Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
WOŁCZKOWO, 425 000 zł
powierzchnia:
1038 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Przedmiotem oferty jest działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o łącznej powierzchni 1038 m2. LOKALIZACJA Działka jest położona w w Wołczkowie na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. . O NIERUCHOMOŚCI W planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna i bliźniaczą. Działka bezpośrednio z dojazdem drogą polną, częściowo uzbrojona, na działce skrzynka ZK, w trakcie uzbrajania woda i kanalizacja. Teren płaski. Droga dojazdowa do działki będzie budowana przez gminę, zgodnie z uchwałą z 2016r. Podana cena jest BRUTTO z 23% VAT. Atrakcyjne położenie, dla osób ceniących ciszę z dala od hałasu wielkomiejskiego. PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: Działka 1038 m2 posiada następujące warunki: - 6 MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług budynek mieszkalny jednorodzinny, - Powierzchnia użytkowa usług w budynku mieszkalnym - max. 200,0 m2, jednak nie więcej niż 50% powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego, - forma zabudowy - zabudowa wolnostojąca, bliźniacza; - wysokość zabudowy mieszkaniowej - 2 kondygnacje nadziemne, w granicach: od 8,0m do 11,0m - zabudowy - max. 25 % powierzchni działki przy realizacji jedynie funkcji mieszkaniowej, max. 40 % powierzchni działki przy realizacji również usług - biologicznie czynnej - min 40 % powierzchni działki Cena do negocjacji. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ OFERTY! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
CZARNA ŁĄKA, 52 100 zł
powierzchnia:
1042 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Ucieknij od zgiełku miasta i poczuj magię natury! Marzysz o własnej oazie spokoju nad jeziorem? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Działka nie jest objęta MPZP i nie posiada decyzji o warunkach zabudowy dlatego może służyć jako działka rekreacyjna w malowniczej okolicy Jeziora Dąbie stać się idealnym miejscem na odpoczynek od codziennej rutyny i bliski kontakt z naturą. Położona w kompleksie działek, zapewniając kameralną atmosferę Z potencjałem przekształcenia w działkę rolno-budowlaną (po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy) Zgodnie z przepisami bez pozwolenia można postawić dom o łącznej powierzchni zabudowy do 70 m2; ( zewnętrzny obrys budynku), z poddaszem użytkowym (o łącznej powierzchni użytkowej do 90 m2;). Inwestycja: - Idealna na relaks i weekendowe wypady - Możliwość stworzenia wymarzonego domku letniskowego - Pewna lokata kapitału na przyszłość Uzbrojenie: - prąd - wykonane przyłącze, - wodociąg - włączenie do sieci (własne ujęcie do tego czasu), - kanalizacja - włączenie do sieci (zbiornik bezodpływowy do tego czasu), Atuty: - Cena bez VAT 23% - Kupujący ponosi koszt PCC - Oferta bezpośrednia - koszty ponosi strona sprzedająca! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Nie czekaj - skontaktuj się z nami już teraz i zrealizuj swoje marzenia o własnym miejscu nad jeziorem! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
NOWOGARD, 750 000 zł
powierzchnia:
111966 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Atrakcyjna oferta 1,5 km od centrum Nowogardu. Miejscowość nad jeziorem, działka przylega do lasu. Wydano ostateczną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę 96 domów mieszkalnych jednorodzinnych na działkach od 800 do 1200 m2 z wbudowanymi garażami. Wyposażenie oraz podłączenie projektowanej inwestycji do istniejących nowych urządzeń infrastruktury technicznej na warunkach uzyskanych od administratorów infrastruktury. Istniejące lub projektowane uzbrojenie terenu jest wystarczające dla zamierzenia budowlanego. Teren jest w zasięgu obsługi istniejących sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej, która jest w stanie zapewnić dostawę prądu i wody oraz odprowadzić ścieki. Porozumienie z Gminą Nowogard, z którego wynika, że właściciel nieruchomości zobowiązał się do wybudowania sieci wodociągowo - kanalizacyjnej wraz z drogą o długości 500 m. W sąsiedztwie zabudowa siedliskowa i domy jednorodzinne. Wydano warunki techniczne przyłączy energii elektrycznej. Inwestor mający zamiar budowy na działkach wybuduje wodociąg i poprowadzi kanalizację na własny koszt i po wybudowaniu przekaże gminie. Budynki wolno stojące do dwóch kondygnacji nadziemnych. Wskaźnik powierzchni zabudowy do 30%, powierzchnia biologicznie czynna min. 50%, szerokość elewacji frontowej 12 do 18 m, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki do 3,5 m. Geometria dachu: 25 do 45 stopni, wysokość głównej kalenicy do 9 m, układ połaci dachowych dwuspadowy lub wielospadowy, dopuszcza się budowę lukarn i okien połaciowych, kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki dowolny. Teren posiada pośredni dostęp do drogi gminnej, nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów na cele nierolne i nieleśne. Użytki RIVa, RIVb i RV, Ls. Wydano decyzję stwierdzającą brak potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko, nie znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Większa działka 8,2955 ha została podzielona na 11 działek o powierzchni od 971 m2 do 2,9740 m2. Zatwierdzony projekt podziału jest zgodny z warunkami zabudowy z 2020 roku. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!