Znalazłem dla Ciebie
oferty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

oferty nieruchomości

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie? Szukasz lokalu lub domu? Jeżeli tak, zapoznaj się z poniższymi ofertami. Nasza rozbudowana baza pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie. Wszystkie oferty dostępne za pośrednictwem naszego biura nieruchomości są wnikliwie weryfikowane.
Zapraszamy!

zmień widok
 
zmień widok ofert zmień widok ofert zmień widok ofert
sortuj
ilość na stronie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
RURZYCA, 1 970 000 zł
powierzchnia:
577 m2
Rodzaj obiektu:
HANDLOWO-USŁUGOWY
 
 
 
 
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rurzyca, zlokalizowanej pomiędzy Goleniowem a Szczecinem. Nieruchomość składa się z trzech obiektów: * Domu jednorodzinnego, * Budynku z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, * Budynku warsztatowego z mieszkaniami na parterze i pierwszej kondygnacji. Obiekty usytuowane są na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2412 m 2. Dodatkowo w skład oferty wchodzą dwie działki budowlane o powierzchni: 1472 m 2 i 1788 m 2. Opis domu jednorodzinnego: Dom jednorodzinny, piętrowy, podpiwniczony. Składa się z: Parter: salon, pokój, kuchnia, łazienka, Piętro: 3 pokoje, łazienka, Piwnica: Dom o powierzchni użytkowej 114 m 2, w dobrym stanie technicznym, po remoncie, do zamieszkania od zaraz. Opis budynku gastronomicznego: Budynek, parterowy "małej gastronomii" o powierzchni użytkowej 117,24 m 2, powierzchni zabudowy 151,77 m 2. Wejście główne do lokalu od strony ulicy. Wykaz pomieszczeń: 1. Korytarz - 6,45 m 2, 2. Magazynek - 3,16 m 2, 3. Przygotowalnia - 5,92 m 2, 4. Kuchnia - 7,05 m 2, 5. Zmywalnia - 2,56 m 2, 6. Węzeł sanitarny personelu - 4,52 m 2, 7. WC konsumentów - 4,43 m 2, 8. Salka Barowa z bufetem 78,66 m 2, 9. Kotłownia - 4,49 m 2. Budynek można w krótkim czasie uruchomić na: pub, bar, restaurację lub zakład produkcji garmażeryjnej, ma w pełni wyposażoną kuchnię i salę konsumpcyjną ze stołami, krzesłami, naczyniami itp. Opis budynku warsztatowego z mieszkaniami na parterze i pierwszej kondygnacji. Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny z dobudowaną częścią parterową o funkcji gospodarczo - mieszkalnej. Powierzchnia użytkowa wynosi: 347,46 m 2 w tym: gospodarcza: 175,25 m 2, mieszkalna: 172,21 m 2. Powierzchnia całkowita wynosi: 365,66 m 2. PARTER składa się z: ganku, 5 pomieszczeń gospodarczych, klatki schodowej, schowka o łącznej powierzchni użytkowej 185,89 m 2. PIĘTRO składa się z: Hall + schody o pow. 36,08 m 2, łazienki - 7,20 m 2, kuchni - 12,08 m 2, pokoju - 16,07 m 2, pokoju - 13,10 m 2. PODDASZE składa się z: Hall + schody o pow. 24,68 m 2, pokoju - 13,18 m 2, komunikacji 11,07 m 2, pokoju - 21,15 m 2, garderoby 6,96 m 2. Dwa mieszkania na piętrze są w stanie surowym z częściowo wykończonymi kuchniami i łazienkami. Nieruchomość może spełniać funkcje np: hotelu pracowniczego, przedszkola, zakładu gastronomicznego itp. Jest to nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym. Wartością dodaną oferty są dwie działki budowlane. Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj
MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN NOWE MIASTO, 2 200 zł
powierzchnia:
52 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/6
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowego, gustownego mieszkania na wynajem przy ul.Potulickiej w Szczecinie. Jest to mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużą łazienką. Mieszkanie mieści się w nowym bloku-oddanym do użytku w 2018 roku. Mieszkanie do tej pory nie było jeszcze zamieszkałe - DOSTĘPNE OD ZARAZ ! Lokal mieszkalny w pełni wyposażony i umeblowany. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie o pow. użyt. 51,60 m2 składa się z następujących pomieszczeń: - sypialnia - łazienka - przedpokój - kuchnia - salon z wyjściem na balkon WYPOSAŻENIE MIESZKANIA - sypialnia: łóżko z materacem, szafa, komoda, roleta rzymska, zasłony - kuchnia: meble kuchenne, stół z krzesłami, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zlew - łazienka: kabina prysznicowa, wc, pralka, szafka z umywalką, szafka z lustrem, grzejnik łazienkowy - przedpokój: lustro, pufy, wieszak na odzież, stojak na buty - salon: narożnik pokojowy, stolik kawowy, stół z krzesłami, szafka RTV, komoda, telewizor, szafa OPŁATY - opłata za ogrzewanie, ciepłą wodę z sieci miejskiej, tz. SEC (Szczecińska Energetyka Cieplna), aktualnie ok. 140 zł/miesięcznie - czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej ok. 226 zł- w tym opłata za zimną wodę, śmieci, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych - prąd- według zużycia - czynsz najmu w kwocie 2200,00 zł - kaucja zwrotna- dwukrotność kwoty czynszu najmu - wynagrodzenie biura nieruchomości MEDIA - centralne ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej- Szczecińska Energetyka Cieplna, rozliczane raz w miesiącu - prąd według zużycia - instalacja internetowa, instalacja tv kablowej Osiedle jest ogrodzone, a droga dojazdowa od ul. Potulickiej strzeżona jest przez szlaban dla samochodów. Miejsca postojowe znajdują się przy budynku- w tym także miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Na osiedlu znajduje się ogrodzony plac zabaw, niedaleko również boisko. W sąsiedztwie sklepy spożywcze, piekarnia, apteka, przystanek tramwajowy, przystanek autobusowy. ZŁÓŻ SWOJĄ OFERTĘ! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! Tylko dla naszych klientów: *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI!!!!
mapanotatnikzapytaj