebne do budowy są już skompletowane i można ją zacząć od razu. Właściciel posiada opinię geotechniczną. Teren działki jest zasadniczo płaski, niezalewowy. Wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości są do wglądu. Polecam i zapraszam. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN BUKOWO, 310 000 zł
powierzchnia:
751 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną zlokalizowaną m. Szczecin, dzielnica Bukowo, ul. Pejzażowa, o powierzchni 751 m2. Działka do szybkiej zabudowy . Działka ma status działki budowlanej, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla terenu, na którym zlokalizowana jest działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, Uch. Nr XXVII/776/2021, Rady Miasta Szczecin, pn " Stołczyn-Policka 4", z dn. 23.03.2021, oz. symbol P.T.3019.M.N. Ustalenia: - maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: 30 %, - maksymalna wysokość zabudowy- 12 m, - 3-y kondygnacje nadziemne, przy czym ostatnia w dachu stromym, - dachy strome- powierzchnia biologicznie czynna - 50%. Działka pod szybką zabudowę, z uwagi na obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego oraz istniejące sieci uzbrojenia. tj; skrzynka ZK przy granicy działki, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej, sieć gazowa, w drodze dojazdowej, przy gr. działki. Droga dojazdowa utwardzona. W otoczeniu powstało wiele nowych domów jednorodzinnych. Teren działki lekko pochylony. Dla działki opracowany został projekt indywidualny domu w dwóch wariantach ( wiekszy i mniejszy). Parametry: - powierzchnia zabudowy- 135,07 m2( max.30 %-225,3 m2), - powierzchnia użytkowa łącznie-190,42 m2, - lokal mieszkalny parter-101,00 m2 - lokal mieszkalny poddasze-89,42 m2, - kubatura- 810,32 m3. Do wgladu posiadamy projekty domu wraz z towarzyszaca dokumentacja techniczną ( w cenie działki). Posiada aktualne pozwolenie pod budowę. Bardzo dobra lokalizacja, z uwagi na bliskość dojazdu do centrum miasta, licznymi liniami autobusowymi( blisko przystanek autobusowy). W otoczeniu liczne obiekty usługowe, sieć handlowa Galeria Północ, szkoła, apteka, szpital, przychodnia itd. Brak obciążeń w Księdze Wieczystej. Zapraszam do zapoznania się z działką bezpośrednio w terenie. Działka do szybkiej zabudowy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Działki w Szczecinie


Jesteśmy doświadczonym i cieszącym się doskonałą opinią biurem nieruchomości, które zwraca uwagę bogatą ofertą. Pamiętamy nie tylko o tych klientach, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom, ale także o tych, których interesują działki w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, aby w naszej agencji każdy mógł znaleźć taką działkę, jakiej aktualnie potrzebuje.

Działki Szczecin – szeroki wybór różnych działek


Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Oferowane przez nas działki w Szczecinie to nieruchomości zarówno duże i przestronne, na których z powodzeniem może stanąć naprawdę niemały dom, jak i te niewielkie, które sprawdzą się w przypadku małych rodzin szukających swojego miejsca na ziemi. W ofercie posiadamy zarówno typowe działki budowlane, jak i rekreacyjne, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom każdej grupy klientów.

Działki Szczecin – nieruchomości o różnym standardzie


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Jesteśmy agencją, która nastawiona jest na zadowolonych klientów. Dlatego ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą liczyć na fachowe, w pełni profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej działki. Dbamy o to, aby żaden z naszych klientów nie żałował podjętej decyzji. Zawsze dokładnie przedstawiamy posiadane oferty, dokładając wszelkich starań, aby rozwiać wszystkie wątpliwości klienta. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nasza oferta jest więc naprawdę wszechstronna, a ci, którzy zdecydowali się na nasze usługi mogą być pewni, że dokonali naprawdę bardzo dobrego wyboru. Jeśli szukają Państwo działki w Szczecinie, która idealnie odpowie na posiadane potrzeby, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Działki budowlane Szczecin


Planują Państwo budowę domu? Chcecie kupić piękną działkę budowlaną w Szczecinie? Nasza agencja nieruchomości to naprawdę świetny wybór. Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Doskonale odnajdą się w takim miejscu rodziny z dziećmi, ale także single, którzy mają dość zgiełku miasta.
Działki budowlane Szczecin – różna powierzchnia i kształt
Nie każdego interesuje taka sama działka budowlana w Szczecinie. Zdając sobie z tego sprawę, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się działki różniące się zarówno powierzchnią, jak i kształtem. Proponujemy naszym klientom działki duże, które pozwalają na budowę naprawdę dużego domu i zaplanowanie niemałej przestrzeni rekreacyjnej, jak i te zdecydowanie mniejsze, które są odpowiednie na niewielkie domy. Nasza agencja nieruchomości dysponuje działkami mającymi także różny kształt. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć działkę najlepiej wpisującą się w indywidualne potrzeby pasującą do domu, który ma na niej stanąć.

Uzbrojone działki budowlane Szczecin


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Tym samym każdy, kto zdecyduje się na zakup takiej nieruchomości może być pewny, że część kwestii formalnych związanych z budową domu nie będzie musiała być już dopilnowana. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Dbamy o to, aby wszystkie wątpliwości naszych klientów zostały rozwiane. Jeśli pojawią się jakieś pytania, można je śmiało zadawać naszym doradcom. Zawsze udzielą oni wyczerpującej i jasnej odpowiedzi. Jesteśmy agencją, która wyróżnia się naprawdę szerokim wachlarzem usług. Gwarantujemy nie tylko dostęp do najlepszych ofert. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny, co dla wielu naszych klientów jest ogromnym ułatwieniem.