Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

obiekty na wynajem

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na WYNAJEM
MIERZYN, 3 000 zł
powierzchnia:
250 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni ok. 250 m2. Na całkowitą powierzchnię składa się: - hala (wys. 270 cm) o powierzchni ok. 170m2 podzielona na 3 osobne pomieszczenia o powierzchniach: 90m2 ; 39 m2 ; 38 m2. - pomieszczenie socjalne 6,8 m2 wraz z toaletą - biuro z oddzielnym wejściem i obsługi klientów Wymiary wjazdu do hali: szerokość 340 cm, wysokość: 240 cm Przed budynkiem miejsca do parkowania, dojazd drogą nieutwardzoną (bardzo krótki odcinek) wjazd z ul. Długiej. Doskonała lokalizacja z uwagi na bliskość drogi głównej (Welecka), miejsce zaciszne w odosobnieniu od innych budynków. Hala murowana, teren wokół ogrodzony, posadzka niepylna. Hala nie jest ogrzewana ale jest możliwość przywrócenia ogrzewania we własnym zakresie. Możliwość podłączenia siły. Duże możliwości adaptacyjne pod różną działalność. Wynajem na minimum rok. Wymagana kaucja w wysokości 3500 zł. Cena najmu 3000 zł/ 1 miesiąc + opłaty eksploatacyjne woda/prąd. (cena do lekkiej negocjacji) Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji. Biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
OBIEKT na WYNAJEM
SZCZECIN POGODNO, 15 000 zł
powierzchnia:
430 m2
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 430 m2, w tym 30 m2 powierzchni biurowej. Na całkowitą powierzchnię składa się: - hala produkcyjno-magazynowa (wys. min. 3,8 m), - trzy pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie socjalne -toaleta. Hala w bardzo dobrym stanie, doskonale doświetlona światłem dziennym. W hali zainstalowane jest również oświetlenie elektryczne. Pomieszczenia biurowe są ogrzewane. Hala jest nieogrzewana. Posadzka bezpyłowa. Do hali prowadzą trzy wejścia - jedno poprzez powierzchnię biurową, a dwa bezpośrednio do hali, poprzez szerokie, przeszklone dwuskrzydłowe drzwi. Teren wokół hali jest ogrodzony, parking przy hali dostępny dla najemcy na wyłączność. Możliwość dojazdu samochodów typu TIR. Czynsz najmu 15 000 PLN netto oraz media według wskazań liczników. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni - w sumie 630 m2 oraz trzech kontenerów w cenie 20 000 PLN. Opcja sprzedaży całości za 3 500 000 PLN. Doskonała lokalizacja -blisko Centrum, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy w tym sieciowe, szkoły. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!