Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Gumieńce

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 599 251 zł
powierzchnia:
67 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/7
 
 
Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę garażową znajdującą się w części podziemnej . Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla zdecydowanych klientów istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 roku. Przedstawiona nieruchomość jest o powierzchni całkowitej 66,73m2 z balkonem , mieści się na pierwszym piętrze budynku. Składa; łazienka 4,51m2, lokal 53,54m2, pomieszczenie pomocnicze 8,68m2. Jest możliwość wykupienia miejsca postojowego znajdującego się w części garażowej budynku. Powstałe osiedle jest nowoczesnym miejscem zamieszkania w którym dla mieszkańców został zaprojektowany fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią. Samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu osiedla znajduje się Centrum handlowo-usługowe Atrium MOLO i Auchan. Są ścieżki dla miłośników jazdy rowerowej prowadzące od rozlewisk Odry do Dziewoklicz, stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Nasze biuro oferuje również lokal 2 lub 3 pokojowy. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy oferty i pomożemy w wyborze idealnej nieruchomości dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 511 564 zł
powierzchnia:
58 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
1/7
 
 
Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę garażową znajdującą się w części podziemnej . Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla zdecydowanych klientów istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 roku. Przedstawiona nieruchomość jest o powierzchni całkowitej 57,74m2 z balkonem , mieści się na pierwszym piętrze budynku. Składa; łazienka 4,79m2, lokal 47,24m2, aneks kuchenny 5,71m2. Jest możliwość wykupienia miejsca postojowego znajdującego się w części garażowej budynku. Powstałe osiedle jest nowoczesnym miejscem zamieszkania w którym dla mieszkańców został zaprojektowany fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią. Samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu osiedla znajduje się Centrum handlowo-usługowe Atrium MOLO i Auchan. Są ścieżki dla miłośników jazdy rowerowej prowadzące od rozlewisk Odry do Dziewoklicz, stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Nasze biuro oferuje również lokal 2 lub 3 pokojowy. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy oferty i pomożemy w wyborze idealnej nieruchomości dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 338 250 zł
powierzchnia:
36 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
3/7
 
 
Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę garażową znajdującą się w części podziemnej . Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla zdecydowanych klientów istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 roku. Przedstawiona nieruchomość jest o powierzchni całkowitej 31,27m2 z balkonem , mieści się na trzecim piętrze budynku. Składa; łazienka 4,98m2, lokal 31,27m2. Jest możliwość wykupienia miejsca postojowego znajdującego się w części garażowej budynku. Powstałe osiedle jest nowoczesnym miejscem zamieszkania w którym dla mieszkańców został zaprojektowany fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią. Samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu osiedla znajduje się Centrum handlowo-usługowe Atrium MOLO i Auchan. Są ścieżki dla miłośników jazdy rowerowej prowadzące od rozlewisk Odry do Dziewoklicz, stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Nasze biuro oferuje również lokal 2 lub 3 pokojowy. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy oferty i pomożemy w wyborze idealnej nieruchomości dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 344 375 zł
powierzchnia:
39 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
Parter/7
 
 
Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę garażową znajdującą się w części podziemnej . Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla zdecydowanych klientów istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 roku. Przedstawiona nieruchomość jest o powierzchni całkowitej 38,75m2 , mieści się na parterze budynku. Składa; łazienka 4,51m2, lokal 34,24m2. Jest możliwość wykupienia miejsca postojowego znajdującego się w części garażowej budynku. Powstałe osiedle jest nowoczesnym miejscem zamieszkania w którym dla mieszkańców został zaprojektowany fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią. Samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu osiedla znajduje się Centrum handlowo-usługowe Atrium MOLO i Auchan. Są ścieżki dla miłośników jazdy rowerowej prowadzące od rozlewisk Odry do Dziewoklicz, stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Nasze biuro oferuje również lokal 2 lub 3 pokojowy. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy oferty i pomożemy w wyborze idealnej nieruchomości dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 344 834 zł
powierzchnia:
37 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
Parter/7
 
 
Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę garażową znajdującą się w części podziemnej . Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim. Dla zdecydowanych klientów istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Planowany termin oddania to pierwszy kwartał 2024 roku. Przedstawiona nieruchomość jest o powierzchni całkowitej 37,06m2 , mieści się na parterze budynku. Składa; łazienka 5,52m2, lokal 31,54m2. Jest możliwość wykupienia miejsca postojowego znajdującego się w części garażowej budynku. Powstałe osiedle jest nowoczesnym miejscem zamieszkania w którym dla mieszkańców został zaprojektowany fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią. Samo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu osiedla znajduje się Centrum handlowo-usługowe Atrium MOLO i Auchan. Są ścieżki dla miłośników jazdy rowerowej prowadzące od rozlewisk Odry do Dziewoklicz, stanowiące znakomite miejsce na aktywny wypoczynek. Nasze biuro oferuje również lokal 2 lub 3 pokojowy. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy oferty i pomożemy w wyborze idealnej nieruchomości dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 789 000 zł
powierzchnia:
66 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
2/3
 
 
Zamieszkaj na nowym i zamkniętym osiedlu Harmonia na Gumieńcach. Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, 3 - piętrowego budynku oddanym do użytkowania w 2 połowie 2020r. Jeśli cenisz sobie komfort w nowszym budownictwie, bezpieczeństwo na monitorowanym i zamkniętym osiedlu oraz dogodną lokalizację, to ta oferta świetnie pasuje do Twoich potrzeb. Na powierzchnię lokalu 65.92m przypada przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęty AGD, dwie ustawne sypialnie, szeroki przedpokój oraz łazienka. Dużym atutem jest zabudowany balkon, z którego można podziwiać piękne zachody słońca. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie oraz gotowe do wprowadzenia co zapewnia wygodę przyszłemu nabywcy. Ściany wygładzone, na podłodze znajdują się panele najwyższej klasy ścieralności, łazienka wykończona gresem aż pod sufit. Instalacja elektryczna została rozprowadzona indywidualnie przez obecnych właścicieli dzięki czemu każdy pokój ma gniazdko multimedialne oraz telewizyjne, a na balkonie znajduje się gniazdko elektryczne oraz lampa oświetleniowa. Miesięczny czynsz do wspólnoty przy zamieszkałych 3 osobach wynosi 712zł, dodatkowo płatny jest prąd według zużycia. W budynku nie ma podłączenia do gazu. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla najmniejszych pociech oraz siłownia pod chmurką, a w pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola oraz kluby dziecięce. W niedalekiej odległości są też sklepy, siłownia, przystanek autobusowy oraz park Handlowy przy Rondzie Hakena. Łatwy i szybki dojazd do centrum miasta jak i na obrzeża. W pobliżu wyjazd na drogę ekspresową S3 i autostradę oraz granicę z Niemcami. Zakup szczególnie polecam osobom, które cenią sobie uroki życia na spokojnym, nowym i zamkniętym osiedlu w dogodnej lokalizacji. Cena do negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości oraz do składania ofert zakupu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 392 370 zł
powierzchnia:
29 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
3/7
 
 
Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 29m2, usytuowaną w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku, przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Mieszkanie, położone na 3. piętrze z balkonem, oferuje komfortowe warunki zamieszkania. Opis techniczny: - Powierzchnia: 29 m2 - Układ: Kawalerka z aneksem kuchennym - Mieszkanie wyposażone w takie sprzęty jak: Zmywarka, pralka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna - Meble: Wykonane na wymiar, w pełni wyposażone - Balkon: Tak, idealne miejsce na relaks - Łazienka: Prysznic, wysoki standard wykończenia - Czynsz to tylko 290zł Udogodnienia w Kompleksie Mieszkalnym: - Basen kryty dostępny dla mieszkańców - Sauna - Siłownia - Restauracja Doskonała Lokalizacja: -Dzielnica: Gumieńce - 10 minut od centrum Szczecina - Blisko centrum handlowego Molo, IKEA, Uniwersytet Szczeciński Dodatkowe informacje - Lokal użytkowy na cele mieszkaniowe - Lokal sprzedawany na pełną fakturę VAT 23% - Cena podana brutto - Idealne mieszkanie inwestycyjne Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację mieszkania. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 749 000 zł
powierzchnia:
54 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
3/3
 
 
W ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, 3 - piętrowego budynku z 2016 roku na osiedlu Nowa Cukrownia - GUMIEŃCE. Na powierzchnię 55,90 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym z którego prowadzi wyjście na balkon ( 27,87 m2); - sypialnia z szafą w zabudowie typu Komandor (11,27 m2); - mniejsza sypialnia wraz z kolejną dużą szafą w zabudowie (8,31 m2); - łazienka (3,68 m2); - przedpokój oraz korytarz. Mieszkanie bardzo ustawne, duży salon połączony z kuchnią. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie pod wymiar oraz sprzęt AGD pozostający w cenie mieszkania. Na podłogach w pokojach panele, w łazience kafle. Sypialnia ustawna, na wyposażeniu duża szafa w zabudowie z lustrzanymi frontami. Kolejna sypialnia mniejsza, również wyposażona w dużą szafę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, WC, pralka, szafka w zabudowie, duże lustra, umywalka oraz grzejnik drabinkowy. Na suficie w salonie podświetlenia, ściany malowane. Mieszkanie jest słoneczne i tym samym ekonomiczne w utrzymaniu. Czynsz około 450 zł z funduszem remontowym i zaliczką na zimną wodę i śmieci. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Idealne zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum, jak i również wyjazdem ze Szczecina w stronę autostrady. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, uczelnie wyższe, restauracje, siłownia, przychodnia, apteka, sklepy Żabka, Biedronka, Lidl, stacja paliw Orlen, boisko wraz z placem zabaw, szkoła i basen. Mieszkanie poza uzupełnieniem w lampy nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest niemal gotowe do wprowadzenia. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentacje. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 339 000 zł
powierzchnia:
37 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
4/5
 
 
Od dzisiaj NOWA CENA! *SPÓŁDZIELCZE - WŁASNOŚCIOWE* Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, 5 piętrowego bloku z 1999r. W bloku niema windy. Budynek znajduje się przy ul. Kręta, w dzielnicy GUMIENCE. Całkowita powierzchnia mieszkania 37m2, powierzchnia użytkowa 32,8m2. Mieszkanie składa się z: pokoju, osobnej kuchni, korytarzu, łazienki (wanna) z WC. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne z widokiem na panoramę miasta, zieloną okolice i Jezioro Słoneczne (odległość 20m). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Klatka schodowa po remoncie. Do końca roku będą wymieniać dach. Do mieszkania przynależy piwnica. Położenie budynku umożliwia zarówno szybkie dotarcie do ścisłego centrum miasta z pełną infrastrukturą handlową i usługową jak i terenów rekreacyjnych znajdujących się w niewielkiej odległości od bloku. W pobliżu budynku rozbudowany węzeł komunikacyjny; liczne przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe, autobusowe - dokładnie 50m). W najbliższej okolicy znajdują się również: Szkoła, przedszkola, żłobek, apteki, Kościół, Przychodnia weterynaryjna, sklepy (Netto, Biedronka, Żabka, Ster, McDonald"s, Castorama itd.). W bliskiej odległości znajduje się również przychodnia. Czynsz administracyjny w wysokości około 430 zł na 2 osoby (w tym zaliczki na ciepłą i zimną wodę, centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, ścieki, opłaty administracyjne, fundusz remontowy), dodatkowe opłaty za prąd. Dom ogrodzony, zamykany na pilota, również 2 wjazdy do podwórka: ze strony Ku Słońcu i ze strony Kręta, zawsze wiele wolnych miejsc parkingowych. Mimo tego w okolice domu również jest możliwość parkingu poza strefą płatnego parkowania. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej. Zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy mogą nabyć to mieszkanie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem. Całe wyposażenie mieszkania w cenie (w tym: meble, pralka, lodówka, wyposażenie kuchni - meble kuchenne w zabudowie). W chwili obecnej mieszkanie jest wynajmowane ( jest możliwość dogadania się, Najemcy porządni ludzi, chętnie dalej będą wynajmować mieszkanie). Oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację! Cena do negocjacji. Rozmawiam również w języku ukraińskim lub rosyjskim! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN GUMIEŃCE, 580 000 zł
powierzchnia:
37 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2/3
 
 
Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu - Nowa Cukrownia. Jeśli cenisz sobie komfort oraz wygodę to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą stylowego i klimatycznego loftu. Mieszkanie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, znajduje się na 2 piętrze w budynku apartamentowym powstałym w wyniku przebudowy części starej Szczecińskiej cukrowni. Lokal został wykończony i wyposażony w 2023 roku, jest w stanie idealnym oraz gotowy do dalszej aranżacji. Powierzchnia przypada na 37.2m i składa się z: - przedpokój z szafą w zabudowie - łazienkę, w której znajduję się wanna wraz z deszczownicą i przesuwanym parawanem - przestronny salon z praktyczną kuchnią wyposażoną w sprzęty AGD - sypialnię, w której znajduje się lóżko oraz pojemna szafa Charakter mieszkaniu nadaje ścianka loftowa oddzielająca część sypialnianą od części dziennej oraz drewniana belka. Atutem jest dogodna lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie są sklepy, poczta, paczkomat, przystanek autobusowy oraz siłownia. Niedaleko znajduje się Uniwersytet Szczeciński oraz Park Handlowy przy Rondzie Hakena. Łatwy i szybki dojazd do centrum miasta jak i na obrzeża. W pobliżu wyjazd na drogę ekspresową S3 i autostradę oraz granicę z Niemcami. Czynsz z zaliczkami do wspólnoty wynosi ok. 200zł dodatkowo płatne jest ogrzewanie z SEC oraz prąd według zużycia. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Zakup jest idealną propozycją dla singla, pary lub inwestycyjnie w celu wynajmu. Mieszkanie gotowe do wydania. Gorąco polecam i zapraszam do umówienia się na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Mieszkania Szczecin Gumieńce


Oferujemy mieszkania w Szczecinie Gumieńcu, dając każdemu szansę na zakup własnego M. Jako doświadczone biuro nieruchomości jesteśmy świadomi zróżnicowanych potrzeb klientów. Dlatego wyróżniamy się naprawdę bogatą ofertą, która obejmuje mieszkania o różnym standardzie. Wychodzimy naprzeciw każdego klienta, pomagając w znalezieniu mieszkania idealnego. Chętnie przedstawiamy posiadane oferty, robiąc to w sposób dokładny i wyczerpujący. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zaufał właśnie nam, czuł się bezpiecznie.

Mieszkania Szczecin Gumieńce – jakie mieszkania posiadamy w ofercie?


Nasza oferta jest naprawdę zróżnicowana. Proponujemy mieszkania o różnym metrażu, nie zapominając zarówno o singlach, jak i rodzinach z dziećmi. Oferowane przez nas mieszkania w Szczecinie Gumieńcu to różna ilość pomieszczeń i ich rozkład. Stawiamy na mieszkania zarówno perfekcyjnie urządzone, do których można wprowadzić się natychmiast, jak i te, które wymagają remontu bądź odświeżenia. Nasze oferty są naprawdę zróżnicowane cenowo, co także jest ukłonem w stronę osób planujących zakup mieszkania. Nie zapominamy o żadnym z klientów. Jeśli szukają Państwa mieszkania w Szczecinie Gumieńcu, warto zapoznać się z naszą ofertą!