Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUNIEWICE, 5 040 000 zł
powierzchnia:
36000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego o szerokości ok. 150m! Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu "pod klucz" wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RACIMIERZ, 127 000 zł
powierzchnia:
3175 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek położonych około 1000 m od centrum miejscowości Żarnowo. Oferowana działka ma powierzchnię 3151 m2. Położona jest pośród innych użytków rolnych, lecz największym jej atutem jest potencjał INWESTYCYJNY. Z racji powierzchni działki - istnieje możliwość podziału. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej w bliskiej odległości, co ma kluczowe znaczenie przy uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy. Dojazd do działki bezpośredni drogą publiczną ul. Spokojna, o nawierzchni gruntowej. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY (na podstawie zabudowań sąsiadujących): - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy około 12 %, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, Media: - prąd - w drodze przy działce, ul. Spokojna, - woda - w drodze w odległości ok. 630 m, ul. Spokojna (do czasu wybudowania sieci wodociągowej, zgoda na własne ujęcie wody ) - kanalizacja sanitarna - w drodze w odległości ok. 630 m, ul. Spokojna (do czasu wybudowania sieci kanalizacji sanitarnej, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy), - gaz - w ul. Spokojnej ok. 630 m od granicy działki, W miejscowości remontowana jest główna droga - ul. Studencka (alternatywna trasa nad morze). Obecnie w Żarnowie notuje się przyrost liczby nowych budynków mieszkalnych. Oferta dotyczy działki nr 4. W naszej ofercie sprzedaży pozostaje jeszcze 6 działek z tego kompleksu o zróżnicowanych powierzchniach ( od 3151 m2 do 5196 m2 ). W przypadku zainteresowania działką inną niż w ofercie prosimy o kontakt. Żarnowo - wieś sołecka, w powiecie goleniowskim, druga co do wielkości w gminie Stepnica, położona na skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, przy drodze łączącej Stepnicę z Wolinem, ok. 10 km na północ od Stepnicy. We wsi znajduje się szkoła podstawowa, urząd pocztowy, ośrodek zdrowia, kilka sklepów spożywczych i przystanków PKS. W odległości 7 km znajduje się rezerwat przyrody "Czarnocin". Pośrodku wsi znajduje się murowany neogotycki kościół z połowy XIX wieku oraz kamień pamięci ofiar I wojny światowej - mieszkańców Żarnowa. Odległość do Goleniowa - 25 km, Odległość do Stepnicy - 10 km, Odległość do Szczecina - 68 km, ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STORKOWO, 159 000 zł
powierzchnia:
4383 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w EKOPark Storkowo . Działka jednym bokiem przylega do jeziora Chojniczka, oddalona jest o 600m od jeziora Storkowo i niecałe 5hm od Ińska. Nieruchomość według studium przeznaczona na teren rekreacji i turystyki z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Na sąsiednich działkach znajdują się domki letniskowe . Dojazd drogą nieutwardzoną, z krawężnikami i oświetleniem z lamp zasilanych fotowoltaiką. Działka usytuowana jest w kompleksie około 100 działek w cenie nabywa się udział w drodze dojazdowej oraz w działach wspólnych ( działka rekreacyjna z pomostem i działki z rekreacyjna z stawem ). Media, prąd na granicy działki, woda - ( własne ujęcie ze studni do wywiercenia ) , nieczystości do zbiornika zamkniętego - szambo. Działka jest porośnięta licznymi drzewami ( większość samosiejek ) zgodnie z wypisem i wyrysem klasa ziemi to : - RV : 3199 m2 - LsV : 1183m2 Podana cena jest kwotą netto do której trzeba doliczyć podatek vat w wysokości 23%. W okolicy znajduje się ranczo z mini zoo i salą bankietową i szkołą nauki jazdy konno, jeziora pełne ryb, piękne lasy. Oferta skierowana do osób szukających ciszy i spokoju, lubiących kontaktu z naturą . Oferta na wyłączność ! . Zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STAWNO, 199 500 zł
powierzchnia:
4750 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek rolnych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, położonych w m. Stawno, w gminie Goleniów. Kompleks 5 działek, położony przy dwóch drogach gminnych, gruntowych, na obrzeżu miejscowości, w pobliżu lasu. Najbliższe sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: - prąd w drodze gminnej, bezpośrednio przy działce; - woda - wodociąg miejski przy sąsiednim kompleksie działek, w odległości ok. 220 m. Dla działki zostanie złożony wniosek o warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna (parter + poddasze) - wskaźnik zabudowy do 11% - szer. elewacji frontowej - 13,0 m - 19,0 m - wysokość budynku - do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 30* - 45* - pow. biologicznie czynna - min. 50% Wymiary działki - 82,0 m x 54,0 m. Działka płaska, kształt regularny. Stawno to niewielka miejscowość położona pośród lasów Puszczy Goleniowskiej, 10 km od Goleniowa, 35 km od centrum Szczecina, 19 km od Dąbia. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!