Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magazyn na wynajem Szczecin

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN DĄBIE, 75 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Na wynajem duża hala o powierzchni 2 500 m2 wraz z powierzchnią biurową o powierzchni 400 m2 oraz 100 m2. Obiekty znajdują się w doskonałej lokalizacji, w części przemysłowo - produkcyjnej w Dąbiu. Do hali jest dojazd drogą asfaltową a następnie kostką brukową. Teren jest ogrodzony a przed wjazdem na obiekt znajduje się szlaban. Przy samej hali znajduję się bardzo dużo miejsc parkingowych. W pobliżu znajduję się stacja PKP oraz przystanki autobusowe jak i sklepy spożywcze. Do hali można wejść bezpośrednio przez dwie główne bramy oraz z boku od strony przestrzeni biurowej. Wjazd do hali z poziomu zero. Obok hali znajduje się duży plac pozwalający na manewrowanie tirem. Cały obiekt posiada ogrzewanie olejowe. W hali znajduję się podłączenie wody przy samej bramie. Na hali znajdują się wywiewy ciepłego powietrza. W budynku o przeznaczeniu biurowym występują dwie kondygnacje. Na każdej znajdują się toalety oraz pomieszczenia socjalno - gospodarcze. Na górnym piętrze występuje dużo przeszkleń. Cały budynek jest klimatyzowany. Zarówno hala jak i przestrzeń biurowa zachowana są w bardzo dobrym standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia połowy hali i dostosowania ją pod swoje potrzeby. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN KIJEWO, 9 000 zł
powierzchnia:
400 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Hala magazynowo-produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na terenie ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowana w sąsiedztwie jednej z głównych dróg wyjazdowych ze Szczecina ( Węzeł Szczecin- Kijewko). W skład przedmiotu najmu wchodzi: - hala ok. 300 m2; - biura ok. 80 m2: - plac manewrowy (ok. 4.000 m2). HALA: * wysokość hali około 3 m; * brama wjazdowa z poziomu 0; * możliwość rozładunku z rampy; * dodatkowe bezpośrednie wejście od strony biurowej; * przyłącza: prąd, rozprowadzony monitoring wewnętrzny; * w hali ok. 20 m2 zajmuje chłodnia - w razie potrzeby istnieje możliwość zlikwidowania; * w zależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieje możliwość dostosowania hali do własnych potrzeb; BIURA * 3 duże pomieszczenia biurowe; * zaplecze socjalne ( kuchnia, szatnia, toaleta z prysznicem); * 3 rodzaje ogrzewania (piec gazowy, napromienniki ciepła lub klimatyzator). W celu zminimalizowania kosztów została założona instalacja fotowoltaiczna. PLAC MANEWROWY: * częściowo utwardzony; * ogrodzony, zamykany na noc; * miejsca parkingowe; * możliwość wjazdu dla TIRa. OPŁATY: - czynsz najmu 9.000,-zł netto (należy doliczyć podatek VAT); - media (prąd, woda) zgodnie ze wskazanymi liczników; - Kaucja. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN KIJEWO, 9 000 zł
powierzchnia:
400 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Hala magazynowo- produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Zlokalizowana w sąsiedztwie jednej z głównych dróg wyjazdowych ze Szczecina ( Węzeł Szczecin- Kijewko). W skład przedmiotu najmu wchodzi: - hala ok. 300 m2; - biura ok. 80 m2: - plac manewrowy (ok. 4.000 m2). Hala: * wysokość hali około 3 m; * brama wjazdowa z poziomu 0; * możliwość rozładunku z rampy; * dodatkowe bezpośrednie wejście od strony biurowej; * przyłącza: prąd, rozprowadzony monitoring wewnętrzny; * w hali ok. 20 m2 zajmuje chłodnia - w razie potrzeby istnieje możliwość zlikwidowania; * w zależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieje możliwość dostosowania hali do własnych potrzeb; Biura: * 3 duże pomieszczenia biurowe; * zaplecze socjalne (kuchnia, szatnia, toaleta z prysznicem); * 3 rodzaje ogrzewania (piec gazowy, napromienniki ciepła lub klimatyzator). W celu zminimalizowania kosztów została założona instalacja fotowoltaiczna. Plac manewrowy: * częściowo utwardzony; * ogrodzony, zamykany na noc; * miejsca parkingowe; * możliwość wjazdu dla Tira. OPŁATY: - czynsz najmu 9.000,-PLN netto (należy doliczyć podatek Vat); - media (prąd, woda) zgodnie ze wskazanymi liczników; - Kaucja. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN BEZRZECZE, 12 000 zł
powierzchnia:
500 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Przedstawiamy ofertę wynajmu obiektu magazynowo-produkcyjnego zlokalizowanego na przedmieściach Szczecina (dzielnica mieszkaniowa), a zarazem z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do ścisłego centrum miasta. Obiekt powstały pod koniec lat 80"tych, rozbudowany w 2021 roku. Działka - własność - powierzchnia 905mkw, na której znajdują się budynku magazynowo-produkcyjne wraz z częścią socjalną o powierzchni zabudowy ok. 500mkw. Wybudowany z pustaków, a część dobudowana w 2021 roku powstała z płyty obornickiej. Całość ogrzewana z pieca gazowego 1,5 rocznego, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Wszystkie media miejskie - woda, kanalizacja, gaz, prąd (230V, 380V). W skład nieruchomości wchodzą: - część magazynowa o powierzchni ok 120mkw (trzy moduły po 8x5m, z trzema bramami wjazdowymi - ścianki działowe można usunąć i mieć otwartą przestrzeń) - część magazynowa o powierzchni ok 130mkw (wymiary 5,4x24m), otwarta przestrzeń, - część produkcyjna, - pomieszczenia socjalne (szatnia, stołówka), - sanitariaty, - pomieszczenia biurowe, - dodatkowo na terenie posesji znajdują się dwa garaże blaszane ocieplone o łącznej powierzchni ok. 50mkw. Plac utwardzony, miejsce na postój samochodów. Miesięczny czynsz najmu - 12.000zł + VAT. Obiekt dostępny od zaraz. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Magazyn na wynajem Szczecin


Nasza agencja nieruchomości to doświadczone miejsce kierujące swoją ofertę do osób poszukujących różnego rodzaju nieruchomości. Nie zapominamy o tych, których interesuje magazyn na wynajem w Szczecinie. Proponujemy magazyny o różnej powierzchni, dając tym samym każdemu szansę na znalezienie tego idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znalazły się magazyny zlokalizowane w różnych częściach miasta, co także jest naszym ukłonem w stronę klientów.

Magazyn na wynajem Szczecin – nieruchomości na wysokim poziomie


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają naprawdę duże wymagania. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie taki magazyn na wynajem w Szczecinie, którego stan techniczny nie pozostawia większych wątpliwości. Dbamy o to, aby wszystkie proponowane przez nas nieruchomości utrzymane były w porządku, a ich stan techniczny nie stanowił żadnego zagrożenia dla osób postronnych. Jesteśmy odpowiedzialną agencją, która dba o pełne zadowolenie swoich klientów.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie


Decydując się na magazyn na wynajem w Szczecinie z naszej oferty, można liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Dbamy nie tylko o to, aby w ofercie znalazły się magazyny w dobrym stanie technicznym. Zależy nam na tym, aby klienci byli w pełni zadowoleni. Dlatego w naszych szeregach pracują wyłącznie doświadczone osoby, które chętnie pomagają klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Decydując się na wynajęcie magazyny właśnie z naszą pomocą, można być pewnym, że dokonuje się naprawdę dobrego wyboru.