Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WIERZCHUCICE, 500 000 zł
powierzchnia:
5000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Jedyna taka działka, w okolicy z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Ińsko. Otulina Ińskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość w granicach obszaru Natura 2000 Ostoja Ińska. Teren częściowo zalesiony samosiejką sosnowo-brzozową, lekko pochyły. Kształt prostokąta, krótszym bokiem od strony drogi. Jezioro Ińsko z I klasą czystości. Powierzchnia działki 5000 m2. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu: - szerokość elewacji frontowej budynku od 13,2 do 19,8m - wysokość elewacji frontowej budynku mierzona od poziomu terenu do dolnej krawędzi dachu lub attyki do 4,5m - dach dwu lub wielospadowy, o nachyleniu połaci dachowej w przedziale 20-45 stopni - wysokość budynku do 8 metrów - należy zachować teren o powierzchni biologicznie czynnej w ilości minimum 70% powierzchni działki - dla lokalizacji budynku wyznaczona obowiązująca linia zabudowy w odległości 6 metrów od frontu działki - obowiązującą linie zabudowy należy traktować jako nieprzekraczalną granicę sytuowania budynku - wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki do 0,07 - wymagania geometrii dachu nie dotyczą połaci dachowych nad lukarnami, wykuszami, tarasami, wejściami, werandami, garażami i ogrodami zimowymi. Prąd w drodze przy działce. Woda z własnego ujęcia, do wybudowania. Do czasu skanalizowania rejonu, dopuszcza się odprowadzanie ścieków do bezodpływowego zbiornika na nieczystości, lub do przydomowej oczyszczalni. Malownicza lokalizacja, tylko około trzy kilometry do Ińska, dziesięć kilometrów do Chociwla. Działka daje możliwość własnej aranżacji zagospodarowania terenu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN OSÓW, 499 999 zł
powierzchnia:
620 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana na Osowie - 620 m2. Działka w pełni uzbrojona - gaz ,prąd ,woda i kanalizacja w drodze przy działce. Dojazd drogą asfaltową . Działka w użytkowaniu wieczystym do 2068 roku, możliwość wykupu od maiasta. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego : Ustalenia funkcjonalne: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca; 2) dopuszcza się lokalizację usług; 3) dopuszcza się lokalizację lokali handlowych o powierzchni sprzedaży do 100 m2 2. Ustalenia ekologiczne: Ustala się minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej w granicach działki budowlanej - 50%. 3. Ustalenia kompozycji, form zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu: 1) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej 40%; 2) maksymalna wysokość zabudowy 9,5 m, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne; 3) budynki kryte dachami stromymi - z zastrzeżeniem pkt 4; 4) rozbudowa obiektów w typie zabudowy istniejącej; 5) obowiązujące linie zabudowy określone na rysunku planu, traktuje się jako nieprzekraczalne dla wszystkich elementów trwale związanych z budynkiem; POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUK, 240 000 zł
powierzchnia:
849 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Jedna z ostatnich działek budowlanych do sprzedaży w kompleksie położonym w centralnej części miejscowości Buk, przy ulicy Leśne Zacisze. Łatwy dojazd do Szczecina jest możliwy od strony Dobrej lub od strony Mierzyna , dołuj i Lubieszyna. W bliskiej okolicy tereny zielone, nowo wybudowane trasy rowerowe , granica z Niemcami. Przedmiotowa działka jest ogrodzona, plaska w kształcie kwadratu o wymiarach boków ok 29 metrów. Ogród od strony południowo - wschodniej. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, asfaltową. Działka sprzedawana jest wraz z udziałami w drogach przynależnych w cenie. W obszarze na którym położona jest przedmiotowa działka obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobra (Uchwała Nr VI/64/99 Rady Gminy w Dobrej z dnia 7 października 1999 roku). Główne założenia to : 1. Przeznaczenie terenu - strefa zabudowy mieszkaniowo / usługowej, 2. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki to 50 % 3. Maksymalna wysokość zabudowy - 2 kondygnacje. Dostępne media:- prąd, gaz dostępne w przylegającej drodze gminnej,-woda, kanalizacja w drogach wewnętrznych. Urokliwe usytuowanie działki a także łatwy do niej dojazd powoduje, że miejsce to staje się bardzo atrakcyjne do zamieszkania. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SKOSZEWO, 142 000 zł
powierzchnia:
1092 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa, położona w Skoszewie, gmina Wolin. Dla terenu brak jest aktualnego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego gminy Wolin, nie mniej można starać się o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy i oznaczona jest symbolem użytku B, co potwierdza, iż wcześniej była przeznaczona pod zabudowę, a nawet ktoś już rozpoczął na niej budowę (na działce jest gotowa, wylana płyta fundamentowa). Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu, co sprawia widać z jej poziomu Zalew Szczeciński. Dojazd do miejscowości i działki jest bardzo dobry, szybką trasą, a następnie krótki odcinek drogą asfaltową. Działka leży lekko na uboczu wsi, dzięki czemu ma się wrażenie dużej prywatności. Dostępne media: prąd - w drodze, woda - ze studni lub wodociągu (w drodze), odprowadzenie ścieków - szambo. Istnieje możliwość zakupu działki większej, o pow. 1248 m2 (też o oznaczeniu B) w cenie 162.000 zł lub mniejszej, o pow. 972 m2 (bez płyty fundamentowej - o oznaczeniu Bp) w cenie 130.000 zł. Oferta na wyłączność. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WEŁTYŃ, 340 000 zł
powierzchnia:
6580 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Zapraszam do zapoznania się z naszą nową wyłącznością działki inwestycyjnej o łącznej powierzchni 6580 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Wełtyń koło Gryfina w pobliżu jeziora Wełtyńskiego. Nieruchomość składa się z 2 działek położonych w jednostce bilansowej oznaczonej symbolem 56 UCt. Działka przeznaczona na funkcję podstawową - usługi komercyjne turystyki - hotelowo-pensjonatowe, rekreacji oraz sportów związanych z wypoczynkiem. Dopuszcza się budowę mieszkania dla właściciela oraz lokali mieszkalnych o charakterze służbowym. Przez wzgląd na lokalizację idealne pod inwestycję agroturystyczną pensjonat lub hotel z dodatkową funkcję mieszkalną. W pobliżu piękne tereny zielone sprzyjające uprawianiu sportów takich jak jeździectwo konne, sporty wodne a także narty biegowe. W granicach terenu należy zapewnić miejsca postojowe dla samochodów osobowych w ilości: - dla lokali mieszkalnych jedno miejsce postojowe na jedno mieszkanie, - dla usług komercyjnych jedno miejsce postojowe na każde 50 m2 powierzchni użytkowej, - dla obiektów pensjonatowych jedno miejsce postojowe na 2 łóżka. W granicach terenu elementarnego należy zapewnić minimum 70% powierzchni biologicznej czynnej. Połącznie komunikacyjne. Ścieżki rowerowe łączące Gryfino z Gardnem. Warunki zabudowy: - wysokość zabudowy licząc od poziomu terenu do najwyższej kalenicy nie może przekraczać 10,5 m, - liczba kondygnacji nie może przekraczać dwóch, w tym najwyższa kondygnacja może być usytuowana wyłącznie w poddaszu, - wskaźnik intensywności zabudowy nie może przekraczać wartości 0,3, - zadaszenie zabudowy - dachami symetrycznymi dwuspadowymi o nachyleniu połaci ok. 45 °, z pokryciem ceramicznym lub ceramicznopodobnym. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!