Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN STARE MIASTO, 5 900 zł
powierzchnia:
55 m2
Rodzaj lokalu:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Jeśli prowadzenie własnej kawiarni w Szczecinie wydawało Ci się wspaniałym pomysłem - zrealizowanie tego celu nigdy nie było łatwiejsze! !! Zobacz ofertę nie wychodząc z domu - Wirtualny spacer 360 stopni! Link do spaceru: https://evryplace.com/embed/evgohw Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny - kameralna kawiarnia w urokliwej części Starego Miasta (w bezpośrednim sąsiedztwie Książnicy Pomorskiej, blisko kładki nad ul. Wyszyńskiego w Szczecinie). Możliwe przejęcie i kontynuowanie tej działalności wraz z kontem na Facebooku (prawie 2000 obserwujących) - nie rozpoczynaj czegoś na nowo, kontynuuj to co już osiągnęło sukces i daj im wszystkim znać, że świeżo zaparzona kawa znów na nich czeka! Lokal czeka tylko na Ciebie, by znów zapachniało tu wspaniałym aromatem Twojej ulubionej kawy - na wyposażeniu pozostają m.in. wyparzarka do naczyń, piekarnik, lada chłodnicza. Kawiarnia funkcjonowała w tym miejscu od prawie dziesięciu lat, w tym czasie gościła niezliczone ilości zadowolonych klientów - od studentów (także zagranicznych!) uwielbiających atmosferę spokoju podczas przerwy od książki, poprzez zabieganych biznesmenów, aż po znane nazwiska ze świata teatru czy filmu (organizowane m.in. festiwale czytelnicze). Miejsce z ugruntowaną pozycją wśród mieszkańców Szczecina - zapadło w pamięć także poprzez prężną działalność charytatywną! Kamienica, w której znajduje się lokal, jest jedną z niewielu kamienic w mieście które przetrwały pożogę wojenną w praktycznie niezmienionej formie. Wewnątrz lokalu wyjątkowy klimat dzięki odkryciu oryginalnych cegieł na jednej ze ścian. Zgody na prowadzenie tego typu działalności (Sanepid, HACCP). ! Wstępne zgody na stoliki przed lokalem ! ! Możliwy ogródek w patio - wspólnota bardzo przychylnie wypowiadała się w tej kwestii ! ! Do czynszu najmu nie będzie doliczony VAT ! ! Jeśli kawa to nie Twój żywioł - odezwij się, właściciele są otwarci również na prowadzenie innej działalności w tym miejscu ! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
RECZ, 299 000 zł
powierzchnia:
150 m2
Rodzaj lokalu:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Oferta dla restauratora lub inwestora. Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż kompletnie wyposażoną (foto) restaurację PIZZERIA, zlokalizowaną w miejscowości Recz. Zbywana nieruchomość została oddana do użytku w 2015 roku, ma powierzchnie 150 m 2 i składa się z sali konsumenckiej 89 m 2, baru ok. 40 m 2, pomieszczeń socjalnych i magazynowych oraz piwnicy. Standard lokalu - bardzo wysoki, w cenie nieruchomości pozostaje kompletne zaplecze kuchenne ( sprzęt AGD jeszcze na gwarancji), wyposażenie restauracji. Lokalizacja ( wejście na stare miasto) , Potencjał inwestycyjny(jedyna pzzeria w mieście), Bardzo wysoki standard lokalu, Niska cena to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację. Oferowana nieruchomość generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości. POLECAMY I ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI. Do wglądu dysponujemy informacją techniczna i finansową firmy. Uwaga: Do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek VAT. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!