Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KAMIEŃ POMORSKI, 7 000 000 zł
powierzchnia:
100000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu "pod klucz" wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KRZYWICE, 128 760 zł
powierzchnia:
3219 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,INWESTYCYJNA,REKREACYJNA
 
 
 
 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek budowlanych, położonych w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego, z bardzo dobrym połączeniem z trasą krajową S6 Szczecin-Gdańsk. Czas dojazdu do Goleniowa - jedyne 10 minut. Nowa cena - teraz tylko 40,00 zł/m2 NIERUCHOMOŚĆ BEZ PIEROWOKUPU KOWR !!!! W 2011 roku dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 1 budynku mieszkalnego jednorodzinnego. To bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość !!!! PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna - możliwość podpiwniczenia, - dwie kondygnacje - parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy do 25%, - kąt nachylenia dachu - 25* - 50*, - wysokość budynku - do 9,50 m, - układ głównej kalenicy - dowolny, - szer. elewacji frontowej - do 17,0 m, - wysokość do okapu - 6,0 m, - wysokość okapu - do 4 0m, - pow. biologicznie czynna - min 20%. W pobliżu znajduje się Obszar Natura 2000 "Ostoja Goleniowska" oraz dwa Rezerwaty Przyrody "Krzywicki Mszar" i "Wrzosiec". Przedmiotowy teren ze względu na lokalizację oraz liczne walory przyrodnicze idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, stworzenie stadniny koni, gospodarstwa agroturystycznego itp. Media: - bezpośrednio przy działkach znajduje się  prąd; - woda w odległości ok. 450 m - wydane pozwolenie na budowę sieci wodociągowej; - gaz w odległości ok. 450 od granicy osiedla; - kanalizacja sanitarna - brak sieci, zgoda na szambo lub przydomową biologiczną oczyszczalnię ścieków; Krzywice położone są w gminie Osina, powiat goleniowski, ok. 10 km od Goleniowa, 15 km od Nowogardu, 50 km od Szczecina, 6 km od lotniska Szczecin-Goleniów. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu !!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DOŁUJE, 350 000 zł
powierzchnia:
2000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch działek budowlanych położonych w Dołujach, gm. Dobra przy ul. Kolibra. Działki o łącznej pow. 2000 m2, położone obok siebie, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - uchwała nr V/35/98 z dnia 28.05.1998 r. - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Parametry zabudowy: - max. wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji, - wysokość budynku - do 8,0 m do kalenicy, - dachy dwu- lub wielospadowe, o kącie nachylenia dachu do 50*, - max. pow. zabudowy - do 15%, - min. dwa miejsca postojowe, - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi dojazdowej - 5,0 m Dopuszcza się realizację obiektów usługowych nieuciążliwych dla środowiska o wielkości do 10% pow. terenu oraz budynków gospodarczych, garaży, a także zieleni wysokiej i niskiej urządzonej. Działka położona w terenie ograniczonej ochrony archeologicznej (W III) - wymagane zgłoszenie rozpoczęcia robót ziemnych i ustalenie nadzoru archeologiczno-konserwatorskiego. Działka posiada dostęp do drogi prywatnej, gruntowej (w cenie działki udział w drodze). Porośnięta samosiejami. MEDIA - kanalizacjia sanitarna - bezpośrednio przy działce, w drodze dojazdowej, - gaz - bezpośrednio przy działce, w drodze dojazdowej - prąd - w drodze dojazdowej - wodociąg - brak Dołuje położone są ok. 7 km od Dobrej Szczecińskiej oraz 10 km od centrum Szczecina. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. CENA DO NEGOCJACJI POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
STARGARD, 13 748 700 zł
powierzchnia:
323500 m2
Rodzaj działki:
PRZEMYSŁOWA
 
 
 
 
Na sprzedaż teren z ogromnym potencjałem inwestycyjnym k. Stargardu Działka składająca się z 3 działek ewidencyjnych o łacznej powierzchni 32,35 ha. Znajduję się na terenie byłego lotniska wojskowego "Kluczewo". Teren zgodnie z ustaleniami Studium uwarunkowań oznaczony symbolami : - PS.18b.1 ( ok 50%) - tereny produkcji i składów - TO. 18b. 1 - tereny otwarte, cenne przyrodniczo. Działki na tą chwile zarośnięte krzewami i niskimi drzewami, w przeważającej części teren jest płaski, nieutwardzony. Kształtem tworzą regularny wielobok, dzięki czemu posiadają dobry potencjał podziałowy. Dojazd do działek odbywa się drogą publiczną , utwardzoną asfaltem (ul. Eskadrowa) oraz drogą wewnętrzną nieutwardzoną (odcinek ok 500 metrów, służebność gruntowa) Najbliższa okolica : * 16 km. od Centrum Stargardu * W odległości 8 km działa Regionalny Stargardzki Park Technologii Wyższych, w którym znajdują się takie firmy jak: Bridgestone, Lidl centrum dystrybucyjne, SPG Polska czy Hydroline. * Droga publiczna wyposażona w sieć energetyczną i wodociągową Działki znajdują się na terenie Kostrzyńsko- Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Daje to firmom różne dodatkowe możliwości. Poniżej zalety wymienione na stronie internetowej ww. strefy (kssse.pl) "Co może zyskać firma? - ulgę podatkową dla prowadzonej inwestycji - możliwość rozwoju przedsiębiorstwa w jego obecnej lokalizacji - dopasowanie strategii firmy do wspieranych działań - dodatkową promocję, jeśli projekty są innowacyjne - możliwość kształtowania lokalnej polityki gospodarczej" Wartość gruntu na podstawie Oszacowania Ceny, przez rzeczoznawcę, wykonanego w październiku 2022 roku. Do ceny należy doliczyć podatek VAT. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŚWIELUBIE, 78 000 zł
powierzchnia:
1478 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1478m2 w Świelubiu, 12km od Kołobrzegu. Działka z pozwoleniem na budowę i wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny, budynek gospodarczy, garaż. Projekt budowlany (dom Viking 3), badania i opinia geotechniczna o warunkach wodnych. Zgodnie z warunkami zabudowy budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, powierzchnia zabudowy do 200m2 budynek gospodarczy - wolnostojący, powierzchnia zabudowy do 50m2 garaż - wolnostojący, powierzchnia zabudowy do 50m2 Na działce media: -energia elektryczna - na działce, -gaz - w drodze (wydane warunki przyłączenia) -ścieki - zgodnie z projektem-przydomowa oczyszczalnia ścieków lub zbiornik bezodpływowy -woda - wykonane badanie i projekt dot. studni głębinowej -dostęp do drogi gminnej na działce nr 71. Pozwolenie na budowę wydane 02.06.2021r. i należy w ciągu 3 lat od tej daty rozpocząć budowę. Przyszły inwestor ma prawo do odnowienia wygasłego pozwolenia, jeśli będzie planował rozpocząć budowę po tym terminie (wystąpić z wnioskiem o nowe pozwolenie na budowę). W bliskiej okolicy znajdują się zabudowania jednorodzinne, zieleń, las. Oferta dostępna wyłącznie u nas. Zapraszamy do kontaktu POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!