Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN STARE MIASTO, 6 050 zł
powierzchnia:
242 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia duża powierzchnia usługowo-produkcyjna zlokalizowana w budynku znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie Odry oraz jednej z głównych dróg wjazdowych do centrum Szczecina (ul. Wyszyńskiego). Powierzchnia netto oferowana do najmu to w tej chwili około 242 m2 - na tę powierzchnię składają się: pomieszczenie główne ok. 182 m2 (wymiary ok. 10m x ok.18,5m), z niego przejście do dodatkowego pomieszczenia ok. 60 m2 (wymiary ok. 6 x 10 m). W zależności od potrzeb, istnieje możliwość powiększenia powierzchni najmu o sąsiednie pomieszczenia, między innymi o dodatkowe ok. 80 m2 (pomieszczenia pierwotnie przeznaczone jako szatnie - zaplecze socjalne dla pracowników wraz z sanitariatami) i/lub o pomieszczenie ok. 40 m2 (pierwotnie pomieszczenie socjalne). W głównym pomieszczeniu rozprowadzona nowa instalacja elektryczna (z nową rozdzielnią), wiele przyłączy - możliwość dowolnego rozplanowania stanowisk wraz z oświetleniem. Dostępne instalacje - 230v, siła 400v (wiele gniazdek), w budynku światłowód Orange. Pomieszczenia ogrzewane - ogrzewanie zawarte w czynszu najmu. Koszty najmu to 25 PLN netto / 1 m2 zajmowanej powierzchni. Dodatkowe koszty eksploatacyjne płatne przez Najemcę w postaci zryczałtowanej opłaty w wysokości 25 PLN netto / 1m2 powierzchni najmu, dodatkowo płatny Internet (według odrębnej, zawartej z dostawcą umowy). Kwoty netto - do czynszu najmu i do opłaty eksploatacyjnej należy doliczyć podatek VAT. Obecnie w obiekcie prowadzona jest działalność magazynowo-produkcyjna, w budynku również windy (obecnie w trakcie przedłużania okresu ważności zaświadczeń UDT). W budynku dostępne również inne powierzchnie. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN ŚRÓDMIEŚCIE, 1 981 zł
powierzchnia:
46 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowana powierzchnia netto ok. 46 m2 stanowi pomieszczenie biurowe z możliwością podzielenia go lekkimi ściankami działowymi na dowolną liczbę pokoi biurowych. Ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina dywanowa w bardzo dobrym stanie. Sufity w pomieszczeniach podwieszane, z zamontowanym oświetleniem rastrowym. W budynku rozprowadzona wodna instalacja gaśnicza (hydranty) oraz tryskaczowa, a także system oddymiania. Do dyspozycji najemców na każdym piętrze znajdują się dwa węzły sanitarne oraz jedno/dwa pomieszczenia socjalne - umeblowane i wyposażone kuchnie z jadalniami (lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe). Łazienki z WC i kabinami prysznicowymi wykończone w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Każde z pięter wyposażone w instalację telefoniczną (bardzo duża liczba wolnych linii telefonicznych) i internetową oraz światłowodową (dostawcy to TPSA lub Multimedia). Budynek wyposażony w dwa wejścia, recepcję z portierem i ochroną, dwie przestronne klatki schodowe i dwie nowoczesne windy. Dostępne miejsca parkingowe zamkniętym parkingu w obrębie działki przy budynku (dodatkowo płatne). Czynsz najmu obliczany jest każdorazowo indywidualnie w oparciu o o udział danej powierzchni netto w powierzchniach wspólnych budynku (35 PLN netto / 1m2 powierzchni netto, powiększone o współczynnik). Koszty eksploatacyjne (ogrzewanie, energia elektryczna, woda i ścieki, ochrona): obecnie średniorocznie 10 PLN netto/1 m2 powierzchni brutto, dodatkowo Internet (możliwe większe prędkości). Możliwe wynajęcie dowolnej, większej powierzchni biurowej - dostępne ok. 500m2 powierzchni na jednej kondygnacji. W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN GUMIEŃCE, 2 500 zł
powierzchnia:
50 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Na wynajem lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Krakowskiej na parterze w niskim budynku na Gumieńcach. Lokal do wydania od zaraz. Nie szukaj dalej ! oferta na wyłączność . W lokalu była prowadzona działalność spożywcza, możliwość jej kontynuowania ( sklep działał od 30 lat - baza Klientów ). Sklep miał wydaną koncesję na sprzedaż alkoholu. Istnieje możliwość prowadzenia innej działalności : Biurowa, magazynowa, gastronomiczna, gabinety lekarskie, lub inna działalność usługowa. W 2019 roku nieruchomość przeszła kapitalny remont, zamontowano nowe instalację, umeblowano i wyposażono sklep w nowoczesne półki i regały. Dla bezpieczeństwa jest zamontowany system kamer z nagrywaniem oraz alarm i rolety zewnętrzne. Na elewacji budynku wiszą podświetlane reklamy : - semafor i kaseton ( opłata roczna w ZDITM ) Na powierzchnię 50m2 składają się : - sala sprzedaży o pow. 30m2 - zaplecze biurowo-socjalne o pow. 8m2 - magazyn o pow. 12m2 ( z drugim wejściem od podwórza ). Czynsz najmu 2500 zł plus czynsz do zarządcy ok. 400 zł plus 50 zł za dzierżawę gruntu pod magazynem + prąd . Ogrzewanie lokalu oraz chłodzenie z ekonomicznego klimatyzatora przemysłowego firmy Hisense. Podgrzewanie wody z bojlerów elektrycznych przepływowych. Przed nieruchomością spora ilość miejsc parkingowych, na podwórzu możliwość swobodnego parkowania dwóch samochodów. Drugie wejście od magazynu daje możliwość spokojnego przewożenia towarów. W odległości 20 metrów znajduje się przystanek autobusowy oraz poczta, osiedle mieszkaniowe Barbakan, blisko kościół, oraz szkoła podstawowa. Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 10 000 zł
powierzchnia:
198 m2
Rodzaj lokalu:
GASTRONOMICZNY
 
 
 
 
Na wynajem - atrakcyjny lokal pod działalność usługowo - gastronomiczną - położony w topowej lokalizacji, w samym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Lokal rozpoznawalny z mieszczącej się w nim kiedyś słynnej , jednej z najlepszych w mieście restauracji BOMBAY. Powierzchnia lokalu: 198,20 m2 W pełni wyposażony jako lokal gastronomiczny/restauracja. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni na kondygnacji -1 , który stanowił zaplecze i magazyn o łącznej powierzchni 251 m2, połączony schodami z lokalem na wyższym poziomie. W tej opcji dodatkowa opłata - do uzgodnienia. Podana cena najmu jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT. UKŁAD: Charakterystyka lokalu na poziomie 0 parter: - stolarka okienna (aluminiowe), - drzwi zewnętrzne (aluminiowe). Instalacje wewnętrzne: - gazowa, - elektryczna, - wodno-kanalizacyjna, - ogrzewanie z sieci zewnętrznej, - ciepła woda z sieci zewnętrznej, - wentylacja grawitacyjna, - klimatyzacja, - monitoring zewnętrzny, - w pełni wyposażony pod gastronomię. Charakterystyka lokalu na poziomie -1 : (nie wchodzi w cenę najmu, dodatkowa możliwość, warunki do ustalenia) instalacje wewnętrzne: - alarmowa, - teletechniczna, - wentylacja grawitacyjna, - Podłączona instalacja sanitarna, - wodno-kanalizacyjna, - elektroenergetyczna, - grzewcza, ogrzewanie podłogowe. ATUTY - Topowa lokalizacja - Centrum Bramy Portowej oraz samego Szczecina, - Nieruchomość świetnie skomunikowana, - Dworzec autobusowy PKS ( 500m), - Dworzec PKP ( 700m), - sąsiadujące z lokalem ( 2min-130m) centrum biznesowe POSEJDON w którym mieszczą się hotele tj. Courtyard by Marriott oraz Moxy, - w bliskiej okolicy wiele punktów usługowych, handlowych, banków, ważnych instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej, - zaledwie 400m od Centrum KASKADA, ok 1km od Centrum Galaxy, jak również od Starego Miasta, - dostęp do miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej i kulturalno-oświatowej. To doskonałe miejsce w dalszym ciągu na działalność gastronomiczną, biurową, medyczną, około medyczną lub handlową . DODATKOWE INFORMACJE Istnieje możliwość użytkowania nieruchomości jako dwa odrębne, niezależne lokale ze względu na istniejące dwa odrębne wejścia zewnętrzne do lokali lub użytkowania nieruchomości jako dwupoziomowa całość z jednym wejściem do lokalu. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty - POLECAM POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!