Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
PODAŃSKO, 180 420 zł
powierzchnia:
1164 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Podańsko, gm. Goleniów. Przedmiotem oferty jest działka o pow. 1164 m2 znajdująca się w kompleksie działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu. Dostępne również działki o następujących powierzchniach - 1230 m2, 1126 m2, 1247 m2. Nowo powstające i rozwijające się osiedle znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, blisko lasu. Na osiedlu znajduje się już nieruchomość w zabudowie bliźniaczej oraz nowe budynki mieszkalne jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Z dala od zgiełku. MEDIA - pełne uzbrojenie - woda - przy działce, - kanalizacja - przy działce, - prąd - przy działce, - gaz - przy działce Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY: - rodzaj inwestycji - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z infrastrukturą techniczną - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna [parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe] - wskaźnik zabudowy - do 14,0 % - nieprzekraczalna linia zabudowy 6,0 m - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy o kącie nachylenia 30 - 45 stopni - szerokość elewacji frontowej do 23,5 m - wysokość okapu od poziomu terenu - 2,8 - 4,0 m - maksymalna wysokość budynku - do 8,5 m - układ głównej kalenic równoległy lub prostopadły Dojazd do działki poprzez drogami wewnętrznymi. W cenie działki nabywają Państwo udziały w drogach. To wyjątkowa oferta, dla osób poszukujących spokojnej okolicy, bliskości natury, a jednocześnie zależy im na dobrej komunikacji z miastem. Miejscowość Podańsko oddalona jest zaledwie 1 km od centrum Goleniowa. W bezpośrednim sąsiedztwie- osiedle Helenów, gdzie znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia lekarska, sklepy i wiele innych usług. Dużym atutem jest również ścieżka rowerowa i komunikacja miejska. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SKARBIMIERZYCE, 1 325 475 zł
powierzchnia:
17673 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Działka inwestycyjna położona w miejscowości Skarbimierzyce ( pomiędzy Mierzynem a Dołujami ). W ostatnich latach wiele firm ulokowało tutaj swoje hale magazynowo-produkcyjne. W odległości 150 m od działki ma przebiegać obwodnica zachodnia Szczecina co dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego terenu. Planowana jest jako dwujezdniowa droga ekspresowa o długości ok. 50 km, prowadząca od autostrady A6 w m. Kołbaskowo, przez Police, tunel pod Odrą, do węzła drogowego w m. Goleniów (skrzyżowanie dróg ekspresowych S3/S6). Ponadto w Skarbimierzycach przewidziany jest jeden z węzłów. - 10 km od centrum Szczecina , - 3,5 km do przejścia granicznego w Lubieszynie, - 17 km do przejścia granicznego w Kołbaskowie, - 14 km do drogi ekspresowej S3 Świnoujście-Szczecin-Gorzów. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Wymiary działki to ok. 100m x 171m x 111m x 163m. Działka nieuzbrojona. Enea wydała zapewnienie o możliwości podłączenia działki do sieci. Dla terenów tych brak jest planów zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium jest to strefa rozwoju funkcji komercyjnych i publicznych o znaczeniu gminnym. Na jednej z działek znajdujących się w pobliżu ( w promieniu 250 m ) została wybudowana hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!