O Nas

O NAS

Multi Nieruchomości to wiodąca i jedna z największych agencji nieruchomości w Szczecinie.

Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia wiedza, bogate doświadczenie i przede wszystkim – skuteczność. Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania, co motywuje nas do pracy każdego dnia. Znajomość rynku pozwala nam na współpracę z klientami o dużych wymaganiach. Działamy w Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Pośredników Obrotu Nieruchomościami, a także należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Nad całością czuwa właściciel firmy – Paweł Szymański – pośrednik z ponad 20-letnim doświadczeniem, nieprzerwanie działający na rynku zachodniopomorskich nieruchomości. Wieloletni członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury oraz Rzecznik Dyscyplinarny i Zawodowy Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników.

Jeśli stoisz przed ważną, życiową decyzją, dotyczącą kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości – jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Co nas wyróżnia?

Bogata oferta

W naszej bazie znajduje się aż 1000 ofert, a dzięki współpracy w ramach Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert mamy dostęp do największej bazy ofert (obecnie ok. 15 000) w województwie zachodniopomorskim. W ten sposób możemy zaoferować więcej od innych, a tym samym – działać skuteczniej.

Duże doświadczenie

Nasi agenci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami. Większość z nich posiada licencje zawodowe nadane przez Ministra Infrastruktury lub Polską Federację Rynku Nieruchomości. Nieustannie podnosimy też nasze kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach.

Wsparcie i bezpieczeństwo

Z zaangażowaniem analizujemy potrzeby naszych klientów, informujemy o obecnej sytuacji na rynku, doradzamy i podejmujemy skuteczne działania.

Nowoczesne narzędzia marketingowe

Jesteśmy zaangażowani w proces kupna/sprzedaży od jego początku po sam koniec. Zapewniamy skuteczną promocję, a w przypadku umów na wyłączność możemy zaoferować nowoczesne narzędzia marketingowe. m.in.: profesjonalną sesję zdjęciową sprzedawanej nieruchomości, zdjęcia 360, zdjęcia z drona czy wirtualny spacer 3D.

Pasja i zaangażowanie

Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze zaangażowanie pomaga osiągać nam to, co pozornie nieosiągalne.

 

Nie czekaj, umów się na spotkanie!