Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RURZYCA, 227 500 zł
powierzchnia:
1788 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę w Rurzycy o powierzchni 1788m2. Znajduje się ona w centralnej części miejscowości, kilkadziesiąt metrów od drogi głównej. Powstała ona z wydzielenia terenu z większej działki. Dojazd z drogi głównej do działki drogą utwardzoną. Media w drodze przy działce: -Prąd -Woda -Kanalizacja -Gaz Lokalizacja: - Urokliwa miejscowość położona ok.6 km od Szczecina oraz 6,5 km od Goleniowa - dla osób chcących zamieszkać wokół natury z jednocześnie szybkim dostępem do miasta, - bardzo dobre położenie względem węzłów komunikacyjnych - szybki dojazd na drogę ekspresową s3 w kierunku Goleniowa, Szczecina, - wokół dużo zieleni, miejsc spacerowych, świeże powietrze. W tym kompleksie dostępne są jeszcze 2 działki o powierzchni 1472m2 oraz 891m2. - W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna - Teren płaski i suchy - Regularny kształt działki Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z możliwością postawienia garażu. Wydane warunki zabudowy. Wystawiona zgoda na podłączenie prądu oraz wody. W cenie udział w drodze dojazdowej. CENA PO NOWYM ROKU WZROŚNIE! Serdecznie zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RURZYCA, 187 500 zł
powierzchnia:
1472 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę w Rurzycy o powierzchni 1472m2. Znajduje się ona w centralnej części miejscowości, kilkadziesiąt metrów od drogi głównej. Powstała ona z wydzielenia terenu z większej działki. Dojazd z drogi głównej do działki drogą utwardzoną. Media w drodze przy działce: -Prąd -Woda -Kanalizacja -Gaz Lokalizacja: - Urokliwa miejscowość położona ok.6 km od Szczecina oraz 6,5 km od Goleniowa - dla osób chcących zamieszkać wokół natury z jednocześnie szybkim dostępem do miasta, - bardzo dobre położenie względem węzłów komunikacyjnych - szybki dojazd na drogę ekspresową s3 w kierunku Goleniowa, Szczecina, - wokół dużo zieleni, miejsc spacerowych, świeże powietrze. W tym kompleksie dostępne są jeszcze 2 działki o powierzchni 891m2 oraz 1788m2. - W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna - Teren płaski i suchy - Regularny kształt działki Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z możliwością postawienia garażu. Wydane warunki zabudowy. Wystawiona zgoda na podłączenie prądu oraz wody. W cenie udział w drodze dojazdowej. brak linii wysokiego napięcia nad działką. CENA PO NOWYM ROKU WZROŚNIE! Serdecznie zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
RURZYCA, 113 500 zł
powierzchnia:
891 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę w Rurzycy o powierzchni 891m2. Znajduje się ona w centralnej części miejscowości, kilkadziesiąt metrów od drogi głównej. Powstała ona z wydzielenia terenu z większej działki. Dojazd z drogi głównej do działki drogą utwardzoną. Media w drodze przy działce: -Prąd -Woda -Kanalizacja -Gaz Lokalizacja: - Urokliwa miejscowość położona ok.6 km od Szczecina oraz 6,5 km od Goleniowa - dla osób chcących zamieszkać wokół natury z jednocześnie szybkim dostępem do miasta, - bardzo dobre położenie względem węzłów komunikacyjnych - szybki dojazd na drogę ekspresową s3 w kierunku Goleniowa, Szczecina, - wokół dużo zieleni, miejsc spacerowych, świeże powietrze. W tym kompleksie dostępne są jeszcze 2 działki o powierzchni 1472m2 oraz 1788m2. - W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna - Teren płaski i suchy - Regularny kształt działki Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z możliwością postawienia garażu. Wydane warunki zabudowy. Wystawiona zgoda na podłączenie prądu oraz wody. W cenie udział w drodze dojazdowej. brak linii wysokiego napięcia nad działką. CENA PO NOWYM ROKU WZROŚNIE! Serdecznie zapraszam na prezentację POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIERZYN, 2 999 000 zł
powierzchnia:
2140 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA,USŁUGOWA
 
 
 
 
Nieruchomość położona przy głównym skrzyżowaniu Mierzyna w centralnej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest budynek z działką po obrysie o powierzchni ponad 240 m2 oraz druga działka o powierzchni ponad 1.900 m2. Działka o powierzchni ponad 1.900 m2 jako nowa inwestycja deweloperska pod zabudowę jednorodzinną. Atrakcyjna lokalizacja Mierzyna i wjazd od ul. Alicji. Media w zasięgu. Dla terenu brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W sąsiedztwie zabudowa różnorodna: budownictwo jednorodzinne, usługi itp. Wstępna koncepcja zagospodarowania działki dotyczy posadowienia pięciu domów jednorodzinnych lub czterech bliźniaków bądź zabudowy czterolokalowej. Wszystko w zależności od wizji przyszłego inwestora. W budynku można stworzyć biuro sprzedaży lub go po prostu wynająć. Budynek to obiekt wykonany w technologii tradycyjnej po gruntownym i kapitalnym remoncie. Posiada pełną infrastrukturę. Dwie kondygnacje. Dach dwuspadowy, skosy nieuciążliwe. Kształt działki na której stoi budynek regularny. Możliwość prowadzenia m.in. działalności: usługowej, biurowej, handlowej itd. Okna drewniane mahoniowe. Powierzchnia całkowita budynku około 440 m2, użytkowa około 400 m2, na parterze powierzchnia 220 m2. Ogrzewanie i ciepła woda gazowe. W budynku obecnie internet stacjonarny, natomiast w zasięgu jest światłowód i jest możliwość podłączenia. Łącze dostępne w ulicy głównej. RZECZY ruchome widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży! Zapraszam na prezentację! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BUNIEWICE, 5 040 000 zł
powierzchnia:
36000 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego! Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu "pod klucz" wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MASZEWO, 89 990 zł
powierzchnia:
1192 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Cena niższa od pierwotnej o 40.000 zł Jeżeli szukasz działki w okolicach Maszewa, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego Działka na granicy Maszewo-Darż Dodatkowo KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA!!! Chcesz znać więcej szczegółów zadzwoń już dziś. Działka o pow. 1192 m2 zlokalizowana przy drodze wyjazdowej z Maszewa na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada dwie drogi dojazdowe, bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Atuty:1. położenie bezpośrednio przy drodze głównej na granicy miejscowości 2. energia elektryczna, woda w drodze przy działce 3. dobry dojazd:- do Maszewa- 3,5 km - do Szczecina - 42 km - do Nowogardu - 26 km - do Stargardu - 19 km -do Goleniowa 21km - nad morze do Dziwnówka 86 km Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy: - budynek mieszkalny jednorodzinny przydomowej oczyszczalni ścieków i zbiornika bezodpływowego wraz z niezbędną infrastrukturą - wskaźnik dla nowej zabudowy 22% - maksymalna wysokość górnych krawędzi elewacji frontowych do okapów głównych połaci dachowych 4m - kąt nachylenia głównych połaci dachowych 25-45 stopni W cenie działki projekt budowlany i zatwierdzone/udzielone pozwolenie na budowę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w siedzibie naszej firmy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!
mapanotatnikzapytaj