Działający pensjonat - GOTOWIEC INWESTYCYJNY!!!

Na sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat z 15. pokojami, położony w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej.


Cena: 2 223 000 zł          Powierzchnia: 665,35 m2          Cena za m2: 3 341,10 zł


Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperujący dom gościnny położony w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej.

Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 0,23 ha, z bezpośrednim wjazdem z ul. Szczecińskiej. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 5 minut. W okolicy znajdują się zjazdy na drogi krajowe nr 6 i 11. 

Niewątpliwym atutem jest fakt, że dojazd do miejscowości nadmorskich (Mielno, Sarbinowo) zajmuje ok. 20 minut, przez co hotel może stanowić także bazę dla gości wybierających się nad morze.

Pensjonat składa się z: 

  • dwóch budynków hotelowych, o łącznej powierzchni użytkowej 492 m², w których znalazło się 15, w pełni umeblowanych pokoi gościnnych z łazienkami;
  • budynku gospodarczego (pralnia i kotłownia) o pow. 11,53 m²;
  • murowanej wiaty o pow. 97,6 m²;
  • drewnianej altany o pow. 25,41 m²;
  • garażu murowanego o pow. 38,83 m².

Budynek hotelowy nr 1 (o pow. użytk. 343,97 m²) posiada parter, dwa piętra oraz poddasze. Na parterze znajduje się duży korytarz, sala śniadaniowa/bar o pow. ok. 50 m² oraz kuchnia hotelowa wraz z zapleczem (magazyny, osobna toaleta dla gości, toaleta dla pracowników). Na półpiętrze umieszczono recepcję/biuro. Na pierwszym piętrze znalazło się 5 pokoi, na piętrze drugim - 6. Wszystkie posiadają świeżo wyremontowane łazienki z kabinami prysznicowymi i toaletami. W budynku znajduje się także kotłownia z wysokiej klasy, nowoczesnym piecem zasilanym peletem (ogrzewanie oraz podgrzewanie wody) oraz elektrycznym bojlerem do wody.

Budynek hotelowy nr 2 (o pow. użytk. 148,01 m²) posiada piwnicę (w której funkcjonuje pralnia) parter oraz piętro. W budynku znalazły się 4 pokoje z łazienkami. Do budynku przylega murowana wiata o pow. 97,6 m², która obecnie służy jako magazyn. Z powodzeniem można zmienić jej przeznaczenie i przekształcić w salę konferencyjną, jadalnię, dom weselny, salę rozrywki itp. 

Przed hotelem znajduje się wybrukowany parking dla gości z 10-ma miejscami (pow. 80 m²). 

Teren za budynkami został zagospodarowany i służy jako ogród dla gości - jest to doskonałe miejsce do wypoczynku czy grillowania. Dodatkowo znajduje się tu także drewniana altana oraz kilka dodatkowych, utwardzonych miejsc parkingowych.

Cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

Pensjonat cały czas działa i obsługuje gości. Przez kilkanaście lat istnienia na rynku koszalińskim wypracował bazę stałych gości i współpracuje z okolicznymi przedsiębiorcami, organizując spotkania biznesowe, bankiety czy spotkania pracownicze. 

Polecam ze względu na dobrą lokalizację oraz ogromne możliwości adaptacyjne. Zapraszam do kontaktu.


Ofertę prowadzi:

Sebastian Szmyjda
Manager ds. HR i Marketingu


tel. +48 606 316 836
e-mail: s.szmyjda@multinieruchomosci.pl