Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lokale

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN SŁONECZNE, 5 500 zł
powierzchnia:
90 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
INNY
 
 
 
 
Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 90 m2 w wieżowcu na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, składający się z dwóch poziomów. Pierwszy poziom to otwarta powierzchnia ok 40 m2, z możliwościami ustawnego zagospodarowania pomieszczenia, który obecnie wykorzystywana jest jako salon fryzjerski z 3 stanowiskami, fotelem do mycia włosów, stanowiskiem do manicure oraz recepcją, natomiast drugi poziom to ok 50 m2 na którym znajduje się 3 gabinety, idealnie nadające się pod gabinet medyczny lub kosmetyczny, oraz zaplecze socjalne i dwie toalety. Gabinety wyposażone są w umywalkę oraz kabinę prysznicową. Cały lokal wykończony został w bardzo dobrym standardzie. Ogrzewanie w lokalu z sieci miejskiej oraz ciepła woda miejska. Całkowity koszt wynajmu to 6000 zł + czynsz do Zarządcy 1000 zł (śmieci, woda, fund. rem. sprzątanie) + prąd. Kaucja w wysokości 7000 zł. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu wraz z wyposażeniem tzn. fotele kosmetyczne zwykłe i elektryczne, sprzęt do dezynfekcji narzędzi autoclave, frezarki z pochłaniaczami, lampy, stojaki, sprzęt do mikrodermabrazji, usuwania zmarszczek oraz permanentnego makijażu. Zachęcam do zapoznania się z ofertą ze względu na doskonałą lokalizację. Wirtualny spacer -- Wirtualna Wizyta: https://360sfera.pl/37/ Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN WAŁY CHROBREGO, 5 000 zł
powierzchnia:
125 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
BIUROWY
 
 
 
 
Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina, w okolicach Wałów Chrobrego, blisko ścisłego Centrum miasta i nowej Filharmonii. Budynek, w którym znajduje się biuro ma charakter zamknięty - wejście dla osób z zewnątrz do budynku i biura po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon. Ogrodzony teren dozorowany przez 24 godziny. Do wynajęcia lokal biurowy na parterze o powierzchni 125 m2. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania. Lokal składa się z 4 pokoi biurowych, pomieszczenia socjalnego /kuchennego ze stałą zabudową/, wewnętrznej łazienki z dwiema toaletami (damską i męską), korytarza, przedsionka z zabudową meblową/szafa na garderobę. Powierzchnia pokoi biurowych od 16 m2 do 38 m2. Opłaty netto: Cena za wynajem w/w lokalu - 5000 zł. Opłata dodatkowa /eksploatacyjna - 10 zł /m2 obejmuje: wodę/ścieki, ogrzewanie, wywóz śmieci, ochronę, klimatyzację, system pożarowy, system napadowy, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatację powierzchni ogólnodostępnych. Dodatkowo można zamówić sobie kompleksowe sprzątanie biura- szczegóły do indywidualnego uzgodnienia. Lokal jest nowy i gotowy do natychmiastowego wydania. Najemca ma nieograniczony dostęp do lokalu biurowego przez 24h, siedem dni w tygodniu. Jest możliwość wynajęcia tzw. prywatnych miejsc parkingowych. Lokale biurowe są dodatkowo wyposażone w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, dodatkowy kodowany zamek elektryczno - magnetyczny w drzwiach wejściowych, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową, do lokalu można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych, internet itp. W sąsiedztwie budynku znajdują się m.in. Muzeum Narodowe, Muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, Teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka komenda policji, Zamek Książąt Pomorskich, liczne hotele i restauracje. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN STARE MIASTO, 4 800 zł
powierzchnia:
159 m2
Rodzaj lokalu użytkowego:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Do wynajęcia parter obiektu o powierzchni 130 m2. Składa się z hallu i trzech dużych pomieszczeń - pierwsze pomieszczenie ma ok 70 m jest zaaranżowane na biuro , drugie ok. 22 m oraz trzecie o pow. 23 m, które skłąda się z dwóch przeszklonych boksów. Lokal posiada zaplecze z aneksem kuchennym. Dodatkowo pomieszczenie o powieszchni 30 m2 w części piwnicznej które można wszechstronnie zaaranżować. Dużym atutem lokalu jest niezwykle prestiżowa lokalizacja - plac Orła białego (serce Starego Miasta) miejsce znane z dużej ilości dobrych restauracji,miejsc związanych ze sztuką i kulturą które żyją cały rok, przez co ta lokalizacja jest dobrze rozpoznawana. Lokal bardzo przestronny i doskonale doświetlony od strony południowej dużymi oknami, z widokiem na jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w naszym mieście - plac Orła Białego. Obiekt na parterze posiada także łazienkę z osobnym WC, wygodny, kompaktowy aneks kuchenny oraz przydatny schowek/ składzik. Powierzchnia jednoprzestrzenna obecnie została podzielona na boksy lekką przeszkloną konstrukcją aluminiową ( do ewentualnego demontażu ). Lokal ze względu na swoje walory związane z reprezentacyjną lokalizacją oraz atrakcyjną powierzchnią nadaje się na wszelką działalność biurową, szkoleniową, usługową, czy wystawienniczą. Zachęcam do prezentacji lokalu. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj