Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 270 000 zł
powierzchnia:
900 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie. Prezentowana nieruchomość o pow. 900 m2, położona jest w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych pod lasem. W kompleksie posiadamy również na sprzedaż sąsiednią działkę o pow. 1131 m2. Do działki prowadzi droga gruntowa ok. 200m. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 15%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 10 m do 24m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni po przez drogę wewnętrzną - udział nabywany w cenie działki. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze publicznej, - woda - przy działce w drodze wewnętrznej - kanalizacja - przy działce w drodze wewnętrznej, Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją na terenie miasta Goleniów. W niedalekiej odległości usługi, sklepy wielobranżowe, apteka, przedszkole, żłobki, szkoła średnia. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GOLENIÓW, 339 000 zł
powierzchnia:
1131 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie. Prezentowana nieruchomość o pow. 1131 m2, położona jest w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych pod lasem. W kompleksie posiadamy również na sprzedaż działkę o pow. 900m2. Do działki prowadzi droga gruntowa ok. 200m. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 15%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 10 m do 24m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni przez drogę wewnętrzną, w cenie nabycie udziału. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze publicznej, - woda - przy działce w drodze publicznej, - kanalizacja - przy działce w drodze publicznej, Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją na terenie miasta Goleniów. W niedalekiej odległości usługi, sklepy wielobranżowe, apteka, przedszkole, żłobki, szkoła średnia. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOŁUJE, 225 000 zł
powierzchnia:
900 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana , przyłącze energetyczne w odległości ok 35 m od granicy działki . Bardzo dobre warunki gruntu, badania do wglądu. Linie zabudowy: obowiązująca linia zabudowy w odległości 6,0 m od frontu działki, zgodnie z załącznikiem graficznym; dopuszcza się usytuowanie budynku na obowiązującej linii zabudowy najbardziej wystającym fragmentem elewacji frontowej budynku, 2/ Wskaźnik zabudowy: do 15% powierzchni działki, 3/ Powierzchnia biologicznie czynna: min. 70% powierzchni działki, 4/ Szerokość elewacji frontowej budynku: od 10,2 do 20,0 m, 5/ Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki (również okapu dachu): od 3,0 do 4,2 m, 6/ Geometria dachu: a/ dach stromy wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci, dopuszcza się dach płaski na części budynku nie przekraczającej 30% powierzchni zabudowy, b/ kąt nachylenia połaci głównych dachu: od 25 do 45 stopni; dla dachu płaskiego - nie ustala się, c/ układ kalenicy głównej budynku: równoległy lub prostopadły do frontu działki, d/ maksymalna wysokość budynku: do 9,0 m; dla dachu płaskiego - do 4,2 m, e/ dopuszcza się lokalizację lukarn lub facjat w połaciach dachu o maksymalnej łącznej szerokości nie przekraczającej 50% szerokości elewacji, w której się znajdują, pod warunkiem odsunięcia tych elementów na min. 1 m od krawędzi dachu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOŁUJE, 368 000 zł
powierzchnia:
1050 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana , woda- własna studnia , przyłącze energetyczne na działce , wydane warunki , projekt domu . Wykonane badanie gruntu z pełną dokumentacją . Linie zabudowy: obowiązująca linia zabudowy w odległości 6,0 m od frontu działki, zgodnie z załącznikiem graficznym; dopuszcza się usytuowanie budynku na obowiązującej linii zabudowy najbardziej wystającym fragmentem elewacji frontowej budynku, 2/ Wskaźnik zabudowy: do 15% powierzchni działki, 3/ Powierzchnia biologicznie czynna: min. 70% powierzchni działki, 4/ Szerokość elewacji frontowej budynku: od 10,2 do 20,0 m, 5/ Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki (również okapu dachu): od 3,0 do 4,2 m, 6/ Geometria dachu: a/ dach stromy wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci, dopuszcza się dach płaski na części budynku nie przekraczającej 30% powierzchni zabudowy, b/ kąt nachylenia połaci głównych dachu: od 25 do 45 stopni; dla dachu płaskiego - nie ustala się, c/ układ kalenicy głównej budynku: równoległy lub prostopadły do frontu działki, d/ maksymalna wysokość budynku: do 9,0 m; dla dachu płaskiego - do 4,2 m, e/ dopuszcza się lokalizację lukarn lub facjat w połaciach dachu o maksymalnej łącznej szerokości nie przekraczającej 50% szerokości elewacji, w której się znajdują, pod warunkiem odsunięcia tych elementów na min. 1 m od krawędzi dachu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!