KREDYTY

Jeśli chcą Państwo sfinansować zakup nieruchomości przy udziale kredytu hipotecznego oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonego specjalistę do spraw kredytowych, który z przyjemnością przedstawi Państwu, co aktualnie oferują banki, jakie promocje kredytowe są w danym momencie dostępne, które oferty są najbardziej korzystne. Na spotkaniu pomożemy dobrać ofertę kredytu na zakup nieruchomości najbardziej dopasowaną do Państwa oczekiwań. U nas wstępnie sprawdzą Państwo swoją zdolność kredytową.

Specjaliści do spraw kredytowych  są w stanie umówić się z Państwem w dogodnym terminie oraz w dogodnym miejscu. Mamy świadomość, że nasi klienci to osoby pracujące, często bardzo zajęte, dlatego nasi doradcy mogą spotkać się z Państwem również w godzinach popołudniowych, wieczornych, a także w weekendy.

Jakie korzyści daje współpraca z nami?

  • przejrzymy oferty wszystkich banków i wyselekcjonujemy te najlepsze,
  • wyliczymy wysokość miesięcznej raty kredytu,
  • sprawdzimy zdolność kredytową i sprawdzimy, w którym banku jest ona najwyższa,
  • pomożemy znaleźć rozwiązania dotyczące brakującego wkładu własnego,
  • skompletujemy pełną dokumentację wniosku kredytowego,
  • załatwimy wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu

Korzystając z naszej obsługi kredytowej oszczędzacie Państwo swój cenny czas. To nasi Specjaliści ds kredytów pomogą Państwu złożyć wnioski kredytowe. To my będziemy kontaktowali się z  bankami w trakcie procesu analizy Państwa wniosków, to my bierzemy na siebie dostarczanie dokumentów. Państwa zaangażowanie w trakcie procesowania się wniosków jest ograniczone do absolutnego minimum. Po uzyskaniu decyzji kredytowych nasi doradcy przygotują dla Państwa dokładne porównanie ofert z wszelkimi wyliczeniami oraz pomogą wybrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy kredytowej w banku. Żeby na tym etapie rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić niezbędnych informacji nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji.

Chcemy przez proces uzyskania kredytu hipotecznego przeprowadzić Państwa bardzo spokojnie, bezpiecznie i z jak najmniejszym zaangażowaniem z Państwa strony, ponieważ szanujemy Państwa czas. Za naszą obsługę kredytową nie pobieramy żadnych opłat ani żadnych prowizji, a oferty kredytowe są dokładnie takie same, bez względu na to czy załatwiacie Państwo kredyt samodzielnie czy przy naszej pomocy.

Nie jesteśmy powiązani oraz zależni od żadnego konkretnego banku, dlatego nasze oferty przedstawiamy w pełni obiektywnie. 

Proces kredytowy z nami będzie pewny i bezpieczny.

Zapraszamy

Oddziały w Szczecinie:

Joanna Hajdukiewicz
Specjalista do spraw kredytów
tel. 506 269 599
j.hajdukiewicz@multinieruchomosci.pl

Oddział w Kołobrzegu:

Dorota Spyra
Specjalista do spraw kredytów
tel. 661 706 776
d.spyra@multinieruchomosci.pl

 

 

20 latokres spłaty (lata, max 30 lat)

3.5 %oprocentowanie (%) kredytu w zł

Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.