Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 166 600 zł
powierzchnia:
980 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
NAJNOWSZA OFERTA DZIAŁEK BUDOWLANYCH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie, położonej na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, Os. Zielone Wzgórze. Przedmiotowa działka o pow. 980 m2 położona jest na osiedlu Słoneczne Wzgórze, przy ul. Rybackiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą lub bliźniaczą. Posiadamy również do sprzedaży sąsiednią działkę o pow. 980 m2. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Rybacka oraz drogi wewnętrznej. Uchwała Nr XLI/526/10 Rady Miejskiej w Goleniowie określa następujące parametry zabudowy planowanej inwestycji: - rodzaj zabudowy - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej lub bliźniaczej, - powierzchnia zabudowy - do 25 % powierzchni działki budowlanej, - wysokość budynku - do 9,0 m, - liczba kondygnacji nadziemnych - dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga kondygnacja w dachu stromym, - dachy dwuspadowe, symetryczne, kalenica, główna usytuowane równolegle do frontów działek, - kąt pochylenia połaci dachowych - od 40 do 45°; - powierzchnia terenu biologicznie czynnego - co najmniej 60% powierzchni działki budowlanej, - obowiązująca linia zabudowy - 5,0 m (od strony drogi wewnętrznej), - nieprzekraczalna linia zabudowy - 12,0 m (od strony ul. Rybackiej), - ogrodzenia ażurowe. I. Uzbrojenie terenu: - prąd - w ul. Rybackiej, ok. 30 m od działki, - wodociąg - w ul. Rybackiej, ok. 200 m od działki, - kanalizacja - w drodze gminnej, ul. Uroczej, ok. 60 m od działki, - gaz - brak. Działka położona na terenie obrębu pośredniej ochrony ujęcia wody podziemnej w Goleniowie (obowiązek włączenia się do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej). Porośnięta brzozami - samosieje. Na życzenie klienta kupującego możliwość wykonania wycinki. II. Lokalizacja Osiedle Zielone Wzgórze oddalone jest 1,5 km od centrum Goleniowa. Do osiedla prowadzi ścieżka rowerowa jest również darmowa komunikacja miejska. Wkrótce w odległości ok. 850 m ma powstać sklep Dino. Atrakcyjna oferta, spełnij marzenie o budowie domu w bardzo dobrej lokalizacji ! Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - wynagrodzenie biura z tytułu usługi pośrednictwa w nabyciu, - podatek PCC 2%, taksa notariusza, opłaty sądowe, opłat za wypisy aktu notarialnego. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN WARSZEWO, 1 100 000 zł
powierzchnia:
1595 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Świetna, duża działka z MPZP na Warszewie - idealna jako teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną. Przeznaczenie terenu wg zapisów miejscowego planu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług (handel detaliczny o pow. do 100m2, biura, oświata, kultura, gastronomia, poradnie medyczne, żłobki). Minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego: 50% powierzchni działki budowlanej. Ustalenia kompozycji, form zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu: 1) nieprzekraczalne i obowiązujące linie zabudowy oznaczone na rysunku planu; 2) maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% powierzchni działki budowlanej; 3) wysokość zabudowy - z zastrzeżeniem ust.3 pkt 4: od 7 m do 10 m; 4) w odległości minimum 8 m od obowiązującej linii zabudowy dopuszcza się część budynku o wysokości mniejszej niż ustalona w ust.3 pkt 3; 5) ustala się maksymalną wysokość okapu dachu, liczoną od poziomu terenu przylegającego do budynku od strony dróg publicznych i drogi wewnętrznej: 6 m; 6) budynki kryte dachami minimum dwuspadowymi, o spadku głównych połaci dachowych od 30 do 40 , z dopuszczeniem innej geometrii dachów na powierzchni maksymalnie 20 % rzutu dachu w odniesieniu do pojedynczego budynku. MEDIA: zaopatrzenie w wodę, gaz, prąd (w drodze) kanalizacja: bezodpływowe zbiorniki Dostęp do drogi publicznej - udział w działce drogowej przylegającej do działki. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DĄBROWICA, 299 000 zł
powierzchnia:
2374 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży działka budowlana o pow. 2.373 m2, znajdująca się w miejscowości Dąbrowica (niedaleko Bornego Sulinowa - Pojezierze Drawskie) Teren na którym znajduje się działka jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. PRZEZNACZENIE W PLANIE: - MN - budownictwo jednorodzinne, budynki do 2 kondygnacji z dachami stromymi - budownictwo jednorodzinne w tym przypadku to: wolnostojące (minimalna pow. działki 1.000 m2), bliźniacze (minimalna pow. działki 800 m2), szeregowe (minimalna pow. działki 500 m2) - w budynkach można prowadzić bez ograniczeń usługi handlu, gastronomii, administracji, gabinety, biura, pokoje gościnne, - na działkach można wybudować budynki gospodarcze, związane z obsługa gospodarczą i techniczną działki (np. garaże) z naciskiem na brak uciążliwości dla sąsiada lub otoczenia (środowiska) MEDIA: - prąd przy działce - kanalizacja w drodze - gaz brak - woda w drodze POLOŻENIE: - działka znajduje 50 m od jeziora (trzeba tylko przejść przez drogę asfaltową) - dojazd do działki droga asfaltową - obok działka zabudowana Oprócz opisanej działki, posiadamy do sprzedaży działki budowlane położone w tej samej miejscowości (okolica ulic Kwiatów Polskich, Jagodowej, Poziomkowej), w kompleksie działek, oddalonym około 200 m w linii prostej od jeziora: Działka o pow. 1.294 m2 - cena 140.000,-PLN Działka 1.246 m2 - cena 135.000,-PLN Działka 1.080 m2 - cena 117.000,-PLN WALORY TURYSTYCZNE: Jezioro Pile to jedno z 5 najbardziej atrakcyjnych jezior Pojezierza Drawskiego. Jego powierzchnia (ponad 1.000 hektarów) sprawia, że jest rajem dla żeglarzy i osób uprawiających inne sporty wodne. Urozmaicona linia brzegowa (liczne zatoczki, półwyspy) sprawia, że jest miejsce lubiane zarówno przez plażowiczów (piaszczyste plaże) jak i wędkarzy (II klasa czystości wody; liczne gatunki ryb, raki). Przez jezioro biegnie szklak kajakowy rzeki Piławy. W okolicy lasy pełne grzybów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRYFINO, 220 000 zł
powierzchnia:
1300 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka w Gryfinie o pow 1300m2 położona 50m od ulicy Łużyckiej 300m od Lidla.Na działkę zostały wydane warunki zabudowy (możliwość zabudowy12% powierzchni działki) co pozwala na podstawienie domu o podstawie ok 150m2. Media prąd woda i kanalizacja znajduja sie w bliskiej odległości od działki. Działka jest sprzedawana na współwłasności(wydzieloną z większej działki) do wyłącznego użytku istnieje również możliwość podziału geodezyjnego. POMAGAMY W UZYSKANIU ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. ------------------------------------------------------------------------ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!