Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

działki

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
KŁODOWO, 120 000 zł
powierzchnia:
1006 m2
Rodzaj działki:
REKREACYJNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka rekreacyjno-letniskowa na Osiedlu Rekreacyjnym nad jeziorem Kłodowowskim. Osiedle powstało w celu poprawy komfortu życia i bezpieczeństwa mieszkańców i użytkowników osiedla. Dojazd do działek jest zagospodarowany, drogi utwardzone oraz oświetlone latarniami. Przy samym jeziorze zagospodarowany teren do odpoczynku właścicieli działek. Na placu znajduje się duża wiata grillowa, dwa pomosty pływające. Teren zamykany elektryczną bramą oraz objęty całodobową ochroną firmy ochroniarskiej. Działka o powierzchni 1006m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta, ogrodzona z bramą wjazdową. Do jeziora ok 250metrów. Teren na działce został wyrównany pod budowę domku letniskowego. Działka posiada studnię głębinową oraz szambo. Na działce została postawiona altanka oraz domek gospodarczy z doprowadzoną wodą. Na działce znajdują się drzewka owocowe Przy działce skrzynka elektryczna. Działka posiada MPZP, tereny do zabudowy rekreacyjno-letniskowej. Działka gotowa do inwestycji. Możliwość dokupienia przylegającej działki o powierzchni 2012m2. Działka posiada doprowadzony prąd. Działka nie jest ogrodzona. Miejsce idealne na odpoczynek Zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SARBINOWO, 2 200 000 zł
powierzchnia:
1409 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1409 m2, położona ok. 140 m od plaży w Sarbinowie. Działka malowniczo usytuowana na wzniesieniu terenu. Działka objęta MPZP - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Dla funkcji usługowej wyklucza się lokalizację obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2. Dla funkcji mieszkalnej dopuszcza się wyłącznie jako towarzyszącą funkcji usługowej nie przekraczającą 30% sumy pow. użytkowej, budynków na działce. Zabudowę mieszkalną dopuszcza się w formie zabudowy jedno lub wielorodzinnej. Zabudowę mieszkaniową dopuszcza się w formie budynków wolno stojących lub wbudowanych w budynkach o funkcji usługowej. Do 4 kondygnacji naziemnych w tym poddasze - max. wysokość do 17 m. Do działki opracowano koncepcję architektoniczną wraz z wizualizacją na budowę apartamentowca o parametrach: - pow. mieszkalna 966,84 m2 - pow. użytkowa 543,02 m2 - 24 apartamenty - 13 miejsc garażowych - 11 miejsc postojowych Media: prąd i woda są na działce, gaz i kanalizacja w drodze. Cena 2 200 000 zł netto + 23% VAT. Zapraszamy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BARLINEK, 599 000 zł
powierzchnia:
5597 m2
Rodzaj działki:
INWESTYCYJNA
 
 
 
 
OKAZJA DLA INWESTORA Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę w Barlinku o pow. 5597 m2, z aktualnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej na mocy zezwolenia na lokalizację zjazdu indywidualnego z drogi wojewódzkiej nr 151, w obrębie Chrapowo-Wierzchno. Warunki zabudowy określają: - max. wskaźnik pow. zabudowy- 0,2 - teren o pow. biologicznie czynnej w ilości min.35% - szerokość elewacji frontowej - do 30 m - wysokość elewacji frontowej- do 7m - geometria dachu budynku: dach dwu lub wielospadowy o równym nachyleniu połaci w przedziale 35-45 stopni - kalenicę główną sytuować na wys. do 14 m Główne walory położenia działki to : istniejąca w sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna, piękne otoczenie lasów i jezior, czyste powietrze. Istnieje możliwość zbudowania na tej działce drugiego budynku wielorodzinnego. PUM każdego z z budynków = 735 m2 Zapraszam na prezentację nieruchomości. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!