Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REDLICA, 360 000 zł
powierzchnia:
1648 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
*** Uzbrojone działki budowlane, Redlica *** W ofercie sprzedaży dwie działki uzbrojone: - działka 809 m2; - działka 839 m2. Działki położone są w obrębie Redlica, gmina Dobra (Szczecińska). Kształty działek regularne - prostokąt, płaskie. Przeznaczenie działek pod mieszkalnictwo jednorodzinne z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Dla działek nie zostały wydane warunki zabudowy, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który wskazuje na: - zabudowę wolnostojącą do 2 kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem poddasza użytkowego - max 12 m od najwyższego poziomu terenu przy budynku do kalenicy; - nachylenie połaci dachu min. 40°, dopuszcza się dach "mansardowy"; - maksymalną powierzchnię zabudowy działki do 35 %; - obowiązującą linię zabudowy - 5 m od linii rozgraniczającej drogi; - minimalną powierzchnię biologiczna czynna - 50 % powierzchni działki. Obecnie działki posiadają przyłącze elektroenergetyczne, przyłącze wody oraz ujście kanalizy. Możliwość łączenia sąsiednich działek oraz dopuszcza się podziały wtórne pod warunkiem wydzielenia działek o powierzchni nie mniejszej od 800 metrów. Działki sprzedawane są w założeniu scalenia ich w jedną, stąd cena ofertowa obowiązuje dla obu działek. Dojazd do działek drogą wewnętrzna z udziałem w drodze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CZARNOWO, 299 000 zł
powierzchnia:
19781 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA (SIEDLISKOWA) Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO JEZIORA. Powierzchnia działki 1,98 hektara. Ukształtowanie terenu płaskie, kształt prostokątny. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem: - proponowana powierzchnia zabudowy dla budynku mieszkalnego: 140 m2 - wysokość zabudowy: 9 m od poziomu terenu do kalenicy dachu - szerokość elewacji frontowej: 8 - 11 m - kąt nachylenia dachu: 30-45 stopni - dopuszczalne okna połaciowe i lukarny - odprowadzanie ścieków sanitarnych - do szczelnego zbiornika bezodpływowego. Uzbrojenie: woda, energia elektryczna - w drodze przy działce. Lokalizacja 30 minut od Szczecina (45 km). Dojazd do Pyrzyc drogą S3, a następnie drogą asfaltową bezpośrednio do działki. W okolicy domy mieszkalne, gospodarstwa, siedliska. Atutem lokalizacji jest położenie działki pomiędzy dwoma jeziorami, a do jednego z nich przylega oferowana działka. Większe jezioro z plażą miejską, obficie zarybiane przez Polski Związek Wędkarski. Jezioro o szerokim przekroju rybostanu, obfituje w szczupaki, liny, karpie, duże płocie, leszcze, okonie, sandacze. Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność agroturystyczną i rekreacyjną, jak również jako siedlisko z dala od miejskiego zgiełku, przy czym dojazd do Szczecina zajmuje tylko pół godziny. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOBRA, 249 000 zł
powierzchnia:
871 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Piękna, inwestycyjna nieruchomość gruntowa (ostatnia w kompleksie pięciu działek), o powierzchni 871 m2 zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, w sercu osiedla jednorodzinnego (przed podziałem wydane warunki zabudowy, 14% zabudowy, woda - studnia, kanalizacja - szczelny zbiornik bezodpływowy). Wymiary działki ok. 25m x 35 m, w prostokącie. Na terenie dzielonej działki energia elektryczna. Zgodnie z dokumentami ustalona jest służebność drogowa na sąsiedniej działce, a także udział w drodze dojazdowej (w cenie). Bardzo dobre sąsiedztwo, cisza, spokój, dobry dojazd we wszystkich kierunkach, w tym wylotowy do Berlina. W niedalekiej odległości jest las i dosłownie kilkanaście metrów dalej znajduje się piękny, duży staw. Trasy rowerowe, tereny rekreacyjne z Jeziorem Głębokie w odległości 7 km. Kilka linii autobusowych w kierunku Szczecina. Świetna infrastruktura społeczna - szkoła podstawowa, przedszkole. Dobra Szczecińska leży na południowym skraju Puszczy Wkrzańskiej (Równina Wkrzańska) nad Małą Gunicą, ok. 7 km na zachód od Szczecina i 5 km od przejścia granicznego w Lubieszynie. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!