Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 3 500 zł
powierzchnia:
70 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 70 m2 składają się: dwa pomieszczenia biurowe i sala konferencyjna - dodatkowo zaplecze socjalne, toaleta oraz korytarz (do wspólnego korzystania z innym najemcą). Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym oraz oświetleniem rastrowym. Rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda (możliwość dostępu windą bezpośrednio do lokalu!) , bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC) - płatne dodatkowo przez Najemcę. Poza opłatami eksploatacyjnymi Najemca płacił będzie Wynajmującemu opłatę za konserwację, utrzymanie w czystości i należytym stanie części wspólnych budynku, fundusz remontowy (ryczałtowa kwota ok. 100 złotych za ten lokal brutto). Dodatkowo, z racji korzystania z korytarza i części socjalnej z innym najemcą (ok. 60 m2 części wspólnych), czynsz za części wspólne w wysokości połowy bazowej stawki, tj. 25 PLN netto za 1m2. Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Aktualnie w budynku dostępne są inne powierzchnie (dwa biura po ok. 60 m2 na wyższych kondygnacjach oraz większe, ok. 120 m2, na 3 piętrze). UWAGA - powierzchnia dostępna od stycznia 2024 roku. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 3 150 zł
powierzchnia:
63 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
 
 
 
 
Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 63 m2 składają się: jedno duże pomieszczenie biurowe, zaplecze socjalne, toaleta oraz korytarz. Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym oraz oświetleniem rastrowym. Na podłodze wykładzina, w korytarzu i pomieszczeniu socjalnym kafle. Toaleta w glazurze i terakocie. Rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC) - płatne dodatkowo przez Najemcę. Poza opłatami eksploatacyjnymi Najemca płacił będzie Wynajmującemu opłatę za konserwację, utrzymanie w czystości i należytym stanie części wspólnych budynku, fundusz remontowy (ryczałtowa kwota ok. 80-85 złotych za ten lokal brutto). Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat). Aktualnie w budynku dostępne są inne powierzchnie (biuro zbliżone do tego, na 4 piętrze oraz większe, ok. 120 m2, na 3 piętrze). POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 6 270 zł
powierzchnia:
114 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Lokal jest w stanie deweloperskim, do dowolnej aranżacji przez Najemcę. Powierzchnia całkowita 114 m2 obecnie stanowi salę typu open space oraz wydzielone pomieszczenie. Lokal posiada bardzo szerokie witryny od frontu na całej długości sali sprzedaży. Lokal posiada wejście bezpośrednie z ulicy i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, ponieważ wzdłuż lokalu jest rampa umożliwiająca dostęp z poziomu "0". Możliwość prowadzenia w lokalu zarówno działalności handlowo - usługowej lub biurowej. Do obiektu doprowadzona jest sieć światłowodowa. Wysokość pomieszczeń parteru to ok. 400 cm do sufitu. Do lokalu doprowadzone jest ogrzewanie miejskie. Budynek wyposażony jest w parking podziemny, a przed lokalem są ogólnodostępne miejsca parkingowe (SPP). Dodatkowe opłaty to energia elektryczne wg zużycia, internet, ochrona, etc Doskonała lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych. W okolicy sklepy z odzieżą, obuwiem, sklepy spożywcze, instytucje finansowe, handel i usługi. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 3 500 zł
powierzchnia:
113 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Lokal handlowo-usługowo-biurowy, przy ruchliwej okolicy w centrum Szczecina. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności typu; gabinety lekarskie, kancelaria prawne, biura, sklep, szkoła językowa, salon kosmetyczny. Powierzchnia 112,5m2: - pomieszczenie biurowe 95,2m2 - magazyn 5,8m2 - korytarz-magazyn 5,1m2 - pomieszczenie socjalne 4,8m2 - przedsionek 3,4m2 - WC 2,2m2 Lokal posiada dwa wejścia, jedno bezpośrednio z ulicy z poziomu przyziemia, drugie od podwórza. Ściany wewnętrzne działowe, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza pod potrzeby nowego właściciela. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze z samodzielnymi wejściami z ulicy. Czynsz do zarządcy to około 860 złotych. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z sieci miejskiej. Na podłodze gres. Ściany malowane. Sufity podwieszane. Dużą witryna od strony ulicy. Doskonała lokalizacja. W pobliżu sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, restauracje. Nieruchomość jest prawdziwą okazją dla tych, którzy poszukują miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nie tylko zapewnia on gotową infrastrukturę, ale także bogatą możliwość kreatywnego wykorzystania. Doskonała inwestycja, która daje możliwość wielu korzyści i sukcesów. Lokal do wydania od zaraz! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN CENTRUM, 990 000 zł
powierzchnia:
113 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Okolice placu Kościuszki, lokal handlowo-usługowo-biurowe, przy ruchliwej okolicy w centrum Szczecina. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności typu; gabinety lekarskie, kancelaria prawne, biura, sklep, szkoła językowa, salon kosmetyczny. Powierzchnia 116,5m2: - pomieszczenie biurowe 95,2m2 - magazyn 5,8m2 - korytarz-magazyn 5,1m2 - pomieszczenie socjalne 4,8m2 - przedsionek 3,4m2 - WC 2,2m2 Lokal posiada dwa wejścia, jedno bezpośrednio z ulicy z poziomu przyziemia, drugie od podwórza. Ściany wewnętrzne działowe, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza pod potrzeby nowego właściciela. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze z samodzielnymi wejściami z ulicy. Czynsz do zarządcy to około 860 złotych. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z sieci miejskiej. Na podłodze gres. Ściany malowane. Sufity podwieszane. Dużą witryna od strony ulicy. Doskonała lokalizacja. W pobliżu sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, restauracje. Nieruchomość jest prawdziwą okazją dla tych, którzy poszukują miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nie tylko zapewnia on gotową infrastrukturę, ale także bogatą możliwość kreatywnego wykorzystania. Doskonała inwestycja, która daje możliwość wielu korzyści i sukcesów. Lokal do wydania od zaraz! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 8 600 zł
powierzchnia:
86 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy. Lokal idealnie sprawdzi się pod sklep (pozwolenie na alkohol), salon meblowy, salon Jubilerski, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, Barber, Winiarnię, biuro podróży, Bank jak i wiele innych o podobnej tematyce. Nieruchomość o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych, nieopodal biurowce, galerie handlowe, liczne restauracje, komunikacja miejska. Lokal bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Lokal klimatyzowany, z zainstalowanym oświetleniem na szynoprzewodach. Z głównej sali wejście do sanitariatu. Rozprowadzona instalacja alarmowa - bez osprzętu, dwa floorboxy (puszki w podłodze). OPŁATY: * 8.600zł netto miesięczny czynsz najmu dla właściciela, * ok 1200zł miesięczne opłaty do wspólnoty, * zużycie mediów - prąd, ewentualne rozliczenie ZW, CW, CO KAUCJA: * 10.000zł Przy budynku znajduje się ogólnodostępny parking, a zarazem tuż obok znajduje się centrum handlowe z bezpłatnym parkingiem przez pierwsze 60min po pobraniu biletu. Zapraszam po więcej informacji i na prezentację. Klucze w biurze. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN GUMIEŃCE, 6 702 zł
powierzchnia:
230 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Na wynajem lokal w stanie idealnym, gotowy do rozpoczęcia działalności przy ul. Cukrowej. Powierzchnia: 230 m2: - sala główna/ sala sprzedaży - ok. 65 m2 - antresola / biuro - ok. 27 m2 (wys. 3,3 m) - magazyn I - 20 m2 - magazyn II - 32 m2 (wys. 4 m) - z bramą 2x2 m - możliwość wjazdu wózkiem widłowym - magazyn III - 46,5 m2 (wys. 3,8 m) Dodatkowo: pomieszczenie socjalne/kuchnia, łazienka, komunikacja Lokal jasny, przestronny, z systemem ogrzewania (piec na pelet). Na podłodze: kafle oraz posadzka bezpyłowa. Duża ilość gniazd elektrycznych, również trójfazowe. Lokal posiada system alarmowy (płatne 130 zł/m-c) Koszty: - czynsz najmu: 6702 zł netto + VAT /m-c (przy umowie na 3 lata), 7500 zł netto (przy umowie na 1,5 roku) - woda: 50 zł / 2 m-ce - prąd - według zużycia - system alarmowy - 130 zł / m-c Lokal idealny na siedzibę firmy, zakład stolarski lub inny - biuro + magazyn/produkcja. Polecam ze względu na lokalizację - blisko zarówno do centrum, jak i do wyjazdu z miasta., dogodny dojazd komunikacją miejską oraz ze względu na standard lokalu. Zapraszam do kontaktu i na prezentację - klucze w biurze. - POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN CENTRUM, 6 930 zł
powierzchnia:
126 m2
Rodzaj lokalu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Lokal jest w stanie deweloperskim, do dowolnej aranżacji przez Najemcę. Powierzchnia całkowita 126 m2 obecnie stanowi jedną salę typu open space. Lokal narożny, posiada bardzo szerokie witryny od frontu na całej długości sali sprzedaży oraz z boku. Lokal posiada wejście bezpośrednie z ulicy po kilku schodkach oraz drugie wejście z boku, ale jednocześnie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, ponieważ wzdłuż lokalu jest rampa umożliwiająca dostęp z poziomu "0". Możliwość prowadzenia w lokalu zarówno działalności handlowo - usługowej lub biurowej. Do obiektu doprowadzona jest sieć światłowodowa. Wysokość pomieszczeń parteru to ok. 400 cm do sufitu. Do lokalu doprowadzone jest ogrzewanie miejskie. Budynek wyposażony jest w parking podziemny, a przed lokalem są ogólnodostępne miejsca parkingowe (SPP). Dodatkowe opłaty to energia elektryczne wg zużycia, internet, ochrona, etc.. Do ceny sprzedaży będzie doliczony VAT. Doskonała lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych. W okolicy sklepy z odzieżą, obuwiem, sklepy spożywcze, instytucje finansowe, handel i usługi. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!