Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SOBIERADZ, 3 000 000 zł
powierzchnia:
15087 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Unikatowa nieruchomość, doskonała jako inwestycja lub pod prowadzenie dochodowego biznesu. Znajduje się w pomiędzy Garnem a Parsówkiem. Działka z dostępem do prywatnego jeziora składa się z: - działka o powierzchni - 9047 m2 z dostępem do jeziora z postawionym domkiem oraz stolarnią - działka o powierzchni - 3040 m2 z dostępem do jeziora z wydanymi warunkami zabudowy - działka o powierzchni - 550 m2 z dostępem do jeziora - przewidziane warunki zabudowy pod warunkiem zabudowy działek sąsiednich - działka o powierzchni - 550 m2 z dostępem do jeziora - przewidziane warunki zabudowy pod warunkiem zabudowy działek sąsiednich - działka o powierzchni - 1909m2 - przewidziane warunki zabudowy pod warunkiem zabudowy działek sąsiednich Na największej działce mieści się drewniany domek o pow. 70m2. Na działce znajduje się prąd 3 fazowy, szambo ekologiczne oraz dwie studnie głębinowe. Obecnie istnieje możliwość podpięcia się do sieci miejskiej wodociągowej. Właściciele posiadają internet światłowodowy. Budynek ogrzewany jest kominkiem zasilanym drewnem. Woda podgrzewana z bojlera elektrycznego z zasobnikiem 60l. Kuchenka podpięta do butli gazowej. Okna PCV, na podłodze znajdują się panele. Nieruchomość pomalowana w jasnych kolorach z dodatkami drewna. Wszystko to tworzy spójną całość. Działka o powierzchni 3040m2 posiada Decyzję o Warunkach Zabudowy: - inwestycja obejmuje budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego oraz przydomowej oczyszczalni ścieków - powierzchni zabudowy - do 10% powierzchni działki - szerokość ściany frontowej budynku mieszkalnego - 9,5-14,5m - wysokość budynku mieszkalnego - 2 kondygnacje - 3,5-3,8 m od poziomu terenu do frontowego okapu dachu - do 9,0 m od poziomu terenu do kalenicy - dach symetryczny, dwuspadowy, usytuowany kalenictwo do obowiązującej linii zabudowy, o kącie nachylenia połaci 40-45procent Inwestor, w przypadku gdy nie jest rolnikiem, zobowiązany jest uzyskać decyzję lub informację o wyłączeniu gruntów z produkcji rolniczej; zgodnie z ustawą o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Pozostałe działki otrzymają Decyzję o Warunkach Zabudowy pod warunkiem zabudowy działki o powierzchni 3040m2 Nieruchomość gruntowa sprzedawana jest tylko w całości. Idealny teren na rekreacyjny np. pod Agroturystykę. Jezioro bardzo zarybione. Idealne dla wędkarzy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REWAL, 292 050 zł
powierzchnia:
531 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta sprzedaży działki w urokliwej lokalizacji w Rewalu. Działka o powierzchni 531 m2 w odległości około 350 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Przyłącza w drodze oddalonej o ok 45 metrów (prąd, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej) Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal. Obszar Rewal 2 Funkcja 1) podstawowa turystyczna, 2) uzupełniająca: a) mieszkaniowa b) tereny zielone - min. 15% powierzchni strefy, c) tereny sportu i rekreacji, d) tereny komunikacji i infrastruktury technicznej. Parametry, wskaźniki i wytyczne kształtowania nowej zabudowy: 1) minimalnej i maksymalnej wielkości nowych wydzielanych działek nie określa się, za wyjątkiem tworzenia gospodarstw agroturystycznych na działkach o min. powierzchni 0,5 ha, 2) maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% 3) minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% 4) wysokość projektowanej zabudowy mieszkaniowej i turystycznej do 9,0 m n.p.t. Istnieje możliwość dokupienia działki obok ( 560 m2) w cenie 550 zł/m2 oraz połącznia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oraz na prezentację. Istnieje możliwość prezentacji online. WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REWAL, 308 000 zł
powierzchnia:
560 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta sprzedaży działki w urokliwej lokalizacji w Rewalu. Działka o powierzchni 560 m2 w odległości około 350 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Przyłącza w drodze oddalonej o ok 45 metrów (prąd, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej) Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal. Obszar Rewal 2 Funkcja 1) podstawowa turystyczna, 2) uzupełniająca: a) mieszkaniowa b) tereny zielone - min. 15% powierzchni strefy, c) tereny sportu i rekreacji, d) tereny komunikacji i infrastruktury technicznej. Parametry, wskaźniki i wytyczne kształtowania nowej zabudowy: 1) minimalnej i maksymalnej wielkości nowych wydzielanych działek nie określa się, za wyjątkiem tworzenia gospodarstw agroturystycznych na działkach o min. powierzchni 0,5 ha, 2) maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% 3) minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% 4) wysokość projektowanej zabudowy mieszkaniowej i turystycznej do 9,0 m n.p.t. Istnieje możliwość dokupienia działki obok ( 531 m2) w cenie 550 zł/m2 oraz połącznia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oraz na prezentację. Istnieje możliwość prezentacji online. WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REWAL, 290 500 zł
powierzchnia:
581 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta sprzedaży działki w urokliwej lokalizacji w Rewalu. Działka o powierzchni 575 m2 w odległości około 500 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Przyłącza w drodze oddalonej o ok 47 metrów (prąd, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej) Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal. Obszar Rewal 2 Funkcja 1) podstawowa turystyczna, 2) uzupełniająca: a) mieszkaniowa b) tereny zielone - min. 15% powierzchni strefy, c) tereny sportu i rekreacji, d) tereny komunikacji i infrastruktury technicznej. Parametry, wskaźniki i wytyczne kształtowania nowej zabudowy: 1) minimalnej i maksymalnej wielkości nowych wydzielanych działek nie określa się, za wyjątkiem tworzenia gospodarstw agroturystycznych na działkach o min. powierzchni 0,5 ha, 2) maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% 3) minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% 4) wysokość projektowanej zabudowy mieszkaniowej i turystycznej do 9,0 m n.p.t. Istnieje możliwość dokupienia działki obok ( 575 m2) w cenie 500 zł/m2 oraz połącznia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oraz na prezentację. Istnieje możliwość prezentacji online. WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REWAL, 287 500 zł
powierzchnia:
575 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferta sprzedaży działki w urokliwej lokalizacji w Rewalu. Działka o powierzchni 575 m2 w odległości około 500 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Przyłącza w drodze oddalonej o ok 47 metrów (prąd, woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej) Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rewal. Obszar Rewal 2 Funkcja 1) podstawowa turystyczna, 2) uzupełniająca: a) mieszkaniowa b) tereny zielone - min. 15% powierzchni strefy, c) tereny sportu i rekreacji, d) tereny komunikacji i infrastruktury technicznej. Parametry, wskaźniki i wytyczne kształtowania nowej zabudowy: 1) minimalnej i maksymalnej wielkości nowych wydzielanych działek nie określa się, za wyjątkiem tworzenia gospodarstw agroturystycznych na działkach o min. powierzchni 0,5 ha, 2) maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% 3) minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% 4) wysokość projektowanej zabudowy mieszkaniowej i turystycznej do 9,0 m n.p.t. Istnieje możliwość dokupienia działki obok ( 580 m2) w cenie 500 zł/m2 oraz połącznia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami oraz na prezentację. Istnieje możliwość prezentacji online. WYŁĄCZNOŚĆ POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BOBOLIN, 250 000 zł
powierzchnia:
872 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 872 m2, położoną w Bobolinie, gminie Kołbaskowo. Oferowana działka położona jest w kompleksie działek przeznaczonych do zabudowy jednorodzinnej, na których już rozpoczęto inwestycje. Działka nie jest objęta aktualnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Obecnie należy wystąpić o warunki zabudowy. Działka powstała w wyniku podziału większego areału, na który została wydana decyzja o warunkach zabudowy, dla budynku mieszkalnego wolnostojącego. Na działce doprowadzono sieć elektroenergetyczną. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Zaopatrzenie w wodę - studnia wiercona. Kanalizacja - szambo szczelne. Kupujący zobowiązany jest do nabycia udziału w drodze wewnętrznej za cenę 5.000,- zł Nieruchomości będąca przedmiotem niniejszej oferty położona jest w cichej, malownicznej okolicy i z dala od ruchu miejskiego. Dojazd do centrum miasta Szczecina zajmuje kilkanaście minut. Oferta skierowana dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą. Zapraszamy na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRZYBOWO, 800 600 zł
powierzchnia:
4003 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4003 m2, pełna własność, zlokalizowane w Starym Borku na granicy z miejscowością turystyczną Grzybowo koło Kołobrzegu największego uzdrowiska na pomorzu. Jest z możliwość podziału działki na 2 działki i wybudowanie domów jednorodzinnych lub bliźniaków (dwulokalowych). Istnieje możliwość również dokupienia drugiej takiej samej działki i dokonanie podziału działek wówczas na 5 mniejszych i wybudowanie na nich 5 domów jednorodzinnych lub 5 bliźniaków (dwulokalowych). Działki w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z usługami nieuciążliwymi. Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 25%, wysokość zabudowy 9 m, powierzchnia biologicznie czynna 60%. Na działkach dopuszcza się posadowienie budynków garażowych lub usługowych o pow. do 200 m2 każdy zlokalizowanych w tylnej części działek. Działki znajdują się w południowej części Grzybowa w odległości 2000 m od morza i pięknej szerokiej plaży. Działki mają kształt prostokąta. Prąd - w drodze wewnętrznej około 80 m Gaz - odległość do nitki z gazem wynosi ok. 1 m Woda miejska - odległość 1 m Kanalizacja miejska - odległość ok. 20 m W cenie działek zawarty jest udział w drodze. Dojazd do działek poprzez drogę wewnętrzną szutrową. Na działkach obok są już wybudowane nowoczesne domy jednorodzinne, dające początek nowemu, pięknemu i nowoczesnemu osiedlu. Niesamowity teren do zamieszkania z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług w otoczeniu ciszy i spokoju wśród zieleni w pobliżu pięknego lasu, ścieżek rowerowych (Szlak Rowerowy R-10 międzynarodowy szlak rowerowy prowadzący dookoła basenu Morza Bałtyckiego), jeziora Resko oraz pięknej i piaszczystej plaży w pobliskim Grzybowie. W odległości około 1 km są sklepy, restauracje, kościół, ścieżki rowerowe i inne atrakcje. Nadmorskie Grzybowo położone w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Kołobrzegu. Miejscowość bardzo rozwinięta w ostatnich latach, powstało tu dużo ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, domków letniskowych, czy kwater. Baza noclegowa wymusiła również rozwój nowych obiektów gastronomicznych. Dużo tu ścieżek zdrowia i szlaków rowerowych, stadnina koni, Paintball. Oddana nowa droga S6 do użytku. Jednak największym atutem Grzybowa jest niewątpliwie jego piękna, bardzo szeroka - miejscami dochodząca do 40 metrów, piaszczysta plaża. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRZYBOWO, 806 400 zł
powierzchnia:
4032 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4032 m2 (z możliwością podziału na 2 działki), pełna własność, zlokalizowane w Starym Borku na granicy z miejscowością turystyczną Grzybowo koło Kołobrzegu największego uzdrowiska na pomorzu. Jest z możliwość podziału działki na 2 działki i wybudowanie domów jednorodzinnych lub bliźniaków (dwulokalowych). Istnieje możliwość również dokupienia drugiej takiej samej działki i dokonanie podziału działek wówczas na 5 mniejszych i wybudowanie na nich 5 domów jednorodzinnych lub 5 bliźniaków (dwulokalowych). Działki w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z usługami nieuciążliwymi. Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 25%, wysokość zabudowy 9 m, powierzchnia biologicznie czynna 60%. Na działkach dopuszcza się posadowienie budynków garażowych lub usługowych o pow. do 200 m2 każdy zlokalizowanych w tylnej części działek. Działki znajdują się w południowej części Grzybowa w odległości 2000 m od morza i pięknej szerokiej plaży. Działki mają kształt prostokąta. Prąd - w drodze wewnętrznej około 80 m Gaz - odległość do nitki z gazem wynosi ok. 1 m Woda miejska - odległość 1 m Kanalizacja miejska - odległość ok. 20 m W cenie działek zawarty jest udział w drodze. Dojazd do działek poprzez drogę wewnętrzną szutrową. Na działkach obok są już wybudowane nowoczesne domy jednorodzinne, dające początek nowemu, pięknemu i nowoczesnemu osiedlu. Niesamowity teren do zamieszkania z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług w otoczeniu ciszy i spokoju wśród zieleni w pobliżu pięknego lasu, ścieżek rowerowych (Szlak Rowerowy R-10 międzynarodowy szlak rowerowy prowadzący dookoła basenu Morza Bałtyckiego), jeziora Resko oraz pięknej i piaszczystej plaży w pobliskim Grzybowie. W odległości około 1 km są sklepy, restauracje, kościół, ścieżki rowerowe i inne atrakcje. Nadmorskie Grzybowo położone w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Kołobrzegu. Miejscowość bardzo rozwinięta w ostatnich latach, powstało tu dużo ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, domków letniskowych, czy kwater. Baza noclegowa wymusiła również rozwój nowych obiektów gastronomicznych. Dużo tu ścieżek zdrowia i szlaków rowerowych, stadnina koni, Paintball. Oddana nowa droga S6 do użytku. Jednak największym atutem Grzybowa jest niewątpliwie jego piękna, bardzo szeroka - miejscami dochodząca do 40 metrów, piaszczysta plaża. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!