Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 325 000 zł
powierzchnia:
868 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przestawiamy działkę budowlaną o powierzchni 868 mkw zlokalizowaną w podszczecińskim Mierzynie przy ulicy Zeusa. Mierzyn to miejscowość przylegająca do zachodniej części Szczecina wzdłuż drogi krajowej DK10 która to dalej prowadzi do przejścia granicznego w Lubieszynie. Idealna lokalizacja sprawia, że dojazd z centrum miasta to zaledwie około 15 min. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości pod względem zabudowań jednorodzinnych, bliźniaczych czy szeregowych. Droga dojazdowa (ul. Zeusa) w całości wykonana została z płyt betonowych. W okolicy znajdują się liczne zabudowania jednorodzinne i bliźniacze. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy. Parametry zabudowy: - maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 16% - szerokość elewacji frontowej 13,6m - 20,4m - dachy dwuspadowe lub wielospadowe - wysokość głównych kalenic 6,5m - 9m - kąt nachylenia głównych połaci dachowych 25-45 stopni - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50% Media: Przy granicy działki znajdują się: - woda, - prąd, - gaz Kanalizacja - zbiornik szczelny, bezodpływowy. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu bezpośredniego. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIAŁUŃ, 131 500 zł
powierzchnia:
1315 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych w miejscowości Białuń, ul. Sosnowa, w sąsiedztwie nowej, rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na końcu kompleksu. Przedmiotowa działka o pow. 1315 m2 posiada decyzję o warunkach zabudowy o następujących parametrach: - rodzaj inwestycji - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - linia zabudowy - brak, - wskaźnik zabudowy do 16 %, - szerokość elewacji frontowej 13,25 m, z tolerancją do 20 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 8,5 m, - dach stromy wielospadowy o kącie nachylenia 30* - 45*. W cenie nabywają Państwo również udział w drodze wewnętrznej. Uzbrojenie terenu: - prąd - w drodze gminnej przy działce, - woda - bezpośrednio przy działce, - kanalizacja - zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, - gaz - w ul. Kolejowej Atuty oferty: - malownicza i spokojna okolica, - dobre połączenie ze Szczecinem i bliska odległość do Goleniowa, - szkoła, stacja PKP, sklep w miejscowości. ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJE i SKŁADANIA OFERTY ZAKUPU ! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu, również na budowę domu ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BIAŁUŃ, 129 400 zł
powierzchnia:
1294 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych w miejscowości Białuń, w sąsiedztwie nowej, rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Działka narożna - wjazd na działke może odbywać się z ul. Sosnowej i Kolejowej. Przedmiotowa działka o pow. 1294 m2 posiada decyzję o warunkach zabudowy o następujących parametrach: - rodzaj inwestycji - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - linia zabudowy - od drogi dojazdowej obowiązująca linia zabudowy 6 m od ul. Sosnowej, - wskaźnik zabudowy do 16 %, - szerokość elewacji frontowej 13,25 m, z tolerancją do 20 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy - 8,5 m, - dach stromy wielospadowy o kącie nachylenia 30* - 45*. W cenie nabywają Państwo również udział w drodze wewnętrznej. Uzbrojenie terenu: - prąd - w drodze gminnej przy działce, - woda - bezpośrednio przy działce, - kanalizacja - zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, - gaz - w ul. Kolejowej Atuty oferty: - malownicza i spokojna okolica, - dobre połączenie ze Szczecinem i bliska odległość do Goleniowa, - szkoła, stacja PKP, sklep w miejscowości. ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA PREZENTACJE i SKŁADANIA OFERTY ZAKUPU ! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu, również na budowę domu ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 136 080 zł
powierzchnia:
1512 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka, to projektowana do wydzielenia działka o pow. ok. 1512 m2. Działka znajduje się przy drodze gminnej, przy której są następujące media: prąd, wodociąg, kanalizacja. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla przedmiotowej nieruchomości po podziale zostanie złożony wniosek o wydanie DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - nieprzekraczalna linia zabudowy- w odległości 6 - 8 m od drogi, - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy, kąt nachylenia dachu 30-45 stopni, - wskaźnik zabudowy- do 13 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,5 m UZBROJENIE TERENU BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE: - prąd, - woda, - kanalizacja. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 146 000 zł
powierzchnia:
1825 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka, to projektowana do wydzielenia działka o pow. ok. 1825 m2. Działka znajduje się przy drodze gminnej, przy której są następujące media: prąd, wodociąg, kanalizacja. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla przedmiotowej nieruchomości po podziale zostanie złożony wniosek o wydanie DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - nieprzekraczalna linia zabudowy- w odległości 6 - 8 m od drogi, - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy, kąt nachylenia dachu 30-45 stopni, - wskaźnik zabudowy- do 13 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,5 m UZBROJENIE TERENU BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE: - prąd, - woda, - kanalizacja. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻDŻARY, 135 540 zł
powierzchnia:
1506 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki budowlanej, położonej w miejscowości Żdżary, około 4 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka, to projektowana do wydzielenia działka o pow. ok. 1506 m2. Działka znajduje się przy drodze gminnej, przy której są następujące media: prąd, wodociąg, kanalizacja. W sąsiedztwie nieruchomości nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dla przedmiotowej nieruchomości po podziale zostanie złożony wniosek o wydanie DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - nieprzekraczalna linia zabudowy- w odległości 6 - 8 m od drogi, - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy, kąt nachylenia dachu 30-45 stopni, - wskaźnik zabudowy- do 13 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,5 m UZBROJENIE TERENU BEZPOŚREDNIO PRZY DZIAŁCE: - prąd, - woda, - kanalizacja. Żdżary wieś sołecka położona w powiecie goleniowskim, ok. 4 km od Goleniowa, na zachód od drogi nr 3 i 6 (obwodnica miasta Goleniowa), na skraju Puszczy Goleniowskiej. W trakcie realizacji jest budowa ścieżki rowerowej łączącej Goleniów i Żdżary. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 529 890 zł
powierzchnia:
3117 m2
 
 
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa w trakcie podziału na dwie działki 1 312m2 i 1 805 m2, niezabudowana, o powierzchni 3 117m2, położona w miejscowości Wełtyń, gmina Gryfino. Zbywany teren jest objęty MPZP i przewiduje się tutaj zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna musi zajmować co najmniej 50 % powierzchni działki budowlanej, w nowych obiektach obowiązuje stosowanie dachów symetrycznych, dwuspadowych o nachyleniu połaci głównych od 42 do 55 stopni. Dopuszcza się stosowanie lukarn o łącznej szerokości nie przekraczającej 50 % szerokości elewacji frontowej budynku, a także połaci dachowych o dowolnym nachyleniu nad lukarnami, wykuszami, tarasami i wejściami. Dopuszcza się lokalizację uzupełniajacej zabudowy usługowej, pensjonatowej. Działka usytowana jest na małym stoku, w terenie zabudowywanym domami jednorodzinnymi , w tej chwili dojazd odbywa się drogą gruntową, utwardzoną. Obsługa w zakresie komunikacjii z drogi publicznej, na działce prąd i woda, w drodzę - kanalizacja miejska. Super lokalizacja ( 5 km Gryfino, nowa ścieżka rowerowa, bezpośrednie sąsiedztwo j. wełtyńskiego i ok.3km, Gardno - nowy wjazd na S3 ), aktualny MPZP, atrakcyjna cena zakupu to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację:) POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 236 160 zł
powierzchnia:
1312 m2
 
 
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa w trakcie podziału na dwie działki, o powierzchni 1312 m2, niezabudowana, położona w miejscowości Wełtyń, gmina Gryfino. Zbywany teren jest objęty MPZP i przewiduje się tutaj zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna musi zajmować co najmniej 50 % powierzchni działki budowlanej, w nowych obiektach obowiązuje stosowanie dachów symetrycznych, dwuspadowych o nachyleniu połaci głównych od 42 do 55 stopni. Dopuszcza się stosowanie lukarn o łącznej szerokości nie przekraczającej 50 % szerokości elewacji frontowej budynku, a także połaci dachowych o dowolnym nachyleniu nad lukarnami, wykuszami, tarasami i wejściami. Działka usytowana jest na małym stoku, w terenie zabudowywanym domami jednorodzinnymi , w tej chwili dojazd odbywa się drogą gruntową, utwardzoną. Obsługa w zakresie komunikacjii z drogi publicznej, na działce sąsiedniej prąd i woda, w drodzę - kanalizacja miejska. Istnieje mozliwość kupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1 805 m2. Super lokalizacja ( 5 km Gryfino, nowa ścieżka rowerowa, bezpośrednie sąsiedztwo j. wełtyńskiego i ok.3km, Gardno - nowy wjazd na S3 ), aktualny MPZP, atrakcyjna cena zakupu to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację:) POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!