Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN WARSZEWO, 600 000 zł
powierzchnia:
636 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Pięknie położona działka budowlana nr 30/26 o pow. 636 m2 na ul. Brytyjskiej. Pełne uzbrojenie, przyłącza: wod.-kan., gazowe i skrzynka ZK. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy to 40% pow. działki. Brytyjska jest tzw ,,ślepa uliczką". Mały ruch samochodowy, zawsze miejsca parkingowe dla mieszkańców, cisza i spokój, sielska atmosfera. Od wschodu strumień ,,Bystry rów", widok na panoramę Szczecina. Od południa zabudowa jednorodzinna, dalej przejście pasażem dla pieszych w pobliżu żłobka nr 9 "Przy strumyku" do ulicy Duńskiej. Od zachodu i północy, ulica i zabudowa domów. Wygodny dojazd do miasta przez Jemiołową>Duńską lub Jemiołową>Włoską>Warcisława. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość- bezpośrednio -znajduje się na niej tablica ułatwiająca zlokalizowanie i ocenę jej walorów (patrz zdjęcia). Możliwość powiększenia działki poprzez dzierżawę, łącznie do ok 1500 m2. Dodatkowo w opcji, działka posiada projekt domu z 3 kondygnacjami o łącznej powierzchni użytkowej 220 m2. W projekcie 3 niezależne mieszkania z oddzielnym wejściem - w każdym łazienka, kuchnia i 2 pokoje. Zapraszam. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GIŻYN, 290 000 zł
powierzchnia:
3670 m2
 
 
 
 
 
 
Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w m. Giżyn. Jest to miejscowość położona w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim, powiecie pyrzyckim, gminie Pyrzyce, o powierzchni 3670 m2. Rodzaje użytków występujących na w/w działce, tj : Ps IV - 0.1484 m2, Ł IV - 0.0367, Lz IV - 0.1819 m2. Miejscowość Giżyn znajduje się pomiędzy Jeziorem Miedwie i Jeziorem Krzekna. Ciekawostką jest, że we wsi znajduje się most z kamienia polnego pochodzący z 1872r. Umieszczony jest nad kanałem łączącym jezioro Miedwie z jeziorem Będogoszcz. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagopspodarowania przestrzennego. W związku z tym można wystapić o Decyzję o warunkach zabudowy. Dla sąsiedniej działki wystąpiono o warunki zabudowy, Decyzja z 08.2019r. pod budowę budynku mieszkalnego z garażem wbudowanym, w zabudowie zagrodowej. W rejonie niniejszej działki znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne. Dojazd do działki z drogi asfaltowej, do której działka przylega dluższym bokiem granicy. W drodze głównej znajdują się sieci uzbrojenia podziemnego, tj. sieć elektroenergetyczna ze skrzynka ZK oraz sieć wodociągowa i sieć gazowa. Działka w kształcie prostokata o wymiarach, tj: dł. ok. 73 m, szer.ok.50 m. Teren płaski,lekko porośnięty samosiejkami. Miejscowość urokliwa, blisko do J. Miedwie lub J. Krzekna, Super miejsce dla ludzi zajmujacych się np wędkarstwem lub żeglarstwem. Blisko znajduje się kanał, którym można przepłynać do jeziora. Wjazd na działkę od wsch,ogród od zach. Cena ofertowa jest do rozmów. Zapraszam do zapoznania się z niniejsza nieruchomością gruntowa. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STARGARD, 80 340 zł
powierzchnia:
1540 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1540 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĄ O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku 9 m, dach dwuspadowy. Ponadto wydano warunki przyłączy energii elektrycznej i wody oraz wykonano na działce przyłącze energii elektrycznej. Działka położona w malowniczym miejscu, wieś siedliskowa o niskiej intensywności zabudowy w pobliżu dwa zabudowania. 34 km od południowej granicy Szczecina, 29 km od centrum Szczecina. Do działki należy kupić udział w drodze w wysokości 1000 zł. We wsi urząd gminy, blisko przystanek PKS. Stara Dąbrowa (pierwotna własność rycerska) położona jest w środkowej części gminy, w odległości ca 1 km na południe od drogi krajowej nr 142 Szczecin - Wielgowo - Chociwel. Od strony płd. - zachodniej wieś sąsiaduje z Kickiem (odległość ca 3 km). Bezpośrednio po zachodniej i północnej stronie strefy zabudowy wsi przebiegają linie kolejowe Stargard - Dobra i Stargard - Ińsko. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!