Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 231 000 zł
powierzchnia:
825 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż oferowane są cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowane przy ulicy Biedronki w Dobrej. Powierzchnie działek wynoszą odpowiednio: 1. 829 m2 2. 831 m2 3. 826 m2 4. 825 m2 Szczegóły techniczne: - Opinia hydrogeologiczna: Przygotowana - Warunki na dostawę energii i gazu: Wydane - Ujęcie wody: Studnia głębinowa (woda - Kanalizacja: Zbiornik bezodpływowy Lokalizacja: Działki znajdują się w bardzo atrakcyjnej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Okolica jest doskonała dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na spacerach lub jeździe na rowerze. Bliskość lasu dodatkowo podnosi atrakcyjność lokalizacji. Warunki zabudowy: - Maksymalna powierzchnia zabudowy: 14% - Maksymalna wysokość budynku: 9 metrów - Kąt nachylenia połaci głównych dachu: Od 25 do 45 stopni Nieruchomość jest w trakcie podziału. Decyzja będzie wydana do końca maja. Te działki to doskonała okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, jednocześnie mając pewność dostępu do wszystkich niezbędnych mediów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 231 000 zł
powierzchnia:
825 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka pięknie położona w bliskim sąsiedztwie lasu oraz nowo budowanych domów. Doskonały teren również pod inwestycję. Z dużej działki o pow. 3 558m2 wydzielono 4-działki- można kupić wszystkie.. Działki o pow. ok. 829/ 831/826/825m2. Zakup 1/4 udziału w drodze . Działki nie objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , ale właściciele wystąpili o warunki zabudowy: -wskaźnik zabudowy:do 14%pow. działki -powierzchnia biologicznie czynna:min.50%powierzchni działki -szerokość elewacji frontowej:od 11,8 do 17,7m -wysokość górnej krawędzi frontowej, , jej gzymsu lub attyki(rozumianej jako wysokość okapu połaci dachu głównego, niezależnie od usytuowania budynku na działce-kalenicowego lub szczytowego w stosunku do jej frontu):od 3,0 do 4,5m -dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym nachylenia połaci -kąt nachylenia połaci głównych dachu:od25do45stopni-maksymalna wysokość budynku:do 9,0m - Na działce znajduje się przyłącze prądu-skrzynka ZK oraz gaz, woda -studnia głębinowa zaprojektowana( jest już projekt) ,kanalizacja - przewidywane szambo bezodpływowe. Miłe sąsiedztwo nowo wybudowanych domów jednorodzinnych . Dojazd -droga utwardzona . Działka pięknie położona w bliskim sąsiedztwie lasu oraz nowo budowanych domów. Doskonały teren również pod inwestycję. Polecam i zapraszam ze względu na piękną nietuzinkową lokalizację , która zapewnia spokój i ciszę. Polecam i zapraszam . POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 711 480 zł
powierzchnia:
924 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Mierzynie przy granicy z dzielnicą Szczecin Gumieńce. Powierzchnia działki: 924 m2. Działka znajduje się na końcu drogi prywatnej (w cenę sprzedaży działki jest wliczony udział w drodze). Droga jest oświetlona, w wyniku inwestycji właścicieli częściowo wyłożona polbrukiem. Nieruchomość jest położona na skraju Mierzyna, przy dzielnicy Gumieńce. Do działki są alternatywne drogi dojazdu - przez Gumieńce lub przez Mierzyn . W bliskiej odległości działki znajduje się przedszkole, szkoła, przystanki autobusowe oraz sklepy. Jednocześnie usytuowanie działki zapewnia spokój i ciszę. Dwie sąsiednie nieruchomości są zabudowane, co pozwala na odpowiednie usytuowanie przyszłego domu tak, by zachować prywatność. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu - oznacza to swobodne usytuowanie zarówno domu, garażu, wiat, czy ogrodu. Ponadto, ziemia na działce nie jest gliniasta, co jest istotne zarówno z punktu widzenia budowy domu, jak i stworzenia przyszłego ogrodu. Na działce jest prąd. Ponadto, przed inwestycją budowy drogi, zostało zaprojektowane i wykonane przyłącze kanalizacyjne oraz wodne (wszystkie "wyjścia" mediów są na terenie nieruchomości). Właściciel dysponuje umową z WOZ na dostarczanie wody oraz protokołem odbioru instalacji ściekowej z POLDEK. Niezależnie od tego, na działce może być posadowiona studnia. Właściciel dysponuje także pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, parterowego o powierzchni zabudowy 221,70 m2, według indywidualnego projektu. Oznacza to, że wszystkie formalności potrzebne do budowy są już skompletowane i można ją zacząć od razu. Właściciel posiada opinię geotechniczną. Teren działki jest zasadniczo płaski, niezalewowy. Wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości są do wglądu. Polecam i zapraszam. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MORYŃ, 137 340 zł
powierzchnia:
2289 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Przedmiotem oferty jest działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o łącznej powierzchni 2289 m2. LOKALIZACJA Działka jest położona w miejscowości Moryń przy jeziorze Morzycko ok 400m od plaży. Podzielony kompleks działek rekreacyjnych. O NIERUCHOMOŚCI W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę rekreacyjną. Działka bezpośrednio z dojazdem drogą gminną na drogę w udziałach, aktualnie droga polna, projektowane uzbrojenie w drodze głównej - prąd, woda, kanalizacja, deszczówka. Teren płaski na skraju las. Atrakcyjne położenie, dla osób ceniących ciszę z dala od hałasu wielkomiejskiego. Jest również możliwość zakupu dwóch pozostałych sąsiadujących działek. Na terenie kompleksu działek rozpoczęte budowy. PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: - PW.04 - działka rekreacyjna - teren do zagospodarowania na cele zgodne z kategorią terenów zabudowy pensjonatowej zgodnie zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: a) dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy PZ = 0.35, b) dopuszczalny maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy IZ = 0.55, c) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej TZ = 0.50, d) dopuszczalna maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, lecz nie więcej niż HZ = 9,5 m, e) zabudowę należy sytuować zgodnie z liniami zabudowy wyznaczonymi na rysunku planu - pensjonaty i domy rekreacyjne od frontu działki, zabudowę towarzyszącą w głębi działki, f) zabudowa wolnostojąca na wydzielonych działkach, na jednej działce dopuszcza się sytuowanie jednego budynku pensjonatowego lub jednego domu rekreacyjnego, g) dopuszcza się realizację mieszkania właściciela pensjonatu jako zabudowy towarzyszącej, SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ OFERTY! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GIŻYN, 63 900 zł
powierzchnia:
900 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w GIŻYNIE. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 900 m2. W ofercie znajdują się również działki o pow. od 900 m2 do 1273 m2. Cały teren jest objęty aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy rekreacyjno - letniskowej, z możliwością lokalizacji funkcji mieszkaniowej. Podstawowe parametry zabudowy: * dopuszcza się realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, * obowiązująca linia zabudowy - 5 m od dróg wewnętrznych, 10 m od drogi powiatowej, * powierzchnia zabudowy do 25% i do 30%, * kąt nachylenia dachów - min. 38*-45*, * wysokość budynków mieszkalnych - do 8 m. MEDIA : - w drodze publicznej - prąd, wodę i gaz, - do czasu budowy kanalizacji sanitarnej dopuszcza się szczelny zbiornik bezodpływowy - szambo. Aktualnie przygotowywana jest dokumentacja techniczna na doprowadzenie prądu do przedmiotowej działki. Działki w Giżynie położone są nieopodal dwóch jezior Będgoszcz ok. 800 m oraz Miedwie ok. 2km. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się w miejscowości Żabów ok. 6,5 km, bądź w Pyrzycach ok. 12 km. Miejscowość jest dobrze skomunikowana z większymi miejscowościami Stargard (30km), Szczecin (45km), Gryfino (35km). Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - wynagrodzenie biura z tytułu usługi pośrednictwa w nabyciu, - podatek PCC 2%, taksa notariusza, opłaty sądowe, opłat za wypisy aktu notarialnego. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. U nas uzyskasz profesjonalną pomoc w załatwieniu formalności kredytowych !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOŁUJE, 546 129 zł
powierzchnia:
1611 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Poniższa oferta stanowi krótką prezentację 3 działek budowlanych z wydanym pozwoleniem na budowę 3 domów parterowych które znajdują się w przygranicznej miejscowości Hohenfelde Gmina Ramin w południowo -wschodniej części Niemiec w bardzo bliskiej granicy z Polską. Pobliską drogą B 104 można dojechać do Bismark i Löcknitz, gdzie znajdują się sklepy, lokalna administracja, a także przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, np. niemiecko-polskie liceum. Bogatą ofertę handlową i rozrywkową można znaleźć także w oddalonym o około 15 kilometrów Szczecinie. Istnieje również połączenie kolejowe z sieciami DB Regio i Polregio poprzez przystanek w Grambow, a także z Löcknitz i Pasewalk. Nieruchomość charakteryzuje się spokojną lokalizacją o wysokich walorach rekreacyjnych, w środku pagórkowatego krajobrazu Pomorza Zachodniego. Część o planowanej inwestycji to duża działka budowlana powierzchni o pow .ok 7000 m2 z której zostały wydzielone 3 działki : nr.1 o pow. 1611 m2 nr 2 o pow. 2031 m2 nr 3 o pow.1739 m2 Działka nr 1 graniczy z drogą na szerokości ok 40 m . W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Działka nr 2 zlokalizowana na wzgórzu z przepiękna panoramą oraz dostępem do drogi głównej poprzez własną drogę o szerokości 5 m. W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Działka nr 3 graniczy z drogą na szerokości ok 40 m. W drodze prąd oraz woda , kanalizacja szambo lub oczyszczalnia ekologiczna . Na powyższe działki wydane jest pozwolenie na budowę parterowego domu jednorodzinnego . Pozwolenie wydane we wrześniu 2023r. W oferowanej cenie zawarta jest cała dokumentacja projektowa domów oraz wszelka dokumentacja wykonawcza. Dodatkowym atutem dla działki nr 3 oraz nr 1 jest możliwość zakupu narożnej działki na której znajdują się przepiękne stare dęby . Działka o pow ok 1620 m2 oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie . POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
LISOWO, 2 800 000 zł
powierzchnia:
500000 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Przedmiotem sprzedaży jest zakup przedsiębiorstwa ( spółki z o. o.), które jest dzierżawcą do 2048 r 50 ha działki. Nieruchomości na obszarze 26 ha jest ogrodzona siatką, teren monitorowany. Na obszarze 7 ha rośnie borówka, pozostały teren przygotowany jest pod inne uprawy. Do działki podłączono kabel elektryczny o długości 1350 m z instalacją dwóch słupów i transformatorem 15 kV. Istnieje kompletny pakiet dokumentacji wraz z projektem wykonania prac, pozwoleń i akta przyłączy do sieci ENEA. Warunki pozwalają na zaprojektowanie i zainstalowanie farmy fotowoltaicznej o mocy powyżej 30 MW. Na obszarze 26 ha zbudowano ogrodzenie z siatką leśną o wysokości 1,8 m z betonowymi słupkami i dwoma bramkami. Na terenie obiektu znajdują się 2 zbiorniki wodne o pojemności 500m3 pod system melioracyjny i 3000 m3 z układaniem folii oraz system rurociągów do odprowadzania i napełniania wody. Do basenu podłączone są dwie studnie głębinowe oraz pompownia z systemem nawadniania kroplowego i fertygacji na działce o powierzchni 7 ha. Instalacja systemu pompowo-nawadniajacego zbudowana jest z uwzględnieniem przyszłych perspektyw sadzenia kolejnych etapów. Na miejscu jest kontener magazynowy i biurowy. 4 ha działki objęte są systemem monitorowania. Rożne odmiany borówek dają więcej możliwości uzyskania dobrych plonów dla właściciela POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN STOŁCZYN, 2 800 000 zł
powierzchnia:
6000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
11 Budynków Jednorodzinnych O Dwóch Lokalach Mieszkalnych Każdy - 22 Lokale Mieszkalne ATUTY: - Doskonała lokalizacja działki inwestycyjnej w Szczecinie, - Budowa Centrum Handlowego w Stołcznie, - Niesamowite widoki m.in. na Jezioro Dąbie, - Przyszłościowo, szybka trasa najdłuższym tunelem w Polsce Police -> Goleniów, LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w mieście Szczecin w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stołczyn. Odległość do Szczecina i Polic jest dokładnie taka sama i wynosi zaledwie 8,5km. Dodatkowym atutem jest powstająca obwodnica Police z tunelem, który usprawni komunikację, a jednocześnie nie zakłóca ciszy i spokoju tego miejsca. NIERUCHOMOŚĆ - Powierzchnia 6 000 m2, - Dojazd do działki drogą asfaltową, WARUNKI ZABUDOWY Zabudowa mieszkaniowa: - Pow. zabudowy: 1400-1600 m2, - Pow. Biologicznie czynna: 2500-2974 m2, - Szerokość elewacji: 10/12m, - Liczba Kondygnacji 1/2, - Wysokość budynku: 8/10m, - Dach Dwuspadowy lub Czterospadowy, - Kąt nachylenia dachu: 25-45 stopni. Całość Warunków do wglądu. MEDIA: woda, gaz, kanalizacja, sieć telekomunikacyjna i prąd w drodze. Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!