Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działka budowlana na sprzedaż w Szczecinie

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN WIELGOWO, 1 903 200 zł
powierzchnia:
12688 m2
Rodzaj działki:
KOMERCYJNA
 
 
 
 
Posiadamy do sprzedania teren o łącznej powierzchni 1,2688 ha, położone przy ul. Tczewskiej w dzielnicy Wielgowo w Szczecinie. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod: Funkcja dominująca: produkcja, magazyny, składy, logistyka, usługi Funkcje uzupełniające: ogrody działkowe, istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (dwulokalowa). Dojazd drogą asfaltową, główną wjazdowa do dzielnicy Wielgowo, od strony drogi krajowej S3 i autostrady A6. W odległości ok. 800 m od działek powstały zabudowania komercyjne, a w odległości ok. 200 m znajduje się nowopowstająca Specjalna Strefa Ekonomiczna Dunikowo - Dunikowo Business Park. Teren składa się z 3 działek - 3935 m2, 3936 m2, 4819 m2. Bardzo bliski wyjazd na autostradę w dwóch kierunkach, w stronę Berlina i Poznania oraz w kierunkach morskich kurortów. Media: woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz ok. 800 od działek, przy ostatnich zabudowaniach. Zgoda z Urzędu Miasta na lokalizację zjazdu z drogi asfaltowej. Podpisana umowa na podłączenie prądu. Klasa użytku - ŁĄKI V. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN WARSZEWO, 960 000 zł
powierzchnia:
1200 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1200 m2 położonej wśród domów na szczecińskim Warszewie w ślepej uliczce, z bardzo dobry dojazdem do centrum Szczecina, blisko nowo budowana szkoła podstawowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24 x 50m, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Dopuszcza się lokalizację usług wbudowanych do 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% powierzchni działki. Maksymalna wysokość 9,5 m lecz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne Budynki kryte dachami stromymi minimum dwuspadowymi. Budynki garażowe i gospodarcze kryte dachami o spadku połaci dachowych minimum 20 stopni. Minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej 50% powierzchni działki. Prąd, woda i gaz w drodze przy działce. Kanalizacji brak. Droga dojazdowa częściowo utwardzona. Idealne usytuowanie względem stron świata, gdyż wjazd na działkę jest od strony północno wschodniej. Serdecznie zapraszam POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN DĄBIE, 845 933 zł
powierzchnia:
3930 m2
 
 
 
 
 
 
Szczecin-Dąbie - na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3930 m2. W okolicy znajduje się zabudowa produkcyjno-usługowa. W bliskiej odległości zjazd na autostradę A6. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (teren elementarny D.D.4012.U): a. przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa, produkcja, składy i magazyny; b. maksymalna powierzchnia zabudowy: 80%; c. maksymalna wysokość zabudowy do najwyższego punktu przekrycia dachu: 30 m, d. minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej: 10%; e. minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego w granicach wydzielenia wewnętrznego 1.ZP: 90%. Działka obejmuje częściowo także teren elementarny D.D.4011.IT, gdzie minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego w granicach terenu elementarnego wynosi 50%. Po odjęciu minimalnej powierzchni terenu biologicznie czynnego dla działki, realna powierzchnia zabudowy jest mniejsza i wynosi ok. 1660 m2. Teren uzbrojony: prąd, woda, kanalizacja (w drodze przy granicy działki). Dojazd drogą szutrową (należy doliczyć udział w cenie 19.975,50 PLN). Przystanek autobusowy w odległości około 800 m. Polecam i zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN KRZEKOWO, 17 400 000 zł
powierzchnia:
19424 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miasto Szczecin, obręb P 51, Osiedle Krzekowo-Bezrzecze, woj. zachodniopomorskie, o łącznej powierzchni 1.9424 ha. Rodzaj użytku R-grunty orne. Niniejsza działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pn. " Krzekowo-Inspektowa", Uchwała Nr XVI/378/16 Rady Miasta Szczecin z dnia 23.02.2016 r. Teren elementarny Z.K.3036.MN.U, tj: Ustalenia funkcjonalne: 1. Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: a). wolno stojąca, b). bliźniacza, 2. Dopuszcza się lokalizację usług wbudowanych w budynki mieszkalne , w tym lokali handlowych o powierzchni sprzedaży do 50 m2. 3. W pasie terenu 35 m od granicy z terenem Z.K.3036 KD.L. dopuszcza się lokalizacje: a). usług wolno stojących, w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży do 100 m2, b). budynków mieszkalnych do 2 mieszkań z usługami wbudowanymi. 3. Maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: a). dla zabudowy jednorodzinnej: 30 %, b). dla zabudowy usługowej wolno stojącej: 35 %. c). w innych przypadkach: 40%. 4. Maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 9,5 m. 5. Budynki kryte dachami stromymi. 6. Minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w granicach działki budowlanej: 50 %. 7. Minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej: a). dla zabudowy wolno stojącej min. 600 m2, b). dla budynku w zabudowie bliźniaczej min. 450 m2. W otoczeniu działki zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki ulicą asfaltową, w której znajdują się sieci uzbrojenia podziemnego, tj: sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa w110, sieć kanalizacji sanitarnej ks200, kanalizacja deszczowa kd 200, siec gazowa g90. Teren płaski, bez nasadzeń. Dobry dojazd z centrum miasta. Brak obciążeń w Księdze Wieczystej. Lokalizacja dzielnic Krzekowo-Bezrzecze miasta Szczecina, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przyszłych mieszkańców, nowo powstałych domów bliźniaczych lub wolno stojących. Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową. Cena ofertowa jest do rozmów. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Działki w Szczecinie


Jesteśmy doświadczonym i cieszącym się doskonałą opinią biurem nieruchomości, które zwraca uwagę bogatą ofertą. Pamiętamy nie tylko o tych klientach, którzy chcą kupić mieszkanie lub dom, ale także o tych, których interesują działki w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. Dbamy o to, aby w naszej agencji każdy mógł znaleźć taką działkę, jakiej aktualnie potrzebuje.

Działki Szczecin – szeroki wybór różnych działek


Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Oferowane przez nas działki w Szczecinie to nieruchomości zarówno duże i przestronne, na których z powodzeniem może stanąć naprawdę niemały dom, jak i te niewielkie, które sprawdzą się w przypadku małych rodzin szukających swojego miejsca na ziemi. W ofercie posiadamy zarówno typowe działki budowlane, jak i rekreacyjne, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom każdej grupy klientów.

Działki Szczecin – nieruchomości o różnym standardzie


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Jesteśmy agencją, która nastawiona jest na zadowolonych klientów. Dlatego ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą liczyć na fachowe, w pełni profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej działki. Dbamy o to, aby żaden z naszych klientów nie żałował podjętej decyzji. Zawsze dokładnie przedstawiamy posiadane oferty, dokładając wszelkich starań, aby rozwiać wszystkie wątpliwości klienta. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Nasza oferta jest więc naprawdę wszechstronna, a ci, którzy zdecydowali się na nasze usługi mogą być pewni, że dokonali naprawdę bardzo dobrego wyboru. Jeśli szukają Państwo działki w Szczecinie, która idealnie odpowie na posiadane potrzeby, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Działki budowlane Szczecin


Planują Państwo budowę domu? Chcecie kupić piękną działkę budowlaną w Szczecinie? Nasza agencja nieruchomości to naprawdę świetny wybór. Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Doskonale odnajdą się w takim miejscu rodziny z dziećmi, ale także single, którzy mają dość zgiełku miasta.
Działki budowlane Szczecin – różna powierzchnia i kształt
Nie każdego interesuje taka sama działka budowlana w Szczecinie. Zdając sobie z tego sprawę, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się działki różniące się zarówno powierzchnią, jak i kształtem. Proponujemy naszym klientom działki duże, które pozwalają na budowę naprawdę dużego domu i zaplanowanie niemałej przestrzeni rekreacyjnej, jak i te zdecydowanie mniejsze, które są odpowiednie na niewielkie domy. Nasza agencja nieruchomości dysponuje działkami mającymi także różny kształt. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć działkę najlepiej wpisującą się w indywidualne potrzeby pasującą do domu, który ma na niej stanąć.

Uzbrojone działki budowlane Szczecin


Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Tym samym każdy, kto zdecyduje się na zakup takiej nieruchomości może być pewny, że część kwestii formalnych związanych z budową domu nie będzie musiała być już dopilnowana. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Dbamy o to, aby wszystkie wątpliwości naszych klientów zostały rozwiane. Jeśli pojawią się jakieś pytania, można je śmiało zadawać naszym doradcom. Zawsze udzielą oni wyczerpującej i jasnej odpowiedzi. Jesteśmy agencją, która wyróżnia się naprawdę szerokim wachlarzem usług. Gwarantujemy nie tylko dostęp do najlepszych ofert. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny, co dla wielu naszych klientów jest ogromnym ułatwieniem.