Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Działki budowlane na sprzedaż Szczecin

Prezentujemy Państwu nieruchomości o różnej powierzchni, które są gotowe do zagospodarowania według konceptu inwestora. Oferujemy działki budowlane położone w bliskim sąsiedztwie stolicy województwa, w lokalizacjach, z których mają Państwo bardzo dobre połączenie ze Szczecinem, a także innymi większymi miejscowościami regionu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i jezior to wymarzone warunki dla grzybiarzy i wędkarzy, a także dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Działki budowlane w ofercie biura MultiNieruchomości to w większości przypadków parcele, które są uzbrojone w przyłącza umożliwiające wykonanie instalacji gazowej i elektrycznej. Każda propozycja jest starannie opisana, a nasi doradcy są gotowi do przeprowadzenia prezentacji interesującej Państwa nieruchomości. Oferujemy także pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BEZRZECZE, 428 008 zł
powierzchnia:
1728 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Nieruchomość położona jest przy ulicy o wdzięcznej nazwie Nad Ruczajem w sąsiedztwie Parku Bezrzecze. Stanowią ją dwie, ładne, prostokątne działki, każda o powierzchni 864m2, położone w sąsiedztwie rezydencji, domów jednorodzinnych i lasu. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: - przeznaczenie działki - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, usługi nieuciążliwe wbudowane; - wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji - 8m licząc od poziomu terenu do kalenicy; - dachy dwu- lub wielospadowe; - istnieje możliwość łączenia działek w celu zwiększenia ich powierzchni; - powierzchnia zabudowy - do 25%. Uzbrojenie: na działce znajduje się skrzynka ZK, woda, kanaliza i gaz - w drodze. Wydane zostały warunki przyłączenia do sieci gazowej oraz zapewnienie dostawy wody. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona. W otoczeniu działek znajdują się inne, już wybudowane domy oraz tereny zielone, lasy. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego główne przeznaczenie tych terenów to tereny rekreacyjne, zieleń wysoka i niska, tereny sportowe. Usytuowanie działki w takim sąsiedztwie zapewni, nie tylko obecnie, ale również w przyszłości, jej mieszkańcom komfort zamieszkania w otoczeniu zieleni. A różnorodność tych terenów da możliwość spokojnego lub aktywnego wypoczynku - spacery po lesie, nordic walking, bieganie itp. Bliskość lasu gwarantuje również ciszę i swoisty mikroklimat co stanowi niewątpliwie dodatkowy atut tej nieruchomości. Ponieważ działki położone są pomiędzy ulicami Nad Ruczajem i Podleśną istnieje możliwość wykonania wjazdu zarówno z jednaj jak i drugiej strony. Nieruchomość można zaaranżować w ten sposób aby powstał dom z dużym ogrodem lub można też wybudować po sąsiedzku drugi dom i. Zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego zakątka. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BEZRZECZE, 214 000 zł
powierzchnia:
864 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Ładna, prostokątna działka położona w sąsiedztwie rezydencji, domów jednorodzinnych i lasu. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: - przeznaczenie działki - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, usługi nieuciążliwe wbudowane; - wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji - 8m licząc od poziomu terenu do kalenicy; - dachy dwu- lub wielospadowe; - istnieje możliwość łączenia działek w celu zwiększenia ich powierzchni; - powierzchnia zabudowy - do 25%. Uzbrojenie: woda, prąd, gaz, kanaliza - w drodze. Działka jest częściowo ogrodzona. W otoczeniu działki znajdują się inne, już wybudowane domy oraz tereny zielone, lasy. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego główne przeznaczenie tych terenów to tereny rekreacyjne, zieleń wysoka i niska, tereny sportowe. Usytuowanie działki w takim sąsiedztwie zapewni, nie tylko obecnie, ale również w przyszłości, jej mieszkańcom komfort zamieszkania w otoczeniu zieleni. A różnorodność tych terenów da możliwość spokojnego lub aktywnego wypoczynku - spacery po lesie, nordic walking, bieganie itp. Bliskość lasu gwarantuje również ciszę i swoisty mikroklimat co stanowi niewątpliwie dodatkowy atut tej nieruchomości. Dla osób które chciałyby mieć większy ogród lub wybudować po sąsiedzku drugi dom mamy również na sprzedaż sąsiednią działkę o takiej samej powierzchni. Zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego zakątka. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIWNÓWEK, 2 000 000 zł
powierzchnia:
3659 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
- Działka znajduje się pomiędzy dwoma głównymi deptakami prowadzącymi do morza , odległość do morza to 300m, do centrum 50m. -Pełna własność. - Wydano warunki na wybudowanie 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o maksymalnie 3 kondygnacjach użytkowych, o 8-10 odrębnych lokalach mieszkalnych 1 lub 2 kondygnacyjnych oraz indywidualnych boksach garażowych usytuowanych w parterach. Budynki przykryte płaskimi dachami, z wykorzystaniem części ich powierzchni na tarasy rekreacyjne. Opcjonalnie przewiduje się zwieńczenie 3 ( o pomniejszonym rzucie) kondygnacji dwuspadowym dachem o niewielkim kącie nachylenia połaci. Przewiduje się realizację budynków w technologii tradycyjnej lub z prefabrykatów keramzytobetonowych, z elewacjami wykonanymi metodą lekką, z tynkiem pocienionym na warstwie termoizolacyjnej. Media z sieci gminnych, wg wskazań gestorów sieci. Bezpośrednio na działce znajduje się przyłącze elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, gaz w drodze przylegającej do działki. Działka posiada dwa wjazdy na teren. Wzdłuż granicy z działkami drogowymi przewiduje się lokalizację otwartego zespołu miejsc postojowych o wielkości 25-30 stanowisk. DANE LICZBOWE CHARAKTERYZUJĄCE INWESTYCJĘ. - Powierzchnia terenu działki - 3659m2 - Projektowana powierzchnia zabudowy, maksymalnie - 1000 m2 co stanowi ok. 27,5 % powierzchni działki. - Projektowana powierzchnia użytkowa, mieszkalna, maks. - 2500 m2 - Projektowana maks.wysokośc budynku - 11.0 m - Projektowana maks. wysokośc elewacji frontowej budynku - 8.0 m - Projektowana szerokośc elewacji frontowej - 20.0 m - Projektowana ilośc miejsc postojowych - 40-50 ( w tym ok. 33% w boksach garażowych wbudowanych w partery budynków). Przewiduje się wybudowanie do 50 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
BEZRZECZE, 214 000 zł
powierzchnia:
864 m2
Rodzaj działki:
BUDOWLANA
 
 
 
 
Ładna, prostokątna działka położona w sąsiedztwie rezydencji, domów jednorodzinnych i lasu. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje: - przeznaczenie działki - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, usługi nieuciążliwe wbudowane; - wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji - 8m licząc od poziomu terenu do kalenicy; - dachy dwu- lub wielospadowe; - istnieje możliwość łączenia działek w celu zwiększenia ich powierzchni; - powierzchnia zabudowy - do 25%. Uzbrojenie: na działce znajduje się skrzynka ZK, woda i gaz - w drodze. Wydane zostały warunki przyłączenia do sieci gazowej oraz zapewnienie dostawy wody. Działka jest częściowo ogrodzona. W otoczeniu działki znajdują się inne, już wybudowane domy oraz tereny zielone, lasy. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego główne przeznaczenie tych terenów to tereny rekreacyjne, zieleń wysoka i niska, tereny sportowe. Usytuowanie działki w takim sąsiedztwie zapewni, nie tylko obecnie, ale również w przyszłości, jej mieszkańcom komfort zamieszkania w otoczeniu zieleni. A różnorodność tych terenów da możliwość spokojnego lub aktywnego wypoczynku - spacery po lesie, nordic walking, bieganie itp. Bliskość lasu gwarantuje również ciszę i swoisty mikroklimat co stanowi niewątpliwie dodatkowy atut tej nieruchomości. Dla osób które chciałyby mieć większy ogród lub wybudować po sąsiedzku drugi dom mamy również na sprzedaż sąsiednią działkę o takiej samej powierzchni. Zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego zakątka. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
MIELENKO, 105 000 zł
powierzchnia:
777 m2
Rodzaj działki:
ROLNA
 
 
 
 
Na sprzedaż działka z domkiem holenderskim usytuowana w Mielenku (gmina Mielno) w odległości zaledwie 1300 m od morza. Dojście do plaży przez piękny sosnowy las zajmuje 10-15 minut spacerkiem. Powierzchnia działki to 777m2, media: prąd znajduje się na działce, woda ma być doprowadzona w przyszłym roku. Sąsiedztwo działki to domki letniskowe oraz całoroczny dom z bali. Na działce umiejscowiony jest nowy domek holenderski (w cenie) idealny na wakacyjne wypady. Działka objęta MPZP, Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy: a) w odległości nie mniej niż 6 m od dróg publicznych i wewnętrznych; 2) parametry zagospodarowania terenu: a) wskaźnik powierzchni zabudowy: nie więcej niż 0,10 powierzchni działki budowlanej, b) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 60% powierzchni działki budowlanej; 3) parametry zabudowy: a) wysokość zabudowy: - dla budynków mieszkaniowych: nie więcej niż 8 m, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 6,0 m, b) liczba kondygnacji: - dla budynków mieszkalnych: nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, - dla budynków garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 1 kondygnacja nadziemna, c) intensywność zabudowy: nie więcej niż 0,2, d) parametry dachu: - dach dwuspadowy lub wielospadowy o głównych połaciach nachylonych pod jednakowym kątem, - kąt nachylenia połaci: 25°-45°, - dopuszcza się zachowanie dachów o parametrach niezgodnych z ustaleniami planu istniejących w dniu uchwalenia planu, e) szerokość elewacji frontowej budynku: dowolna; 4) zasady lokalizacji zabudowy przy granicy działki: wyklucza się lokalizację zabudowy bezpośrednio przy granicy działki; 5) wyklucza się lokalizację dwóch lub więcej budynków mieszkalnych na jednej działce budowlanej. Tylko dla naszych klientów rabat 10% na wszystkie produkty w LEROY MERLIN!!! Dodatkowo gratis projekt łazienki i kuchni!!!! Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj