Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
POLICE MŚCIĘCINO, 800 000 zł
powierzchnia:
250 m2
 
 
 
 
 
 
Do sprzedania obiekt gospodarczo-magazynowy położony w miasteczku rzemieśliczym w Policach. Obiekt składa się hali produkcyjnej o powierzchni około 200 m2 (wysokość 3,20 m), pomieszczeń biurowo-magazynowych i pomocniczych o łącznej powierzchni około 50 m2, budynku socjalnego o powierzchni 180 m, który częściowo został zaadaptowany na mieszkanie. Część mieszkalna o powierzchni około 90 m2, składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu wszystkie okna zostały wymienione na PCV. Łazienka w glazurze i terakocie z wanną i kabiną prysznicową. Pozostała część mieszkania wymaga wykończenia, m.in. położenia podłóg, wykończenia ścian. Dach dwuspadowy kryty. Cały obiekt ogrzewany piecem na opał stały. Hala produkcyjna posiada wentylację. Obiekt postawiony jest na działce o pow. 1396 m2. Oferta godna polecenia. Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
SZCZECIN CENTRUM, 55 000 000 zł
powierzchnia:
10528 m2
 
 
 
 
 
 
Budynek powstał na przełomie XIX i XX wieku, rozbudowany w latach późniejszych. W okresie użytkowania nie przeprowadzono w nim gruntownych remontów, dokonano jedynie bieżących napraw i konserwacji. Budynek w stanie stosownym do wieku, w dobrym stanie techniczno-użytkowym. Stan elementów konstrukcyjnych dobry. Remontu lub wymiany wymaga częściowo stolarka okienna, pozostały stan wykończeniowy wykazuje dobrą gospodarkę remontową obiektu.Dane techniczne budynku: Powierzchnia zabudowy 1795,00 m2 powierzchnia użytkowa 10 528,49 m2 kubatura 52 705,00 m3 wysokość budynku 33,50 m ilość kondygnacji: 8 nadziemnych, 2 podziemne komunikacja: klatki schodowe 5 szt. windy 6 szt. Budynek jest przyłączony do sieci miejskiej w zakresie: -przyłącza wodnego i kanalizacyjnego podłączone do sieci miejskiej, -instalacja oświetleniowa i zasilająca windy, -wentylacja grawitacyjna ,wewnętrzna instalacja c.o. - ogrzewanie wodne zasilane z węzła wymiennikowego podłączonego do sieci miejskiej, rozgraniczone w sposób umożliwiający odcięcie części biurowo- administracyjnej budynku od części handlowej. klatki schodowe 5 szt. windy 6 szt. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!