Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
LUBIESZYN, 28 500 zł
powierzchnia:
1500 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Na wynajem hala produkcyjna w miejscowości Lubieszyn ( 800m od przejścia granicznego), 7 km od Szczecina. Hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500m2, część posadzki ESD. Jest ogrzewana, doświetlona światłem dziennym. Połączona bezpośrednio z dwupiętrowym obiektem socjalno-biurowym o powierzchni 600m2 plus piwnice oraz bliźniaczą drugą halą magazynowo - produkcyjną o powierzchni 750 m2. Na parterze pomieszczenia socjalne, szatnie, toalety. Całość położona na ogrodzonej działce o powierzchni 15000m2 bezpośrednio przy drodze krajowej, przy granicy z Niemcami. Dogodny wjazd i wyjazd TIR, droga wokół budynku, parkingi, betonowy plac manewrowy przed magazynem wraz z rampą wyładowczą. Dużo miejsc parkingowych dla klientów. Własna stacja transformatorowa 42kW z możliwością zwiększenia mocy. Ogrzewanie centralne (piec węglowy). Właściciel obiektu zapewnia obsługę ogrzewania. Dodatkowa powierzchnia magazynowa w 10 kontenerach 40". Duża powierzchnia terenów zielonych. Podana cena jest cena netto. Możliwość wynajęcia biur, kontenerów, gruntu oraz wynajmu tylko połowy hali - 750m2. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
LUBIESZYN, 14 250 zł
powierzchnia:
750 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Na wynajem hala produkcyjna w miejscowości Lubieszyn ( 800m od przejścia granicznego), 7 km od Szczecina. Hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 750m2, część posadzki ESD. Jest ogrzewana, doświetlona światłem dziennym. Połączona bezpośrednio z dwupiętrowym obiektem socjalno-biurowym o powierzchni 600m2 plus piwnice oraz bliźniaczą drugą halą magazynowo - produkcyjną o powierzchni 750 m2. Na parterze pomieszczenia socjalne, szatnie, toalety. Całość położona na ogrodzonej działce o powierzchni 15000m2 bezpośrednio przy drodze krajowej, przy granicy z Niemcami. Dogodny wjazd i wyjazd TIR, droga wokół budynku, parkingi, betonowy plac manewrowy przed magazynem wraz z rampą wyładowczą. Dużo miejsc parkingowych dla klientów. Własna stacja transformatorowa 42kW z możliwością zwiększenia mocy. Ogrzewanie centralne (piec węglowy). Właściciel obiektu zapewnia obsługę ogrzewania. Dodatkowa powierzchnia magazynowa w 10 kontenerach 40". Podana cena jest cena netto. Możliwość wynajęcia biur, kontenerów, gruntu oraz drugiej bliźniaczej hali. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN POMORZANY, 29 635 zł
powierzchnia:
872 m2
 
 
 
 
 
 
Do wynajęcia obiekt biurowy o powierzchni 871,63 m2, znajdujący się na działce o powierzchni 1.1300 ha, położonej w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie kompleksu w którego skład wchodzą powierzchnie magazynowo-warsztatowe i biurowe oraz miejsca parkingowe. Budynek trzykondygnacyjny o jednostkowych powierzchniach: parter - 254,39 m2, pierwsze piętro - 300,21 m2 oraz drugie piętro - 317,03 m2. Wszystkie obiekty na terenie kompleksu są aktualnie w trakcie generalnego remontu a tym samym, na tym etapie, jest możliwość adaptacji pomieszczeń ściśle pod potrzeby najemcy. Istnieje możliwość najmu całości lub części budynku oraz pojedynczych pomieszczeń. Wielkość pokoi biurowych od 15 m2 do 56 m2. Jest także możliwość wynajęcia dodatkowo powierzchni magazynowych bądź warsztatowych. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Tamy Pomorzańskiej. Obiekt z doskonałym dojazdem do centrum miasta jak również wszystkich dróg wylotowych ze Szczecina, w kierunku na S3 w stronę granicy Niemieckiej oraz Gorzowa Wielkopolskiego i przeprawy promowej w Świnoujściu. Dojazd drogą asfaltową. Teren ogrodzony, instalacja alarmowa i monitoring. Miejsca parkingowe na terenie przynależnym do obiektu. Czynsz ofertowy 34 zł netto za m2 + VAT + media. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na SPRZEDAŻ
CECENOWO, 6 000 000 zł
powierzchnia:
53600 m2
Rodzaj obiektu:
SPORTOWO-REKREACYJNY
 
 
 
 
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana , położona w miejscowości Cecenowo . Zespół pałacowo-parkowy utworzony na początku XIX wieku. Działka o powierzchni 5,36 ha . Nieruchomość stanowi zespół pałacowo-parkowy składający się z dwóch części , powstałych w różnym czasie i odznaczających się całkowicie odmiennymi formami . Część starsza zbudowana została w latach 1812-1914 i posiada formę pałacu . Ma stosunkowo prostą, właściwą dla niedużych dworów wiejskich bryłę . Młodsza część budowli powstała w latach 1864-1889 i posiada formę pałacu. Ma znacznie większą kubaturowo i bardziej rozczłonkowaną bryłą, a także bogatą elektryczną dekoracje elewacji . Budowla jest dwukondygnacyjna , przykryta dachem dwuspadowym , posiada narożną czterokondygnacyjną wieżę oraz łącznik ze starszą częścią pałacu. Szacunkowa powierzchnia budynków wynosi 1505,90m2. W parku krajobrazowym otaczającym pałac zachowały się liczne drzewa pomnikowe ( jodła, buk, klon). Kościół filialny murowany 1867-1868. Dojazd do nieruchomości dogodny- drogą utwardzoną. 7 km w linii prostej od morza. Podana cena jest ceną netto , należy doliczyć 23% podatku VAT. Zapraszam serdecznie na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!