Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻÓŁWIA BŁOĆ, 8 280 000 zł
powierzchnia:
138000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
JEDYNA TAKA OFERTA INWESTYCYJNA NA RYNKU !!!!! Zapraszamy do zapoznania się z niecodzienną ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 13,8 ha (w jednym kawałku) położonej w m. Żółwia Błoć, 5 km od Goleniowa. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do dwóch dróg publicznych - drogi powiatowej, asfaltowej, z pełnym uzbrojeniem w media oraz drogi gminnej gruntowej. Nieruchomość położona w centralnej części miejscowości, przy nowo wyremontowanej drodze prowadzącej do Białunia. Działka z przygotowaną koncepcją podziałową na kompleks działek budowlanych wraz z drogami wewnętrznymi. Posiada zapewnienia od dostawców mediów (prąd, woda i kanalizacja) na min. 80 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Klasyfikacja gruntów: - R IVb (rola) - R V (rola) - Ps (pastwiska) - Lzr (tereny zadrzewione, zakrzewione) - Ls (las) Wymiary działki - front działki - 229 m, długość działki - 619 m. Teren suchy, częściowo zadrzewiony. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub zabudowa bliźniacza - wskaźnik zabudowy do 19% - kąt nachylenia dachu 30*-45* - wysokość budynków do 9,0 m - szerokość elewacji frontowej od 8,0 m do 20,0 m - pow. biologicznie czynna - min. 50% Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić o wydanie warunków zabudowy. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju gminy Goleniów przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Część działki, o pow. ok. 8700 m2 objęta jest stanowiskiem archeologicznym (W-III), użytek leśny to 0,99 ha. Żółwia Błoć posiada bardzo dobry, bezpośredni, dojazd do drogi ekspresowej S6 Szczecin - Gdańsk oraz dogodne połączenie z drogą ekspresową S3 Szczecin-Świnoujście. Do centrum Szczecina dojazd zajmuje ok. 35/40 minut, do jego prawobrzeżnej części (os. Dąbie, os. Słoneczne) ok. 20 minut, do Kołobrzegu ok. 50 minut, a do Międzyzdrojów ok. 40 minut. Atutem nieruchomości jest również szybki dojazd do Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów (4 km). ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!! Pomagamy w uzyskiwaniu zgody z KOWR na nabycie gruntów rolnych. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STAWNO, 179 298 zł
powierzchnia:
4269 m2
Rodzaj działki:
SIEDLISKOWA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek rolnych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, położonych w m. Stawno, w gminie Goleniów. Kompleks 5 działek, położony przy dwóch drogach gminnych, gruntowych, na obrzeżu miejscowości, w pobliżu lasu. Najbliższe sąsiedztwo stanowi nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: - prąd w drodze gminnej, bezpośrednio przy działce; - woda - wodociąg miejski przy sąsiednim kompleksie działek, w odległości ok. 220 m. Dla działki zostanie złożony wniosek o warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych. Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna, dwukondygnacyjna (parter + poddasze) - wskaźnik zabudowy do 11% - szer. elewacji frontowej - 13,0 m - 19,0 m - wysokość budynku - do 8,5 m - kąt nachylenia dachu - 30* - 45* - pow. biologicznie czynna - min. 50% Wymiary działki - 82,0 m x 53,0 m. Działka płaska, kształt regularny. Stawno to niewielka miejscowość położona pośród lasów Puszczy Goleniowskiej, 10 km od Goleniowa, 35 km od centrum Szczecina, 19 km od Dąbia. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRZYBOWO, 2 500 000 zł
powierzchnia:
2543 m2
 
 
 
 
 
 
Piękna działka w pierwszej linii zabudowy. Miejscowość Grzybowo koło Kołobrzegu. Przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy usług turystycznych - pensjonaty; b) przeznaczenie uzupełniające - mieszkanie właściciela; maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki - dla zabudowy pensjonatowej 25%; dla zabudowy pensjonatowej z zabudową domkami turystycznymi 35% przy ilości min. 30% miejsc w domkach; c) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego - 50% dla zabudowy pensjonatowej i 40% dla zabudowy pensjonatowej z domkami turystycznymi; d) wysokość zabudowy, geometria dachu: - budynek wielofunkcyjny - zabudowa do 2 kondygnacji z poddaszem użytkowym, o wysokości do 11 m i ze ścianką kolankową o wys. do 0,9 m; - dach dwu lub wielospadowy o nachyleniu połaci dachowych od 30 do 50°, w dachu dopuszcza się okna połaciowe i lukarny, pokrycie dachu dachówka lub materiały dachówkopodobne w kolorze ciemnej zieleni; - domki turystyczne - parterowe z dopuszczeniem poddasza użytkowego, wysokość do 6 m licząc od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy, dach dwuspadowy, nachylenie połaci dachowych od 30 do 50°, pokrycie materiałem podobnym do budynku wielofunkcyjnego lub gontem bitumicznym; - zabudowa zaplecza obsługi - wolnostojąca, parterowa, o wysokości do 6 m; Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KONIN, 3 000 000 zł
powierzchnia:
3340 m2
Rodzaj działki:
USŁUGOWA
 
 
 
 
Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 3340 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie największego osiedla mieszkaniowego w Koninie przy ul. Kleczewskiej (przy drodze krajowej) Osiedle Zatorze i najnowszego Lidla. Całość na MPZP - naprzeciw nowego Lidla na głównym osiedlu MW Zatorze. Działki mają aprobatę stacji paliw w systemie jak poniżej: - umowa z operatorem stacji paliw na 10 lat + 10 lat (dł. Umowy wg nowych dyrektyw UE) - dzierżawa gruntu m-cznie 20 000 zł netto - dzierżawa stacji paliw (budynku) m-cznie 25 000 zł netto - tj. budowa ok. 3 000 000 zł / 10 lat zwrot z budowy stacji paliw (koszt budowy na poziomie ok. 2,5-3,0 mln netto) - suma dzierżawy 45 000 zł netto / m-c + vat - koszt działki 3 mln zł netto + vat - koszt dokumentacji KIP + PNB ok. 100 000 zł netto + vat Propozycja sprzedaży 2 działek ewidencyjnych tj. zdefiniowanej nieruchomości budowlanej wraz ze wszystkimi przyłączami (media przy działce) i zjazdami na MPZP o funkcji AG za cenę 3 mln netto wraz z umową z operatorem stacji paliw. Działka położona jest w mieście Konin w powiecie konińskim na Osiedlu Zatorze - największym osiedlu mieszkaniowym w mieście, przy drodze krajowej. Konin liczący ponad 70 tyś. mieszkańców, leży na trasie Warszawa - Berlin, 100 km na wschód od Poznania, przy autostradzie A2. Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!