Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RZĘDZINY, 400 000 zł
powierzchnia:
2000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Rzędziny - wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną, o powierzchni ok. 2000 m2. Niniejsza działka powstała w wyniku podziału geodezejnego działki o łącznej powierzchni 2.4450 ha( w trakcie). Podział działki, na podstawie Decyzji o warunkach zabudowy, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki z drogi głównej, drogą wewnętrzną. W drodze głównej są sieci uzbrojenia podziemnego, tj: sieć elektroenergetyczna( przyłącze do słupa), sieć wodociągowa, sieć gazowa( g63), sieć kanalizacji sanitarnej( ks90). Droga główna z kostki granitowej, z chodnikiem, po obu stronach obsadona pięknymi drzewami. Działka od strony południowej przylega bezpośrednio do lasu- parku, z pięknymi starymi drzewami, różnych gatunków. Wjazd na działkę od północy, ogród od południa. Teren płaski, częściowo ogrodzony. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka pierwotna, która jest w trakcie podziału, na działki o powierzchni ok. 2000 m2, 2001 m2 oraz 2625 m2( do tej działki można dokupić dodatkowo 2500 m2), czyli łącznie 6626 m2 ( plus 2500 m2), są również do nabycia ( za cenę 200 zl za m2 powierzchni). Są to działki współgraniczące. Przylegają na całej południowej granicy do parku porośnietego pięknymi starymi drzewami, różnych gatunków. Miejsce jest wyjątkowo urokliwe i klimatyczne. Warte zainteresowania dla ludzi poszukujących lokalizacji pod budowę domu, w otoczeniu lasu i parku, z pięknymi drzewami. Dającej przestrzeń, ciszę, spokój oraz otoczenie pięknej przyrody. W miejscowości Rzędziny jest szkoła, sklep. Dojazd do miasta samochodem ok 20 min. Cena do rozmów. Zapraszam do zapoznania się z tymi działkami bezpośrednio w terenie. Dla działek wydano Decyzję o warunkach zabudowy z 11. 2022 r, dla inwestycji polegającej na budowie pięciu wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej dla potrzeb planowanej inwestycji, na działce z obrębu Rzędziny , gm. Dobra. -wskaźnik zbudowy: do 4,0% powierzchni całej działki oraz do 11,4 % terenu podzielonego. - powierzchnia biologicznie czynna: min 70% działki, - szerokość elewacji frontowej budynku: od 10 m do 15 m, - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2,8 m do 4,5 m, -dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci, -kąt nachylenia połaci głównych: od 20 do 45 st, -maksymalna wysokość budynku; do 8,5 m. - teren nie jest objęty wymaganiami z zakresu dziedzictwa kulturowego i zabytków oraz dóbr kultury współczesnej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RZĘDZINY, 355 000 zł
powierzchnia:
2041 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Rzędziny - wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną, o powierzchni ok. 2041 m2. Niniejsza działka powstała w wyniku podziału geodezejnego działki o łącznej powierzchni 2.4450 ha( w trakcie). Podział działki, na podstawie Decyzji o warunkach zabudowy, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka graniczy z drogą główna, dojazdową, w której są sieci uzbrojenia podziemnego, tj: sieć elektroenergetyczna( przyłącze do słupa), sieć wodociągowa, sieć gazowa( g63), sieć kanalizacji sanitarnej( ks90). Droga dojazdowa do działki z kostki granitowej i chodnikiem, po obu stronach obsadona pięknymi drzewami. Działka od strony wschodniej przylega bezpośrednio do lasu, od południowej teren zadrzewiony ( Lzr, ok.300 m2). Wjazd na działkę od północy, ogród od południa. Teren płaski, częściowo ogrodzony. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka pierwotna, która jest w trakcie podziału, na działki o powierzchni ok. 2000 m2, 2001 m2 oraz 2625 m2( do tej działki można dokupić dodatkowo 2500 m2), czyli łącznie 6626 m2 ( plus 2500 m2), są również do nabycia ( za cenę 200 zl za m2 powierzchni). Są to działki współgraniczące. Przylegają na całej południowej granicy do parku porośnietego pięknymi starymi drzewami, różnych gatunków. Miejsce jest wyjątkowo urokliwe i klimatyczne. Warte zainteresowania dla ludzi poszukujących lokalizacji pod budowę domu, w otoczeniu lasu i parku z pięknymi drzewami. Dającej przestrzeń, ciszę, spokoju, otoczenie pięknej przyrody. W miejscowości Rzędziny jest szkoła, sklep. Dojazd do miasta samochodem ok 20 min. Cena do rozmów. Zapraszam do zapoznania się z tymi działkami ,bezpośrednio w terenie. Dla działek wydano Decyzję o warunkach zabudowy z 11. 2022 r, dla inwestycji polegającej na budowie pięciu wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej dla potrzeb planowanej inwestycji, na działce z obrębu Rzędziny , gm. Dobra. -wskaźnik zbudowy: do 4,0% powierzchni całej działki oraz do 11,4 % terenu podzielonego. - powierzchnia biologicznie czynna: min 70% działki, - szerokość elewacji frontowej budynku: od 10 m do 15 m, - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2,8 m do 4,5 m, -dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci, -kąt nachylenia połaci głównych: od 20 do 45 st, -maksymalna wysokość budynku; do 8,5 m. - teren nie jest objęty wymaganiami z zakresu dziedzictwa kulturowego i zabytków oraz dóbr kultury współczesnej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRYFINO, 499 999 zł
powierzchnia:
924 m2
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka Rolno-Budowlana w centrum Gryfina. Działka o powierzchni 924m2, sklasyfikowana jest jako grunty orne symbolem klasoużytku RIVb. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, sklasyfikowana jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. - Wysokość zabudowy nie może przekraczać 12m, przy czym wysokość elewacji frontowej nie może przekraczać 8m. - Powierzchnia zabudowy działki budowlanej nie może przekraczać 25%. Geometria dachu: - dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 50°, z zastrzeżeniem lit. c), - dopuszcza się stosowanie lukarn, naczółków o łącznej szerokości nie przekraczającej 50% szerokości elewacji frontowej budynku, - geometria dachu nie dotyczy połaci dachowych nad lukarnami, wykuszami, tarasami i zadaszeniami wejść. W działce sąsiadującej znajdują się przyłącza: gazu, wody, kanalizacji oraz prądu. W pobliżu znajdują się: sklepy, żłobek, przedszkole, szkoła, restauracje, przejście graniczne, stacja PKP, bulwary. Wyłączność biura. Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje ze względu na lokalizację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRYFICE, 10 000 000 zł
powierzchnia:
30576 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka o powierzchni 3,0576 ha położona w Gryficach. Dla działki została opracowana koncepcja zabudowy. KONCEPCJA PROGRAMOWO-PRZESTRZENNA: 1.1 Przedmiotem opracowania jest koncepcja programowo-przestrzenna zagospodarowania terenu Przedmiotowa działka nie została objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Przeprowadzona analiza ma na celu oszacować chłonność terenu i być podstawą dla wniosku o warunki zabudowy określającą: - funkcję projektowanych obiektów; - obowiązujące linie zabudowy; - wysokość projektowanej zabudowy; - geometrię dachów; - procent pow. działki przeznaczonej pod zabudowę; - wytyczne w zakresie obsługi komunikacyjnej; - współczynnik powierzchni biologicznie czynnej; - współczynnik liczby miejsc parkingowych. 3. PRZEZNACZENIE I PROGRAM UŻYTKOWY 3.1 Ogólny program użytkowy terenu. Przedmiotowa działka znajduje się w części północno- zachodniej miejscowości Gryfice, jej teren jest ograniczony poprzez istniejącą zabudowę i infrastrukturę miejscowości Gryfice. W części wschodniej działka sąsiaduje z linią kolejową Szczecin - Kołobrzeg, od strony południowej działka graniczy z drogą krajową, a od strony wschodniej z terenem rekreacyjnym będącym miejscem wypoczynku mieszkańców Gryfic, od strony północnej znajdują się nieużytki rolne. Przedmiotową działkę podzielono na dwie strefy funkcjonalne: strefa usługowa - część frontowa działki przylegająca do ulicy od strony południowej tworzącą strefę izolacyjną od drogi krajowej oraz strefę zabudowy wielorodzinnej w dalszej części działki. FUNKCJA MIESZKANIOWA. Funkcję mieszkaniową zrealizowano w sześciu budynkach wielorodzinnych zaprojektowanych na osi północ-południe zapewniającej dogodne oświetlenie pomieszczeń światłem słonecznym. Zaprojektowano budynki trzypiętrowe, jednoklatkowe. Projekt przewiduje realizacje 226 apartamentów o zróżnicowanych metrażach (od 30 m2 do 75m2). FUNKCJA USŁUGOWA: Funkcję usługową zaprojektowano w części południowej działki bezpośrednio skomunikowaną z drogą krajową w dwóch budynkach parterowych. Budynki zostały zaprojektowane jako parterowe z wydzielonymi boksami posiadającymi zaplecze socjalne i higieno-sanitarne. Każdy z boksów może pełnić odrębną funkcje usługową, np. biuro, sklep spożywczy, gastronomia. Boksy można między sobą łączyć tworząc większe powierzchnie handlowe. Zaprojektowano boksy na module 12 m x 6 m. Bezpośrednio przed budynkami usługowymi zaprojektowano miejsca postojowe dla klientów. FUNKCJA UZUPEŁNIANJĄCA: Uzupełnieniem programu funkcjonalnego są garaże, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zlokalizowano parkingi, miejsca gromadzenia odpadów bytowych oraz plac zabaw i miejsca odpoczynku mieszkańców. 4. Charakterystyczne parametry. - pow. działki: 30 ooo m2 - pow. zabudowy mieszkaniowej: 5760 m2 - pow. użytkowa mieszkań PUM: 11 000 m2 - pow. zabudowy usługowej: 980 m2 - pow. użytkowa usług PUU: 980 m2 - pow. biologicznie czynna: 806 m2 - wysokość zabudowy: 10 m. Z uwagi na brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego istnieje również możliwość rozważenie wykorzystania terenu pod względem komercyjnym. W przypadku zdecydowanego klienta jest opcja zakupu połowy terenu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DALESZEWO, 26 472 000 zł
powierzchnia:
176480 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Do sprzedaży teren o powierzchni ponad 17 ha. Działka położona w bliskiej odległości drogi S3 w sąsiedztwie Szczecina. Dla terenu aktualny jest plan zagospodarowania przestrzennego. Trójkąt o bokach: 500/700/850m. Powierzchnia 2,27 ha przewidziana jest pod usługi komercyjne, tj. handlowe, motoryzacyjne, gastronomiczne, oraz stacje paliw-powierzchnia zabudowy do 50% Powierzchnia 0,12 ha przewidziana jest również pod usługi komercyjne, z wyłączeniem inwestycji mogących pogorszyć stan środowiska. Powierzchnia 8,7 ha przewidziana jest pod przemysł z wyłączeniem inwestycji szczególnie szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi, usługi komercyjne (handlowe, rzemieślnicze, motoryzacyjne)-powierzchnia zabudowy 50% Powierzchnia 1 ha przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą Powierzchnia 2,5 ha przewidziana jest pod usługi komercyjne (rzemieślnicze i motoryzacyjne) z dopuszczalną uciążliwością nie wykraczającą poza granice terenu-powierzchnia zabudowy do 30% Na pozostałych terenach przewidziana jest zieleń, stacje transformatorowe i drogi. Wysokość zabudowy nie może przekraczać 12 m. w zabudowie usługowej i 8 m. w zabudowie mieszkaniowej. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN JEZIERZYCE, 387 000 zł
powierzchnia:
1940 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę zlokalizowaną w prawobrzeżnej części miasta na osiedlu administracyjnym Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Chcesz w przyszłości wybudować dom w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych? To oferta dla Ciebie! O NIERUCHOMOŚCI: Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o powierzchni 1 940 m2 granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość znajduje się w kameralnym kompleksie działek przeznaczonych pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd odbywa się drogami o nawierzchniach częściowo utwardzonych. Dla przedmiotowego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym sprzedawana działka położona jest na obszarze przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wymiary działki to około 35 m x 50-60 m. Kształt zbliżony do trapezu prostokątnego. Teren lekko pochyły (ze spadkiem w kierunku północno-wschodnim). MEDIA: - sieć wodociągowa (na działce), - sieć elektroenergetyczna (skrzynka elektryczna na działce), - sieć gazowa (w drodze, około 8 m od granicy działki), - sieć kanalizacyjna (we własnym zakresie). LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w południowo-wschodnim krańcu miasta, przy ulicy Palmowej, w bezpośrednim otoczeniu terenów leśnych. Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne jednorodzinne oraz tereny niezabudowane - tereny zielone, tereny sportowo-rekreacyjne. W dalszej odległości znajdziemy sklepy, obiekty oświatowe, przychodnię, apteki oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Ze względu na wyżej wymienione powody, jest to idealna propozycja skierowana dla osób ceniących piękno przyrody, pragnących posiadać własną wyjątkową działkę w kameralnym otoczeniu z jednoczesnym dogodnym dostępem do infrastruktury miasta. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN KRZEKOWO, 2 350 000 zł
powierzchnia:
3000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 3000 m2 z pozwoleniem na 1000 PUM położona na Pogodnie II z rozpoczętą budową (ważne pozwolenie na budowę, uzbrojony teren: woda, kanalizacja, deszczówka, prąd). Teren zniwelowany, ogrodzony, przygotowany do budowy. Przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu zabudowy składającego się z czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną (tj. zewnętrznymi instalacjami: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i elektroenergetyczną). Inwestycja obejmuje budowę 8 mieszkań w 4 segmentach bliźniaczych: 2 poziomowe po 121 m2 każde. Bez garaży, z miejscem na wiatę (garaż) na posesji. Dodatkowe miejsca parking na terenie. Każdy budynek mieszkalny - dom jednorodzinny w technologii tradycyjnej. Budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych. Obydwa lokale składają się dwóch kondygnacji - pierwszej (parteru) oraz drugiej jako poddasza. Obydwa lokale mają identyczny układ funkcjonalny (lustrzane odbicie). PARTER: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedsionek z którego dostępna jest garderoba, wc z natryskiem oraz pokój gościnny. klatka schodowa - otwartą na część dzienną. PIĘTRO: 3 pokoje pełniące funkcje sypialni (w tym jeden z własną garderobą), łazienka, pomieszczenie techniczne (pralnia w której zlokalizowany jest kocioł gazowy). Duża przestronna działka, znakomita lokalizacja. Małe, ogrodzone, wyłączne osiedle w ekskluzywnym miejscu! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!