Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działka budowlana na sprzedaż w Szczecinie

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN BUKOWO, 429 000 zł
powierzchnia:
1753 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej zacisznej okolicy na granicy dzielnic Bukowo/Stołczyn. Dojazd bezpośrednio do działki utwardzony. Teren na wzgórzu przeznaczony pod budowę płaski i nasłoneczniony. Na pozostałej części działki spadek terenu co umożliwia kaskadowe zagospodarowanie ogrodu oraz gwarantuje prywatność i PIĘKNY NIEZAKŁÓCONY WIDOK NA JEZIORO DĄBIE. Nieruchomość wyłączona z produkcji rolnej, wykonany projekt zagospodarowania terenu, badania gruntu o raz przygotowana pełna dokumentacja indywidualnego projektu domu jednorodzinnego z 40-metrowym tarasem widokowym na piętrze (dom miałby pełne dwie kondygnacje- bez skosów). Wystarczy złożyć dokumenty do urzędu aby uzyskać pozwolenie na budowę. Działka budowlana przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług; 2) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego: 50% powierzchni działki 3) maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% działki budowlanej; 4) wysokość zabudowy: do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym druga kondygnacja użytkowa w stromym dachu, nie więcej niż 9,5 m; 5) forma budynków mieszkalnych: wolno stojące; 6) obowiązują dachy strome, minimum dwuspadowe, o spadku głównych połaci dachowych minimum 35, z dopuszczeniem innej geometrii dachów na powierzchni maksymalnie 20% rzutu dachu w odniesieniu do pojedynczego obiektu; 7) usługi wyłącznie jako wbudowane lub dobudowane do budynku mieszkalnego. Zakup tylko za gotówkę! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN SKOLWIN, 249 000 zł
powierzchnia:
723 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - działkę o powierzchni 723 m2 w Skolwinie. Ta urokliwa nieruchomość, usytuowana na wzgórzu, oferuje niepowtarzalny widok na rzekę Odrę oraz malownicze jezioro Dąbie, co sprawia, że staje się idealnym miejscem do realizacji marzeń o wymarzonym domu. W pobliżu znajduje się Puszcza Wkrzańska idealne miejsca do spacerów. Informacje o działce: Powierzchnia: 723 m2. Lokalizacja: Skolwin Bezpośrednio sąsiadujący z Przęsocinem oraz Policami. 5 min pieszo do przystanku autobusowego linii 63; 15 min spacerem do przyszłej stacji SKM. 10 min samochodem do Galerii Północ oraz kompleksu sklepów: Biedronka, Netto, Aldi, PoloMarket. Podobna odległość do sklepów w Policach. W niedalekiej odległości znajdują się plac zabaw dla dzieci jak i miejsce z siłownią na powietrzu, wyznaczonym miejscem na ogniska oraz torem rolkarskim. Ukształtowanie terenu: Działka w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu, co gwarantuje panoramiczny widok na Odrę i jezioro Dąbie. Zieleń i Ochrona Środowiska: Działka jest pięknie zagospodarowana, ogrodzona. Zadbana z nowymi nasadzeniami - drzew i krzewów owocowych, co dodaje jej uroku i charakteru. Posiana jest trawa, która tworzy przyjazne otoczenie. Infrastruktura i Uzbrojenie: Działka posiada media, takie jak: prąd oraz wodę, które są już dostępne na terenie działki. Gaz znajduje się w sąsiedniej ulicy, co ułatwia proces uzyskania tego nośnika energii. Brak kanalizacji, jednak przewidziane jest szambo. Pozwolenie na Budowę: Działka posiada ważne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne nowym właścicielom. Dodatkowe Korzyści: Możliwość przejęcia projektu budowlanego domu. Idealna oferta dla tych, którzy pragną mieszkać w zgodzie z naturą, cenią piękno otaczającego krajobrazu oraz marzą o własnym, nowoczesnym domu. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na stworzenie wymarzonego domu w jednym z najpiękniejszych zakątków Skolwina. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację tej niezwykłej nieruchomości. Dziękujemy za zainteresowanie! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN SKOLWIN, 260 000 zł
powierzchnia:
853 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 853 m2, położona na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych na Wzgórzach Szczecińskich, przy ul. Melodyjnej. Warunki zabudowy działki zakładają: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, - maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 13%, - minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego 70% w stosunku do powierzchni działki, - szerokość elewacji frontowej w granicach: 12,0 - 18,0 m, - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mierzona do okapu w przedziale 3,0 - 4,5 m licząc od średniego poziomu przed głównym wejściem do budynku, - geometria dachu: dla głównej bryły budynku dach stromy minimum dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 30 - 45 stopni i wysokości do kalenicy w przedziale 7,0 - 9,0 m od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku. Media dostępne na działce: woda i prąd. Gaz w drodze. Odprowadzenie ścieków sanitarnych i wód opadowych do zbiorników bezodpływowych. Działka ogrodzona. Dojazd samochodem do centrum Szczecina (Brama Portowa) zajmuje około 25 min. Dojazd do centrum Polic około 10 min. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości około 300 m (4 min.) od działki. UWAGA!!!UWAGA!!!UWAGA!!! Dodatkowo istnieje możliwość zakupu projektu domu wraz z pozwoleniem na budowę w cenie 25 000,00 zł. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Działki w Szczecinie


Jesteśmy doświadczonym i cieszącym się doskonałą opinią biurem nieruchomości, które zwraca uwagę bogatą ofertą. Pamiętamy nie tylko o tych klientach, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom, ale także o tych, których interesują działki w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, aby w naszej agencji każdy mógł znaleźć taką działkę, jakiej aktualnie potrzebuje.

Działki Szczecin – szeroki wybór różnych działek


Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Oferowane przez nas działki w Szczecinie to nieruchomości zarówno duże i przestronne, na których z powodzeniem może stanąć naprawdę niemały dom, jak i te niewielkie, które sprawdzą się w przypadku małych rodzin szukających swojego miejsca na ziemi. W ofercie posiadamy zarówno typowe działki budowlane, jak i rekreacyjne, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom każdej grupy klientów.

Działki Szczecin – nieruchomości o różnym standardzie


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Jesteśmy agencją, która nastawiona jest na zadowolonych klientów. Dlatego ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą liczyć na fachowe, w pełni profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej działki. Dbamy o to, aby żaden z naszych klientów nie żałował podjętej decyzji. Zawsze dokładnie przedstawiamy posiadane oferty, dokładając wszelkich starań, aby rozwiać wszystkie wątpliwości klienta. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nasza oferta jest więc naprawdę wszechstronna, a ci, którzy zdecydowali się na nasze usługi mogą być pewni, że dokonali naprawdę bardzo dobrego wyboru. Jeśli szukają Państwo działki w Szczecinie, która idealnie odpowie na posiadane potrzeby, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Działki budowlane Szczecin


Planują Państwo budowę domu? Chcecie kupić piękną działkę budowlaną w Szczecinie? Nasza agencja nieruchomości to naprawdę świetny wybór. Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Doskonale odnajdą się w takim miejscu rodziny z dziećmi, ale także single, którzy mają dość zgiełku miasta.
Działki budowlane Szczecin – różna powierzchnia i kształt
Nie każdego interesuje taka sama działka budowlana w Szczecinie. Zdając sobie z tego sprawę, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się działki różniące się zarówno powierzchnią, jak i kształtem. Proponujemy naszym klientom działki duże, które pozwalają na budowę naprawdę dużego domu i zaplanowanie niemałej przestrzeni rekreacyjnej, jak i te zdecydowanie mniejsze, które są odpowiednie na niewielkie domy. Nasza agencja nieruchomości dysponuje działkami mającymi także różny kształt. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć działkę najlepiej wpisującą się w indywidualne potrzeby pasującą do domu, który ma na niej stanąć.

Uzbrojone działki budowlane Szczecin


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Tym samym każdy, kto zdecyduje się na zakup takiej nieruchomości może być pewny, że część kwestii formalnych związanych z budową domu nie będzie musiała być już dopilnowana. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Dbamy o to, aby wszystkie wątpliwości naszych klientów zostały rozwiane. Jeśli pojawią się jakieś pytania, można je śmiało zadawać naszym doradcom. Zawsze udzielą oni wyczerpującej i jasnej odpowiedzi. Jesteśmy agencją, która wyróżnia się naprawdę szerokim wachlarzem usług. Gwarantujemy nie tylko dostęp do najlepszych ofert. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny, co dla wielu naszych klientów jest ogromnym ułatwieniem.